♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
2. jún 2010

dobru nocku a pekne sa vyspite, ja sa tu uz asi rozpravam iba sama so sebou 😀

lucia20
2. jún 2010

@memory97 vzhladom na to, ze sme prekonali tolko UZV a amnio, tak som si ista, ze je tam len jedna. ale len nech kopka ako blazniva, aspon viem, ze ju zatial ten teratom netlaci.

lucia20
2. jún 2010

@memory97 mojenko, ja som ti uz dvakrat odpovedala. ☹ tak dobru. ☹

memory97
2. jún 2010

@lucia20 jeejje, tak aspon niekto je este hore🙂))
neviem rozoznat kolko mohlo mat to male, cca par mesiacov a chytili ho za jednu nozicku, potom robili s nim nieco ako lietadielko, co sa robi s detickami, dala si ho nad hlavu a akoby jej male spadlo, ale zachytila ho... no toto by som si so ziadnym dietatom nedovolila robit a nie to este s vlastnym... ved mu kludne mohli vyklbit rucicky...
tu starsiu chytili za rucicky a tocila ju okolo seba... mala tam az plakala... skor mi to prislo,ze im tym ublizuju...

memory97
2. jún 2010

@lucia20 aj mne iba male, ale jeden bude poriadny, uvazujem aj nad injekciou, lebo ja mam strasn fobiu zo zubarov...

memory97
2. jún 2010

@lucia20 ono stale je lepsie, ked kopka, lebo ja sa tomu nasmu drobcovi doprosujem nech ma aspon kopne, ze ci je v poriadku 😉 mam potom obavy,ked ho necitim...

memory97
2. jún 2010

@lucia20 dobru nocku, som si neskoro vsimla, ze si este tu🙂 a nech male tiez pekne spinka🙂

lucia20
2. jún 2010

@memory97 jezis, no co im sibe??? chudatka deticky....

ja som mala teraz prvu injekciu v zivote...

no nase male keby malo kopat este viac po magneziu, tak si asi vykope cestu von. :D neboj, uzijes si este par kopancekov.

memory97
2. jún 2010

@lucia20 to este aj moj manzel povedal,ze nie su normalni, ze co robia s tymi malickymi... zacali to v CR a vraj je to tam dost popularne, co hovorili v spravach, niektori rodicia si to pochvalovali... ja budem asi ina, ale mne sa to nezdalo ako dobry napad...

lucia20
2. jún 2010

@memory97 myslim, ze nie si jedina. stretla som dnes aspon tri fora, kde to odmietaju a odcudzuju. ako blaznit sa s deckami ok, ale nie do takej miery ako to opisujete.

kvietok121
3. jún 2010

@memory97: ja som sa bala ze co sa zas deje lebo zacalo mi to v tomto tyzdni ze vecer viac pocitujem brusko aj aktivitu dietatka tak som rada ze nie som sama, vsak o tyzden mam kontrolu, dufam ze je vsetko v poriadku

prajem vsetkym pekny den, dufam ze bez dazda

memory97
3. jún 2010

@kvietok121 neboj je to dobre, ja som bola vcera na poradni a lekarka vravela,ze pre 29 tyzden je to uz v pohode a moze to byt aj zo strachu, z nervozity, ze tvrdne, ze si mam dat magnezko, ak by to bolo castejsie potom magne B6. Dva dni pred poradnou sme boli na ine vysetrenie a take som mala tvrde brusko, ze musel lekar dobre tlacit, aby videl na male... tie tlaky od sondy som citila este vecer... vsetko je v poriadku🙂 akurat sa uz maternica pripravuje na ten den, ked uvidime drobcov🙂

memory97
3. jún 2010

dobre ranko a nech je slnecno🙂

lenadka
3. jún 2010

caute, u nas konecne slniecko! 😀

moja mala sa tiez stale v brusku vrti a kope, je o dost aktivnejsia ako Lucka v brusku 🙂

enny17
3. jún 2010

@kvietok121 no tak ani nevieš ako a budeš to mať za sebou 🙂))

katulkaaaaaa
3. jún 2010

baby ja mam už druhy den taku depku ☹ nic ma nebavi,nemozem spat,vonku je stale hnusne....chcem teplooo a slnkooo 🙂

21
3. jún 2010

@lenadka , tak ze handlova je naozaj zatvorena z technickych pricin 😀 -tak teraz sa to takto nazyva...

Mna nase male kope neustale zopar dni(3-4) a potom asi 2dni oddychuje... Len kde-tu sa pohne. Uz sa tesim v pondelok na to sono, dam vediet, co sa dozviem... Zelam nadherny slnecny den!!! 😀 😀 😀

mirkapal
3. jún 2010

Ahojte, tak aj u nas to vyzera nadejne, tzn. bez dazda. Som zvedava, ci to vydrzi.

Vcera ste sa rozpravali o tom lietani babatiek. Mate pravdu, v CR som to videla v nejakej relacii uz davnejsie. No neviem, ci je to take popularne, tiez su na to rozne nazory. Mne osobne skoro vypadli oci, ked som vtedy videla, co s tymi chudatkami babatkami robili a ich rodicia sa este usmievali a tvarili sa, ako sa im to paci. No otras. Palbu som uz radsej ani nepozerala, lebo by ma trafil slak.

Nasa mala je teda tiez z tych, co pokopkaju len obcas, teda aspon cez den. Vecer zvykne kopkat trosku viac a zrejme je aktivna v noci, parkrat som ju pristila, ze kopka ako o dusu, ked som sa prevalovala na druhy bok. Inak neviem, kedze spim 😀 Ja si vzdy len pocitam, ci citim 10 pohybov cez den, tie splna, tak je dobre. Vcera sme boli tiez na kontrole, mala je v poriadku a ma uz okolo kila a pol. Zlatucka bola. 😵

lenadka
3. jún 2010

@katulkaaaa tak dnes speci pre teba slniecko 🙂
@21, takze sa asi predsa len stretneme v porodnici ak tu Handlovu neotvoria do augusta co? 😀

memory97
3. jún 2010

@katulkaaaaaa uz by malo byt pekne, vraj bude pekny i vikend🙂

lucia20
3. jún 2010

@lenadka aj mz sme dnes nejaki moc ukopani, ale asi to bude tym, ze to slniecko dodava energiu aj jej. 😀

@katulkaaaaaa hlavu hore. ved slniecko uz aspon trosicku svieti. neboj bude lepsie

@mirkapal pekne priberate.... ja som bola naposledy na UZV v 23.tt a mi pride, ze za osem tyzdnov je skoro kilo co by mala pribrat strasne vela. 😒 hadam to stihne. ☹

ja dnes pekne v praci.... a vonku je tak krasne. preco to mne vzdy tak vyjde, ze ked musim do prace tak vonku je krasne a ked som doma, tak leje ako z konvy? 😠 ☹

katulkaaaaaa
3. jún 2010

baby dakujem 🙂 tušim ste mi to slniecko sem naozaj poslali 🙂 co sa tyka kopania moj maicy je velmi aktivny kope ma stale,a su to niekedy riadne pecky,pohyb citim ovela intenzivnejsie ako pri prvej dcerke,aj utorok na sone chcel doktor pozriet nejake rozmery a maly sa tak vrtel ze sa ani nepodarilo 😀

21
3. jún 2010

Tak a je to tu. U nas sa uz mraci... Asi bude prsat... 😖 🙄

mirkapal
3. jún 2010

@lucia20 - dakujeme, veru pribera. Pred 5 tyzdnami sme boli na 4D ultrazvuku a to mala asi tristvrte kila. Vcera kilo a pol. Babatka uz teraz priberaju rychlejsie, tak neboj, aj tvoja mala bude macko 😉

klapinka
3. jún 2010

@katulkaaaaaa nedepkuj cosi, ale lahko sa hovori. aj mna chytaju obcas stavy... az chodim na balkon a prehadzujem pradlo zo stany na stranu aby skorsie uschlo 😀 U nas v UK ja krasne mame cca 24C slnecno modra obloha takze super.

k tomu lietaniu, radsej som to nepozerala ..ale pamatam si ked sme boli detvaky, ale mali sme cca 6 a viac rokov tak nam robili bud rodicia alebo starsi surodenci take lietadlo. chytili za ruku za nohu a troska potocili, ked sme boli niekde vonku na luke, alebo za pas a tak vytocili... ale male babatko to je chore, asi ked za chvilku pride niekto ze je super hodit babo na pol hodku do studne tak zacnu hadzat babatko do studne.. brrrrrr

ako Vam zavidim ze budete mat este ultrazvuk a uvidite babatka, tu v UK robia iba 2 v 12-13 tt a potom v 20tt. Kopanie, nase chrobatko sa iba tak odtaca akoby, malo kedy citim take kopanec 🙂 a naj ked si lahnem 😵

carmenn323
3. jún 2010

Ahojte babulky,dnes je fajn hned som vesala vonku pradlo zrovna mam lepsiu naladu 🙂 ja som bola pred tyzdnom na poradni a mimi vazilo 1266g a to sa mi zda malo 😔

carmenn323
3. jún 2010

katulkaaa nevies ci do tej Skalice treba aj rodny list ?

katulkaaaaaa
3. jún 2010

@carmenn323 fuha veru neviem 😒 nepametam si ze by som ho potrebovala....ved ked pojdes rodit staci ti obciansky preukaz a tehotenska knizka nie?

carmenn323
3. jún 2010

no vraj treba sobasny list,tehu knizku,karticku poistenca a ten rodny list tak neviem radsej sa pytam

katulkaaaaaa
3. jún 2010

@carmenn323 zistim od kamosky co rodila pred tromi tyzdnami v skalici a napisem ti 🙂 a inak ako sa citis?mne sa dneskamaly tusim vope z bruska 😀 kozu mam napnutu az ma to boli,tak kremujem poctivo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre