♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
4. jún 2010

memory kocka od nas zo snaziliek je to,bude mat dievcatko,chudiatko je taka vytrapena uz,rodi niekolko hodin uz hadam od vcera uz,len sa neotvara a od dnes rana kontra po 10 minutach a len vecer dnes na 4 minuty ale uz sa otvara uz aj eppi ma pichnutu a predpokladam,ze uz teda tlaci alebo ma po tom

memory97
4. jún 2010

ani v telke nic nejde, nejaky psycho film...

@gabusssa a ja ze si ma tu nechala samu🙂

groka
4. jún 2010

aj ja by som uz rodila,sa na to chastma za cca 8 tt aspon ,to budem horuce vane davat jak salena,behat po schodoch budem ,sexovat o 106 len nech porodim aspon v 38tt

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 ja som tiez chcela taky kocarik ako si si vysnivala ty, len stvorkolesovy...ale potom som si rozmyslela ze chcem hojdaci...

memory97
4. jún 2010

@groka chudatko, tak dufam, ze mala je uz na svete a uz sa z nej mozu tesit 🙂

gabusssa
4. jún 2010

@groka 😀 😀 a ako najust to nepojde...Len ho tam pekne nechaj dokedy chce ..ale si ma rozosmiala....

memory97
4. jún 2010

@groka a treba este vsetky okna poumyvat, aj susedom a bude to raz dva🙂 som niekde citala, ze existuje nejaky koren alebo bylinka to bola, na urychlenie porodu, ze to niekedy davali babice rodickam.

gabusssa
4. jún 2010

Ja som prveho prenášala asi týždeň, som sa potom nasrala a umývala som schody ale nech už ide von...😀 a podarilo sa

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 neboj nenecham ta tu samu...samota je hnusna ...aj ja som sama fnuk fnuk...ozaj a ty mas muza kde?

memory97
4. jún 2010

@groka len este chvilku vydrz🙂 este by bolo skoro...

@gabusssa no hojdat sa dal v pohode, ved preto sa mi pacil, ked ma vanicku, tak sa da ucicikat, len dufam, ze si to nemylim s inymi, lebo sme ich teda prezreli celu radu🙂

memory97
4. jún 2010

@gabusssa no vidis, takze schody v panelakoch urcite zaberu, poschodi je tu neurekom🙂

memory97
4. jún 2010

@gabusssa mm je tu pri mne🙂 len on pozera tie predvolebne kampane a ja sa uz na to nemozem pozerat...

groka
4. jún 2010

@memory97 urcite nie teraz,do 38 cakam,syna som porodila koncom 38 zaciatkom 39 tt a pomohol mi sex,doma mi po nom odtiekla voda,takze ja budem sexovat vecer,rano a cez den umyvat dlazky kolenacky,robila som to pri synovi pomohlo hadam aj pri tomto to pomoze,no okna neumyjem ani jobovi,to sa bojim za pupocnik

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 je to cam nie? Velmi je kraasny...Asi sportovy si potom kupim taky ale hlboky uz som si vysnivala iný...inak ja mam este 12 rocne kociky po malom a keby nebol ten hlboky plesnivy lebo sme ho mali zle uskladneny ani nekupujem...To bol velmi pekny kocik...taky bledy potah a pruteny...asj sportovy mam odlozeny...a ten zrejme aj pouzijem...ti poviem v tej dobe boli omnoho krajsie kocare ako su teraz

memory97
4. jún 2010

@groka esteze tak🙂 ja som zvedava, ci to nase babo bude treba nejako popohnat na tento svet, alebo sa bude pekne pytat samo🙂 alebo mu bude treba dopomoct, ale hadam taky 39tt by mohol byt 😉

gabusssa
4. jún 2010

no sex vraj zabera...len dufam ze nezaberie uz teraz 😀 Lebo moj muz je nejaky aktivny...Taky nebol ani pred tehotenstvom..Len to bude asi tym ze sa mi to zda kedze mne sa vobec nechce.. 😉

memory97
4. jún 2010

@gabusssa ano je to cam. sportovy sa mi velmi pacil, ale toto je model 2009, nove sa mi nepacia... mali sme vybraty aj stokke, len keby nebol taky drahy... sme ho tolko chodili obzerat, az sa nam znepacil🙂 mne sa pacia tie prutene kolisky pre babatka, vyzeraju super🙂

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 zatial dobre kym je tam 🙂 Aj ked ho chcem uz tu vonku...len ja este nemam nic pripravene...vy uz mate?

memory97
4. jún 2010

@gabusssa no uvidime co zaberie u nas🙂 ale uz mam aspon kooopec donucovacich prostriedkov, aby sa male pytalo na svet🙂

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Inak strasne su drahe kociky...Ja som kupovala kedysi za 6 tisíc a teraz ze 600 až 800 EUR. Ved za to uz pomaly auto kupis...myslim ze pekne zarabaju na babikach...asi si zriadim obchod s kocikmi 😀

memory97
4. jún 2010

@gabusssa jedine vecicky, veci do nemocnice, ale to je tak asi vsetko. Este nas velke nakupy len cakaju, dufam, ze vypredaje budu aj pre babatka od jula🙂

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Moje zlate malinke len ho tam pekne nechaj dokedy chce a nedur ho...Vies ako mu je dobre v brušku??? Aj ked mne uz zacina akosi niekedy brat priestor...Vcera som si lahla a isiel sa z toho bruska vykopat...Sa na mne smial mnuzicek, lebo som hundrala , aby už drichmal - myslim malinky..🙂) a to este ani na svete nie je a uz ma nenecha spat

memory97
4. jún 2010

@gabusssa to je dobry business, vedia, ze maminky a oteckovia dopraju svojim ratolestiam...mi ani nehovor, ked som si urobila prieskum toho, co treba kupit a co to bude stat, no sa mi oci pretocili🙂 a to som plno veci vyradila, co mi pripada ako zbytocnost...

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Ja ani neviem co budem potrebovat ja som zabudla uz tieto veci...ani neviem ako som vedela toto prvykrat...Mam inak velmi vela veci ja som si vsekto nechavala ale vobec neviem ake su teraz moresy...Normalne mam strach ci budem mat vsetko....









gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Chodis aj na nejaky predporodny kurz?

gabusssa
4. jún 2010

a groka nam niekam zmizla...

memory97
4. jún 2010

@gabusssa ano ano, este nech je pekne v brusku, nase je zlatunke, ziadne silne kopance, este setri maminku🙂
urcite budes mat vsetko🙂 a ked na nieco zabudnes, manzel pojde na nakupy🙂

memory97
4. jún 2010

@gabusssa nechodim, som aj chcela, ale ked mi teraz vravela lekarka, ze nemusi mat ani mm kurz, ked chce ist k porodu, tak nastudujem na nete a spolieham na intuiciu🙂

memory97
4. jún 2010

@gabusssa asi uz porodili🙂

groka
4. jún 2010

tusom kocky tusom,este neporodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre