♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

gabusssa
4. jún 2010

Presne tak 🙂) Termín mám 16.augusta a musím postíhať dovtedy všetky DPHčky a to nehovorím o júli keď treba štvrťročné ...a po pôrode šupsho znovu do práce...Nuž budeme to mať zrejme perné a ty ešte doma dve malé deti....plus toto tretie...Ty musáš byť ale šikovná keď to všetko budeš stíhať...

kvietok121
4. jún 2010

@lucia20: ja sa tak skoro do roboty nechystam, vyuzijem celu matersku 3 roky, ak sa nic nestane, my mame teraz zaver, takze je toho dost, ale postupne je toho menej a menej

kvietok121
4. jún 2010

@gabusssa: aj my mame termin 16. augusta

lucia20
4. jún 2010

@gabusssa :D to uvidim az v septembri. dufam, ze v nemocnici nestravime viac ako mesaic a mala bude rychlo fit.
ja chodim do roboty co sa tyka ucta len tak raz za tyzden, max. 2. ostatne si robim doma a to sa da......

@kvietok121 ja sa pri tejto tiez nechystam tak skoro do roboty, lebo budem mat zvyseny rodicak a k tomu to ucto, takze to nebudem musiet riesit....

carmenn323
4. jún 2010

tak ako pani uctovnicky co tu rozoberate?lucia 20 aky kocik ste si kupili?

lucia20
4. jún 2010

@carmenn323 bexu B3

kvietok121
4. jún 2010

@lucia20: ved kedy si to uzijjem ak nie teraz
@carmen323: ja moc do skupiny ucovniciek nepatrim to by som nezvladla

lucia20
4. jún 2010

@kvietok121 ale zvladla... len sa trosku zorientovat...

@carmenn323 ja uz som tu davno pisala, ze sme ju kupili aj foto som tusim davala a par maminiek sa tu na mna zlietlo ako supy, ze to musi byt polsky smejd a tak, moje argumenty a poznatky ich nezaujimali, tak som bola trosku smutna.... ☹

gabusssa
4. jún 2010

Kvietok aj ja som si už všimla , že si budeme zrejme spoločne vychutnávať 16.august. Ja síce mám podľa MS termín 11.8. Ale podľa UTZ až 16. a myslím, že to bude aj toho 16-teho. A dokonca môj starší syn sa volá Matej, ako Ty chceš nazvať svojho. To je nádherné meno....🙂

carmenn323
4. jún 2010

bexa sa mi tiez velmi paci ale cela dedina ma kociky na tento styl tak chcem nieco ine

lucia20
4. jún 2010

@gabusssa aj my sme mali vybrateho matejka.

carmenn323
4. jún 2010

luci nebud smutna je to pekny kocik nech je aj smejd hlavne,ze vy budete spokojny 😉

gabusssa
4. jún 2010

@lucia20 Ja tiež pracujem poväčšinou doma, ale mám toho pomerne veľa a mám aj trošku strach, ako to budem zvládať. Švagriná mi aj pomáha, ale uzávierky a zákony neovláda, a ja som taká hlúpa, že sa viem spoľahnúť len sama na seba...No inak aj ja mám strach že budem nakoniec zatvorená v nemocke...Ale zoberiem notebook a môžem makať 🙂 U nás inak bude na materskej môj muž...Keď si to zrátame, keďže on dochádza za robotou, tak finančne vyjdeme tak isto. Tak pol roka bude istotne on...Sa veľmi teším, lebo nebude mávať služby a budem ho mať stále doma..

carmenn323
4. jún 2010

gabusssa prave pozeram,ze budes mat Palka po muzovi moj manzel je tiez Palo a uz mesiac sa hadame za meno on chce po sebe a ja nechcem mne sa pacia zahranicne mena 😀

carmenn323
4. jún 2010

aj ked je Palko pekne ale staromodne a aj kvoli poste to casom bude nanic tak som zvedava ako dopadnem ci si vydupem po svojom 😅

gabusssa
4. jún 2010

No my sme mali Paulínku ...ale bude Paluško...🙂)) A Lucka samozrejme, že sa nenechaj odradiť od kočíka, hlavné je, že sa Ti páči, na ostatných kašli...Aj tak najdôležitejšie je, že v ňom bude najnádhernejšie stvorenie 🙂)

lucia20
4. jún 2010

@carmenn323 u nas som jedina. :D

carmenn323
4. jún 2010

lucia 20:tak to ti zavidim inak by som ho mala aj 😵

gabusssa
4. jún 2010

@carmenn323 Vieš čo ani moje okolie nie je nadšené menom, ale ja som už stokrát prešla kalendár a nič sa mi nepáči...A ja mám jednu kamošku, ktorá má aj manžela aj syna Paľka a ona sa o nich tak pekne vyjadruje...A mne sa vždy páčilo, keď sa syn volal po otcovi ...veď aj ja už asi som staromódna.. 🙂) Ale prvý muž sa volal Rudolf a to akosi som nechcela aby sa malý volal Rudko 🙂))) Ale vieš čo keby na tom trval, dala by som mu meno aj to. A súčasný manžel práveže ani nechcel, aby sa volal po ňom, ale nakoniec sme si tak povedali, že bude Paľko a hotovo...Páči sa mi aj to, že bude pomerne ojedinelý...Najprv som chcela Samka, a tých je už pomerne dosť 🙂) Ale Carmen daj také meno, aké si vyberieš Ty...Máš na to nárok, ty budeš tá, čo si vytrpí bolesti pôrodu....

lucia20
4. jún 2010

@carmenn323 my uz sme spokojni, lebo v nom vozime katarinu... si ho neviem vynachvalit.

@gabusssa tak to je super. my sme tiez nad takym riesenim uvazovali, ale ja mam len 5 firiem, takze nemam o com. to je malo, tkaze sa to da v pohode.

@gabusssa baby, dakujem, za krasne slova povzbudenia. ja som ozaj velmi spokojna a rozhodne nelutujem, ze sme si ho kupili. lebo za tu cenu...... mame doma aj hartan, ten bol drahy jak slak, nemecka znacka ale viac mi vyhovuje bexa, takze hartan predavam...

lucia20
4. jún 2010

@gabusssa ja som lucke davala meno po sebe. my chceme dat tatianu a tiez sa velmi malo ludom paci. hlavne moji rodicia su strasne proti.... ale co uz . tiez neviem ziadne ine najst. mne sa paci este natasa, ale to muz nedopusti.

gabusssa
4. jún 2010

@lucia20 No škoda, že nie sme bližšie...Potom by sme si zriadili kanceláriu aj s detskou izbou 🙂 A deti by sa pekne spolu hrali 🙂))) a my pekne účtovali 🙂))

carmenn323
4. jún 2010

gabusssa:ja sa obhajujem ze uz ked to je chlapec tak aspon meno nech si vyberiem ja lebo som stale dufala,ze to bude dievca no mm ani pocut 😖 Povedal,ze sak ja pojdem vybavovat rodny list tak aj ked dam niake ine meno on to zmeni 😠

gabusssa
4. jún 2010

@lucia20 Teraz som si všimla ty čakáš už tretie dievčatko 🙂 Sa smejem, lebo u nás je to tak tiež ja mám chlapca, môj muž má chlapca a spolu budeme mať tretieho...🙂

barinkova
4. jún 2010

gabusssa ahoj nebojis sa porodu po tak dlhej dobe,vraj starsim zenam sa tazsie rodi,neviem co je na tom pravdy

gabusssa
4. jún 2010

@carmenn323 Aký je tvrdohlavý...ale vieš si predstaviť, keby si mu tak dala meno v pôrodnici ako chce on aký by bol prekvapený ....Len či si to zaslúži????..🙂)) Lebo napríklad, ja mám veľmi dobrého muža aspoň čo sa týka toho, ako sa ku mne chová...Len je to potvora...🙂) ale to sú asi všetci....
Ale v každom prípade si podľa mňa žena zaslúži, aby vybrala meno ona....

gabusssa
4. jún 2010

@barinkova samozrejme že sa bojím, ale nemyslím na to...Ale nebojím sa skrz vek, ale všeobecne je to otrasný zážitok...Ale stojí to zase zato...Inak viac sa bojím šestonedelia, lebo môj starší syn bol veľmi plačlivý...Ja som spala kade som chodila...A ja musím byť kvôli práci dosť skoro fit...Budem pri malinkom, len trochu pracovať budem musieť...

carmenn323
4. jún 2010

gabusssa:no je super som rada,ze ho mam aj ked niekedy mi lezie na nervy 😀 bol by stastny ale ked ja chcem nieco moderne 😉 ked sme boli na 3D taky bol stastny,ze to bude chlapec a teraz sa kazdemu chvali,ze bude junior

gabusssa
4. jún 2010

@carmenn323 Inak aj ja som chcela asi viac dievčatko a keď som zbadala na UTZ bimbiška tak mi aj slzy vyhrkli, ale ani nie od sklamania, skôr som bola veľmi prekvapená lebo som bola presvedčená že to bude Paulínka...Ale dnes by som nemenila..Chlapci sú dlho naviazaní na maminu...Napríklad môj má 12 ale ešte stále sa potrebuje túliť a bozkávať...On potrebuje strašne veľa lásky...A dievčatá sú už také samostatnejšie...Ježiš a odkedy som tehotná, tak stále malého tulikám..A to budem musieť aj potom, aby si nemyslel, že je bokom....Už teraz má niekedy hlúpe reči...

carmenn323
4. jún 2010

ja sa zatial porodu nebojim ale az ma chytia bolesti a poveziem sa do nemocnice tak aj plakat budem od strachu 😀 ked som na nete pozerala pirod zrovna ma brucho rozbolelo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre