♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
23. máj 2010

miska: mne sa paci hlavne postielocka, tam sa bude buvinkat

kvietok121
23. máj 2010

miska ako doma???

michaela80
23. máj 2010

kvietok doma to zbehlo rychlo a uz som naspat v nemocnici... ☹

memory97
23. máj 2010

nebud smutna Miska, uz to pojde rychlo a o chvilku mas drobceka doma 😉 drzim prsty,aby bolo vsetko v poriadku 😉

nanula1108
23. máj 2010

ahojte, uz coraz castejsie mam pocit, ze pridu pre mna isti pankovia, a odvezu si ma v bielej kazajke 😀 .vytoci ma kazda kravina, a beda ked mi niekto oponuje 😎 . ale uz sa to krati a budem moct medzi ludi. k tim vecickam, uz mam asi aj vsetko doma, len to mam po igelitkach, ale tiez nic oprate, stale si hovorim, ze mam cas. postielku mam po malej a isto ju este nebudem skladat, ved naco bude na nu este min 2 mesiace prach padat. to vidim na kociku, mam ho doma tyzden a uz ho mozem utierat z prachu, tak nan pokukujem, ze ho pekne zanesiem v igelitoch svokre, ta ma dost placu. mame tako jumper x. este musim kupit nejake flase a cumliky, a samozrejme kozmetiku a plienky. ked sme pri tom, baby ake flasky mate, alebo planujete kupit??

michaela80
23. máj 2010

nanula ja mam tommy tippe flasky odsavacku cumliky...

memory97
23. máj 2010

to manula: treba kusok cokoladky na ukludnenie🙂 ja si planujem kupit flase od aventu. Cumlik som dostala v kufriku klinikbox, vyskusame najskor ten🙂

kvietok121
23. máj 2010

miska neboj uz len chvilku si s nami budes pisat a potom uz nebudes stihat, lebo budes mat svoju princeznu doma

kvietok121
23. máj 2010

nanula: ja este nemam nic, ale planovala som tiez z aventu ako memory

bihan
23. máj 2010

Ja ostávam verná Aventu.

kvietok121
23. máj 2010

vobec vsak neviem ktora znacka je dobra, len baby tu spominali prave tuto znacku, kedze nemam skusenosti, tak som si povedala ze budem kupovat tuto znacku

memory97
23. máj 2010

to bihan: si spokojna s Aventom?

nanula1108
23. máj 2010

tiez som najskor rozmyslala ze avent, ale ked som nad tym dumala, ze aky to ma cumlik na flaske, a dalej ze ukludnujuci dudlik by som chcela mat klasicky anatomicky, tak rozmyslam, ci mi ho potom bude chciet, ked na flaske bude mat gulaty...

lucia20
23. máj 2010

@michaela80 naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherna postielka. fakt uzasna. normalne tisko zavidim. aj kocik vyzera byt dost sikovny. normalne som sa zalubila do tej postielky.

babulky, ako sa mate???

lucia20
23. máj 2010

@nanula1108 my sme pri prvej davali take tie plozke, co vyraba tusim MAM a mala mi potom absolutne nevedela pit z gulate.

ale pri druhej sme uz davali gulaty ako prvy , ten od aventu a nemala absolutne ziadny problem. mozno je to aj detickami, ze kazde je ine. ale teraz ked budem musiet ist na flasu, tak isto budeme na aventackych cumlikoch.

lucia20
23. máj 2010

@michaela80 miska, preco si v nemocnici??? nejako mi to uniklo. viem ake je to hnusne lezat v nemocnici, ale drzim ti palceky aby si to dobre zvladla.

kvietok121
23. máj 2010

ahoj lucia mame sa celkom fajn

kvietok121
24. máj 2010

dobre ranko mame tu zaciatok tyzdna, prajem vsetkym krasny den, dnes sa ozvem az vecer, pridem neskoro, tak oddychujte papa

memory97
24. máj 2010

pekne dobre rano, dufam, ze vikend bol pekny a dnes bude este krajsi den, ked sa na nas slniecko zacalo usmievat🙂

silwietta
24. máj 2010

dobre ranko prajeme...

sa tesim ze uz je vonku pekne, aj vikend bol dobry vydareny... ani som nebola na nete, budem musiet docitat 😎

memory97
24. máj 2010

vyzeralo to dnes nadejne u nas, ze bude pekne a uz prsi 😖

michaela80
24. máj 2010

tvrdlo mi brucho....ale uz to preslo ale stale ma tu drzia a dnes mi odpovedal primar na otazku kolko este ze 29 tt do 40 kolko mame....nech si trhne ja tu 11 tt tu nebudem ani nahodou....

lucia20
24. máj 2010

memory, u vas uz prsi??? juj nestras. tak sa vytesujem ako je super. sme stale vonku. a chystam sa tepovat vonku koberec, takze prsanie sa mi moc nepaci. :D

miska, no snad im nesibe??? ak ti uz brusko netvrdne a je ti fajn, tak preco??? no ja by som ho v zuboch rozniesla. si neviem predstavit, ze by som az do konca augusta trpela v spitali. ☹ no drzim palce aby si sa odtial cim skor dostala. na reverz nechces ist?

memory97
24. máj 2010

miska predpisali ti aj nejaku specialnu liecbu?

to lucia: no u nas leje 😠 som sa tesila, ze sa troska s malym opecieme na balkone a chytim konecne inu farbu ako bielu🙂

lucia20
24. máj 2010

memory, ja som biela stale. nenavidim slnko a v tehu mam z neho ekzemy. :D ale teplucko a slniecko moze byt. tak hadam to nejde od vas ku nam. :D

memory97
24. máj 2010

to lucia: slniecko tiez nemusim, ale obcas si ho doprajem🙂 neviem ktorym smerom to ide, ale myslim, ze to prislo z vychodu, ale hlasili, ze cely jun bude takyto ☹ uprsany a chladny 😒 aspon nebude augustovkam horuco🙂

lenadka
24. máj 2010

vcera som si vonku trosku sadla na slniecko s knizkou a opalilo mi jednu ruku :-n neviem preco len jednu, ved som bola tvarou k slniecku 😅 inak som bledula polna a mala aj ked ma oci tmavo-hnede az skoro cierne po mm, plet ma ako snehulienka pomne 😅

michaela80
24. máj 2010

na reverse teraz este nie...predsa som tu pod dozorom ale v 9 mesiaci im na nemocnicu zvysoka kaslem.....mam tokolitycku liecbu na udrziavanie....a ta sa berie do ukonceneho 37 tt....

mandylion
24. máj 2010

Ahojte baby 🙂 uz ste kupili zavinovacky?

carmenn323
24. máj 2010

Ahojte babulky ,u nas je dnes celkom fajn vcera bolo krasne troska som sa slnila na dvore a mam na licach hnede flaky no pekne 😒 miska no snad ta tam nemiena drzat az do konca.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre