♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
4. jún 2010

@carmenn323 aj tebe dobru nocku, som ani nezaregistrovala, ze je uz tolko hodin 😉

kvietok121
4. jún 2010

ako krasne sa to cita, planovanie je super, ale co clovek chce P. boh meni, uz som sa naucila, ja hned po porode, nebudem sa branit otehotniet, ked boh da tak biude, styri roky snazenia ... ta naucia, ze netreba cakat

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Ja som vždy obdivovala maminy, ktoré chceli tak za sebou detičky...Ja som vždy chcela veľký rozdiel, nie až tak veľký, ale podarilo sa 🙂 Ty budeš mať ešte len prvé bábo však? Ale prečo si myslíš, že si stará, ked máš len 31. Podľa dnešných trendov je to akurát...Akurát aj ja som bola prekvapená, že tu na tomto fóre sú pomerne mladunké maminy... A ja som tu tušim najstaršia 🙂) Ale nevadi duchom sme velmi mlade

kvietok121
4. jún 2010

myslim ze vek nie je dolezity, aj ja som chcela mat babo v 26. tke ale nevyslo, no teraz sa ho neviem dockat a velmi sa na nho tesim a to dlhsie cakanie, tiez malo svoj vyznam

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Memory máme aj umývačku....a nemá to tam kto poukladať...Aj rozvrh spravím ...Malý zato poslúchne aj ked az na stvrté pripomenutie, ale na mužíčka musím opatrne aby nemal pocit že ho buzerujem..🙂))).Ale poviem pravdu nejako moc mi to nevadí, lebo zase som zažila to že som nesmela pomaly ani chodiť po koberci keď sa vysávalo...a mala som príkazy, že sa mám prezliecť a podobne...No poviem Ti to tiež nie je bohviečo...(to bol prvý muž ku koncu) Vždy som chcela takého typického chlapa kde ja budem pani domácnosti...Nuž a čo som chcela to mám....😀

gabusssa
4. jún 2010

@kvietok121 štyri roky ste sa snažili...Tak si si svoje vyčkala...Sa teškám, že tentokrát to vyšlo...A ako prirodzene??

gabusssa
4. jún 2010

@kvietok121 Inak mám kamošku čo s mužom nemohli mať deti 13 rokov...Potom si našla frajera a ostala tehotná hned, len rozvod priniesol svoju dan a potratila...Potom si nasiel aj jej muz frajerku a ma babo a kamoska je teraz znovu tehotná v 12-týždni. Tak dufam, že jej to vyjde...Hrozne sa o nu bojim, Lebo nejako viem pochopiť ako sa zena citi ked sa jej nedari naplnit tuzbu byt matkou....

memory97
4. jún 2010

@gabusssa ano bude prve... ja si nemyslim, ze som stara a ani sa tak necitim😀, len myslim, ze vek sa tiez podpisal na tom, ze tehotenstvo nebolo bezproblemove...

@kvietok121 to je pravda, ale dufam, ze sa to podari🙂 my sme tiez na drobca cakali dost dlho, ale podarilo sa a teraz sa tesime🙂

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Ale nemuselo to byť skrz vek...🙂) To len asi zákon schválnosti...Lebo nieže sa Vám dlho nedarilo, ešte potom aby to náhodou nebolo jednoduché 🙂) Ale teším sa s Vami, už som to raz písala, ale vážne sa teškám a zo srdca Vám želám tento dar z nebies..

kvietok121
4. jún 2010

@gabusssa: no prirodzene, ja tvrdim ze sme si to poriadne vymodlili, preotze nam dr davali 1% sancu a prehovarali nas na umele, co sme odmietli, a boh nam poslal prve, to som potratila v lete a teraz uz sme blizko k narodeniu nasho drobceka, tak dufamz e to bude ok
@memory97: ano ked dlho nemozes mat, tak ta radost je obrovska

gabusssa
4. jún 2010

@kvietok121 Už bude všetko ok.... 🙂

memory97
4. jún 2010

@gabusssa takze si si z toho vybrala to najlepsie 😉 a s tymi manzelmi to je tazko uz okresat, ked maju svoje zlozvyky🙂 ale tie mame aj my🙂

@kvietok121 mozno ze mas pravdu. To je super, ze sa to podarilo a teraz si to poriadne vychutnate🙂

kvietok121
4. jún 2010

dobre babky, ja uz idem buvat, som unavena prajem krasny vikendik

kvietok121
4. jún 2010

@gabusssa: dakujem aj ja tomu verim a modlim sa

gabusssa
4. jún 2010

@kvietok121 Ahoj a dobru nocku 🙂

@memory97 Prosím len ty ma tu nenechaj samu lebo dnes som sama doma, som chora a nejako sa mi neda spat...aspon nejaku zivu dusu 😀

gabusssa
4. jún 2010

@kvietok121 To bolo take ironicke ze babky vsak 😵

kvietok121
4. jún 2010

@memory97: ano memory myslim ze je to tak, myslim ze si to uzijeme

kvietok121
4. jún 2010

@gabusssa: neuveris, ale pisala som babiky, len ten moj strojopis, a okuliarky ktore by som mala mat, mam uz odlozene, tak som si to nevsimla, tka este raz babiky dobru nocku, papa

gabusssa
4. jún 2010

@kvietok121
@memory97
Mozem vam garantovat ze od toho pocitu ako je pocit mat dieta nic krajsie neexistuje....Len škoda že si to neuvedomujem, ked ma tak dobre nahneva, alebo mi papuluje 😉

gabusssa
4. jún 2010

@kvietok121 Srandovala som ...Ja sa neurazim nech by tam bolo cokolvek.... 😀

memory97
4. jún 2010

@gabusssa chudatko, drzim prsty, aby jej to vyslo. Je to fakt ako pises obrovsky dar z nebies🙂 ved to, to aby som si nemyslela, ze vsetko je jednoduche🙂

@kvietok121 uz bude vsetko v poriadku🙂

memory97
4. jún 2010

@kvietok121 dobru nocku🙂

@gabusssa ja som este tu🙂 sa mi dnes akosi nechce spat...

memory97
4. jún 2010

@gabusssa mne kamoska raz povedala, ze nevie co jej v zivote chyba a ked sa jej narodil maly, tak zistila, ze prave to jej chybalo v zivote 🙂

memory97
4. jún 2010

asi som tu uz sama, tak prajem dobru nocku a zajtra slnecny den🙂

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 No to som rada že sa ti ešte nechce spinkat....aspon nebudem sama

memory97
4. jún 2010

si tu este?

groka
4. jún 2010

haloo
nudite sa?aj ja,cakam na kamosku,rodi tak cakam sms,mms 😀

memory97
4. jún 2010

@groka a co budu mat?

gabusssa
4. jún 2010

@memory som tu len mi volal manžel tak som len narychlo volala...

gabusssa
4. jún 2010

@groka ako jej je dobre že už rodí aj ja by som chcela byť už v tej faze....🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre