♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
6. jan 2010

marija, akoze vyznelo to ze si robi starosti, ale ja viem co je za tym 😀 aj malej dovolil pred obedom kolaciky...som pocula s obyvacky...ze daj si ostane mi viac kacicky 😀

lenadka
6. jan 2010

zuzka, ano ja som si myslela ze preto ten nick, ale to som len slepa 😅

marija
6. jan 2010

lenadka 😀

Evitka my sme sa posledne 4 dni vkuse sankovali, sme sa prave dnes vratili z Cicman a bolo super 😉 malej sa sanky strasne pacili a som rada, ze nasnezilo aj v BA, mozme v tom zajtra pokracovat 😀

tea333
6. jan 2010

lenadka mam podobny problem, vcera som sa hybala a uz aj som spinila ☹ ale iba trosku a zas to preslo..a to beriem duphaston 3x denne..

evitkamalicka
6. jan 2010

marija my len tu doma, maly bol prvy raz na sankach, som myslela ze bude plakat, lebo on sa vsetkeho noveho boji, ale velmi sa mu pacilo

lenadka
6. jan 2010

marija, mna vazili v poradni, pri prvej som mala 61.5 a teraz 62...ale moja norm. vaha je 58, v lete som pribrala na 60 a od zaciatku tehu do teraz na 62...najviac normalne bez tehu som vazila 63 kg ako stredoskolacka a aj vtedy ma radili medzi nitky a nik neveril ze tolko vazim 😕 😅 teraz sa tomu veri lahko, lebo je to vidiet 😀

marija
6. jan 2010

ten duphaston to je na zastavenie spinenia? Som to tu niekolkokrat citala, ze to viacere beriete, ale osobne som sa s tym nestretla....

Evitka moja mala sa tiez vsetkeho noveho boji, ale na sanky liezla sama a velmi sa jej to pacilo.

evitkamalicka
6. jan 2010

marija ozaj, Melanke vsetko najlepsie k narodeninkam 😵

marija
6. jan 2010

lenadka ja som pri prvom tehu mala pociatocnu vahu 63kg, ked som isla rodit mala som 70kg a teraz som zacala na 60kg, ale pred dvomi tyzdnami som mala 59kg lebo mi bolo od zaciatku tehu dost zle, ale uz to preslo, tak som zvedava ako sa to odrazi na vahe 😉

marija
6. jan 2010

Evitka dakujeme velmi pekne 😵 😵 😵

evitkamalicka
6. jan 2010

budete aj oslavovat nejako?

lenadka
6. jan 2010

ja mam pocit ze tieto kila nepojdu dolu tak lahko ako po prvom tehu-neviem preco 😅 asi ked pozriem na moju mamu kt. bola ako mlade ziena taka kostra-vesiak na saty a ked ju vidim teraz, ako venusu kyprych tvarov, ved sa hovori, ze buduci manzel sa ma pozriet na svokru, aby videl jeho zenu o 20r 😀 tak uz nech sa boji chlapec, lebo to uz budeme rovnaka vahova kategoria a ked na nastvééé a chytim ho pod krk len nozickami zatrasie 😀

marija
6. jan 2010

no dnes sme to oslavili s rodinou. U nas sa to oslavuje jednou ranou kedze dnes mame aj grecko-katolocike/pravoslavne Vianoce a dnes je Sterdy vecer 😀 no a s kamaratmi a ich detmi to oslavime v sobotu 😉

marija
6. jan 2010

lenadka 😀 ja tiez myslim,z e pri druhom tehu to pojde tazsie dole, ale mozno ostaneme prekvapene 😉

lenadka
6. jan 2010

aj ja zelam vsetko najlepsie, este nemam kalendar, tak ani neviem kto oslavuje 😅
dnes mi pisal kamarat pred par minutami sms, narodili sa im dvojky baby, krasne miery a vaha obe nad 3 kg, jedna 51 a druha 54 cm!!! Teda vynosit dve take babatka to musi byt zaberak 😝 ale strasne sa tesim 😀

mib
6. jan 2010

kocky, my sme si dnes dali neuveritelne do nosa. boli sme v tej kolibe ako som spominala ... co ste z BA a okolia, mozem len odporucit ... je to uplne nova drevenica, ktoru postavili minuly rok na slnecnych jazerach v Senci (sever). je to az neuveritelne ... jedla od vymyslu sveta, ceny fantasticke a obsluha v krojoch a velmi prijemna. v strede koliby je velky krb na ktorom pecu kuriatka a take masko. ked ste vnutri, mate pocit akoby ste boli fakt niekde pod tatrami. uplne iny svet. 😵 😵 😵 ... len porcie su trosku vacsie. tak som si k tomu musela dat hodinku slofik. 😀

marija
6. jan 2010

lenadka no to hej, wow to musia byt krasne dvojicky a ta vaha!!! Respekt pred ich maminou 😉 no pred dvomi rokmi som to uz o takomto case mala za sebou a kedze mi este ucinkovala epi bolo to skvele, ale o par hodin to uz bolo menej vesele :D ale bola som stastna, ze mala je na svete 😉

marija
6. jan 2010

mib a ako sa vola ta koliba? to znie zaujimavo, dobry tip ;) zide sa 😎

mib
6. jan 2010

lenadka, blahozelam k 11tt. 😵 😵 😵 my sa vytesujeme uz od rana. ... a s tou kacickou si mi spravila aku chut. svokra ma jednu v mraznicke, tak navrhnem termin. 😉

mib
6. jan 2010

tu je viac info ... http://www.kolibasenec.sk/

lenadka
6. jan 2010

mib, aj ja tebe, ani som si nevsimla 😀 juj si ma potesila 😀
marija, ja som rodila az 18-teho, ale pamatam si ako som skakala so schodikov nech uz idem a prehovarala malu, nech sa pozrie na svet a ona nic...a viem ze sneh vobec nebol a rano ked sa mala narodila a ja som vstala s postele kuknem von a vsetko biele, bola taka kalamita ako uz davno nie, nasi sa k nam ledva dostali a mm mal problem doviezt nas s porodnice, lebop cesty bol ineprejazdne od snehu 😀

mib
6. jan 2010

si vas idem este docitat ... ste toho za tu chvilu stihli popisat 😵

leteku
6. jan 2010

Ahojky tak tabuľky už sú ako tak hotové, ak chcete pridávať nejaké info tak vás prosím do IP, nestíham prelúskať toľko stránok čo za deň napíšete.

anxuska
6. jan 2010

ahoj, pred chvílou som napísala siahodlhý príspevok a vypadol mi internet 😠
leteku pekná tabulka 🙂
jaj narobili ste mi chúťky s tými dobrotami 😉
my sme ešte obed nemali, mm sa dnes nechce variť, asi pojdem teda ja, no on varí ovela lepšie ☹

mib
6. jan 2010

lucy, ... docitavam historiu z dneska ... ja a rosienka sme barani. pisala som, ze barani maju podla horoskopu dobry rok. 😉

marija
6. jan 2010

mib tak s tym horoskopom si ma potesila :D a co konkretne dobre nas caka?

marija
6. jan 2010

lenadka ja si pamatam, ze rano 6.1 som ledva dosla k autu lebo vsade bolas trasna poladovica. Z 5 na 6.1 prsalo a mrzlo, nevedeli sme sa dostat do auta, lebo bolo cele jedna suvisla vrstva ladu :D este sme museli ist tankovat a z Race do Petrzalky to mame asi cca 12km, no nebolo mi vsetko jedno... a moja zajednana doktorka sa do porodnice dostavala 3 hodiny lebo bola z okolia BA, ale stihla to 😉 no a 5.1 som este nachystala vselijake dobroty na 6.1 kedze aj v tento den slavime vianoce a mame Sterdu veceru, ale uz som si z nej nestihla nic dat 😉

lenadka
6. jan 2010

rozmyslaa som nad menami, chlapca mama jasneho Misko a dievca som uvazovala Eliška, mm ukazal v kalendari na meno Tereza, ked sa povie Terezka je pekne...

marija
6. jan 2010

no my tiez mame chlapca jasneho, bude to Filipko, ale dievcatko.... to bude vyzva 😀

mib
6. jan 2010

marija, joooj ... to presne neviem, s tym prisiel drahy, ze to bola iba taka vseobecna vyhliadka na rok 2010 ... ma byt mimoriadne dobry pre baranov a levikov. ak vsetko pojde tak ako ma, tak aj vacsina drobcov budu levici. 😵 ty si sa pytala na ten duphaston ... ja beriem utrogestan, ale malo byt ist o to iste ... je to na udrzanie tehu. obsahuje to progesteron a lekari ho predpisuju vzdy ked je nejaka komplikacia ... niekedy aj preventivne. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre