♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
22. máj 2010

tak konecne mam trosku upratane, dnes nevarim, idem na obed k nasim, tak odddychujem

kvietok121
22. máj 2010

peknu sobotu papa

silwietta
22. máj 2010

ahojte, ja som vcera bola na cukre, v pohode som to zvladla, vysledky budu na najblizsej poradni...

potom ma mm zobral mrknut do eurovei, na obed a na kolacik... boli sme aj ikei na chvilku dokupit par nutnosti a potom na nakup a hajde domov...

dnes som od rana prala a varila, robila som burrita, fajnove mi vysli... ked sa maly zobudi asi skocime do bratislavy na chvilu, este rozmyslame nad nejakym programom

zajtra mame oslavu, moja druha tridsiatkova oslava, tak budeme od rana varit a piect.... skusim nieco docitat, vcera som si aj na chvilu sadla ze nieco si precitam, ale mi prisli dost zle... poslednu dobus a mi to casto stava ze mi je tak ako na odpadnutie alebo sa citim akokeby som mala opicu.... budem to musiet dokine na poradni spomenut

lenadka
22. máj 2010

tak pizza uz aj pojedena, kuchyna upratana, mozem nohy valozit, este pracku zapnem nech akoze nieco robim 😀

halintoa
22. máj 2010

silwi: ako robíš burrita? 😕

denisocka
22. máj 2010

baby,ja začínam nestihať sukromnu skupinu, nieto ešte tuto ....alebo naopak to mám napísať ? 😀

lenadka
22. máj 2010

deni 😀 nuz ked si zalozila stihaj 😀 !

denisocka
22. máj 2010

ale ,tak je víkend,nestiham sa ani vysrat v klude 😀

denisocka
22. máj 2010

dobru noc banda

kvietok121
23. máj 2010

dobre ranko babytak ako, mam dojem ze ttento vikend same oslavy, aj ja chystam jednu, mm este neprisiel, tak dufam ze skoro dojde, prajem pekny den aj ked uprsany

kvietok121
23. máj 2010

deni, pekne brusko

denisocka
23. máj 2010

he,pekne,velke .... ešte porastie

kvietok121
23. máj 2010

vsak musi porast, aby z Tobiasa bol poriadny chlap

denisocka
23. máj 2010

xii,keby velkosť babatka určovalo brucho ,to by bolo .. pri šimonovi som mala +17 a on mal 3kg

kvietok121
23. máj 2010

ja viem ale utesovat sa mozme nie??? 😀

memory97
23. máj 2010

@kvietok121 nic si z toho nerob, my nemame este skoro nic pre male. Vsetko uz mame vybrane v obchodoch, akurat to treba este kupit🙂

kvietok121
23. máj 2010

ja si tiez myslim ze ma mam este cas, kociarik mame, postielku nam robia, vajicko nam uz priniesol brat a ostatne vecicky sa rychlo kupia, mysilm ze jul to isti

memory97
23. máj 2010

@halintoa daj si do toho citron, s tym to bolo znesitelnejsie🙂

memory97
23. máj 2010

@maculienka123 ta hodnota je dobra, esteze uz je to stastlivo za tebou🙂

kvietok121
23. máj 2010

ja ani neviem aky mam cukor, pretoze so setrickou sme sa dohodli ze mi zavola, alebo posle email ked to bude zle, ale kedze nevolala, ani poslala email, tak je vsetko ok. bolo to hrozne ale s tym citronom sa to dalo zniest

memory97
23. máj 2010

@silwietta nemas problem s tlakom?
zaujalo ma to buritto🙂 si ho pripravovala sama alebo si mala kupeny nejaky polotovar? nehodis mi do IP recept?

memory97
23. máj 2010

to deni: krasne brusko🙂)) mate take ine tvary ako ja, len ja som hrooozne leniva na fotenie☹

to kvietok: my nemame objednane nic, ale uz ste ma troska nakazili, ked vidim ake uz mate veci doma a ja nic🙂 Ak ti sestricka nevolala, tak je vsetko v poriadku a cukrovka nie je.

chcem sa opytat ak mate dve deticky za sebou, ci sa to da stihat v pohode?

kvietok121
23. máj 2010

moja svagrinka mala, trosku jej to dalo zabrat ale stihala

kvietok121
23. máj 2010

memory: aj ja som z toho bolla nervozna ked vsetky baby tu pisali ze uz maju vsetko, tak som nalakala manzela na kociarik a co sa tyka postielku tu budeme mat az juli, pretoze kym ju spravia, vies mm kamarati mu ju robia

memory97
23. máj 2010

to kvietok: no dufam, ze to budem zvladat, rodinu mam daleko,tak ma chytaju obavy,ci sa to da zvladnut...
my sme si vsetko vybrali v jednom obchode, maju tam vsetko, co potrebujeme pre malinke a aj dodacia lehota bola v pohode, tak v juni - juli si pojdeme vsetko objednat🙂
kamarata musis potom popohnat, aby stihal termin, ak sa mu nebude chciet🙂

kvietok121
23. máj 2010

ani nehovor memory hadam to stihnu, tiez som zostala v soku, ked mi mm povedal ze az koncom jula, ale hadam to stihneme v pohode, ja si tiez myslim ze teraz sa uz da kupit vsetko, sice su rozne ceny, ael to sa da zvladnut

michaela80
23. máj 2010

idem sa vam pochvalit kocarikom a postielkou....a taktiez uz mame vsetko zbalene do porodnice aj pre malu na cestu domov....len pre istotu ..u mna clovek nikdy nevie...
kocik s vanicko a s autosedackou polohovatelnou...sportovy som si nepofotila...

memory97
23. máj 2010

miska: aky pekny kociarik🙂 a vela peknych kilometrov🙂 nieco podobne sme si vybrali i my🙂 tiez sa mi velmi pacia trojkolky s obrovskymi kolesami🙂)) aka je to znacka? postielka je krasna, uz iba babatko tam chyba 😉

michaela80
23. máj 2010

memory je to nova kolekcia Jane reverse....

memory97
23. máj 2010

miska je krasny, fialova farba vraj dobre uspava, malinkej sa v nom budu snivat krasne snicky🙂 my sme si vybrali od cam cortinu X3.... Sa dizajnovo podobaju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre