♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
4. jún 2010

@groka to bude este na dlho o chvilku je polnoc a babatka sa radi rodia 5 minut pred polnocou🙂

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Vies co je zaujimave Matej nekopal takmer vobec raz za dva dni a dodnes je velmi lezerny...tak si neviem predstavit Paluška...Toto bude divoch...a to ja som silnejsia a vidim ako sa mi brucho vlni...Ked som bola prvykrat tehotna moja najlepsie kamoska bola naraz so mnou..Bolo to super...a jej maly v kuse kopal a moj nic tak som jej zavidela...a jej maly je zivelna pohroma...aspon budes mat kludne babo ked je kludne aj teraz 😉

groka
4. jún 2010

uz to neni na dlho je na 6 cm otvorena

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 tvoj manzel aj chce ist k porodu? Mne pojde moja mamina aj pri prvom bola ona a bolo to super..Muzicek uz aj bol pri prvej zene a videla som ze teraz moc ani nechce tak som sa rozhodla ze aj dobre...On neznasa ked trpim...tak nech sa tesi doma ...

gabusssa
4. jún 2010

@groka aka si podarena ako to snou prezivas ...a kto ta informuje?

memory97
4. jún 2010

@gabusssa xixix no dufam, ze mas pravdu,ze bude kludne, aj ja som celkovo kludna, sa tak citim, tak hadam bude nase dobre zlaticko🙂 No uvidime o 2 tyzdne, ked bude starsi, ci bude futbalista🙂

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Mna kope uz dva mesiace ako divy...uplne uplne iny ako jeho brat...by som neverila ze taketo rozdiely mozu byt...ozaj aj vies aky je velky teraz? Groka vidim ze tvoj ma asi kilo vsak?

memory97
4. jún 2010

@gabusssa ma uz nieco vyse 1188g🙂 dnes uz bude mat aj troska viac, sa mi zas akosi zvacsilo brusko🙂

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Aj tak je to zazrak este pred polrokom takmer nic a teraz kilovy uzlicek...jaj uz by som ho tak vystiskala...A bruska nam teda asi riadne rastu...A to este len teraz zacnu tak riadne...

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Dufam ze sa na mna nenahnevas ale uz asi aj ja pojdem spinkat lebo nejako uz ma to zmaha 🙂

groka
4. jún 2010

gabusa neviem kolko ma ale mal 890 g a bola som 27 tt 26 maja,sice divne,mi to skace,ale maly bude maly takze preto to vyratalo sono na mensi tt ale inak som 30tt

no ona sama ma informuje,dori ale pise mi sms

memory97
4. jún 2010

@gabusssa mna by zaujimalo co tam to babo vyvadza 24 hodin🙂 som tu, len som si bola dat sprchu, lebo uz mi oci zacinaju klipkat🙂))

gabusssa
4. jún 2010

@groka Chudatko pri tom vsetkom este vladze...Tak jej budem drzat palce aj ja, nech jej to dobre dopadne 🙂 , Mozno to mas posunute, aj ja mam tyzden sklz na ULTZ

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Aj mna by to zaujimalo chcela by som mat priesvitne brucho 😀
Uz pojdeme spinkat aj mne uz klipotaju oci...Ved aj nabuduce je den....Potom budeme pokracovat 😀

Krasne sny dievcence

groka
4. jún 2010

ma epi a vraj si to uziva,nic neciti tak sa len tesi na malinku velmi

memory97
4. jún 2010

@groka mali by jej to nejako ulahcit... babulko urcite uz bude mat viac🙂
mne vyratali presne, podla UZV som o den dlhsie tehotna😀

memory97
4. jún 2010

ja uz idem snivat, majte sa krasne a dobru nocku🙂

groka
4. jún 2010

ved uz neciti bolest,uz len zatlaci

kvietok121
5. jún 2010

@gabussa: si zlata, dakujem
@memory97: ano musime len vydrzat a vsetko bude ok

kvietok121
5. jún 2010

vcera ste mali riadne dlhu noc, dobre ranko

kvietok121
5. jún 2010

@groka: dufam ze u kamosky je vsetko ok

kvietok121
5. jún 2010

odchadzame na vikend prec tak sa drzte

memory97
5. jún 2010

dobre ranko🙂

21
5. jún 2010

Pekny slnecny den!!! 😀 😀 😀 Prave som dobehla, co ste pisali vcera... Ja som uz davno bola v hlbokom spanku... Ani neviem, na co mam reagovat.

21
5. jún 2010

@gabusssa , snad len tolko, uz som to tu raz pisala, trosku davnejsie, moji prvi chalani skoro vobec nekopali, len sa tak obcas lezerne prevratili... a teraz su najvacsi lapaji a loptosi, akych poznam. Aj ako babatka boli uplakani, hyper... Zato teraz sa mi brusko nezastavi, chobotnicka ma kope do vsetkych stran a skoro stale..., tak som zvedava, ake bude... A co to bude.. 😀 Inac ja som chuda a uz teraz si nemozem najst ziadnu polohu, v ktorej by som vydrzala aspon minutu, co som plna babatka... 😀 Muz sa mi smeje, ked sa na gauci stale premiestnujem 🙄

groka
5. jún 2010

jasne vsetko ok,mala je na svete

lenadka
5. jún 2010

@21, aj mne muz stale vravi pri telke ze co sa furt vrtim..tak isto hladam polohu 😀

lucia20
5. jún 2010

ahoj babulky, ako sa mi mate??? ja som dnes taka nazhavena, rano ideme do rakuska malej pokupit nejake veci, taaaaaaaaaaaak sa tesim. dnes som bez deti, spia u segry tak si to uzivam, uz som bola vo vani, nechtiky nalakovane, este sa vrhnem na obocko a budem sa zase o kusok viac citit ako clovek. :D

carmenn323
6. jún 2010

Prajem krasnu slnecnu nedelu 😎

memory97
6. jún 2010

Ahojte🙂 a peknu slnecnu nedelu🙂

@21 takze to bude veeeelmi kludne dietatko, ked teraz neda mamine spavat 😀

@groka super, ze sa tesime a nech je malicka zdrava🙂 mala to namahave, hlavne, ze uz to ma za sebou🙂

@lucia20 no super🙂 som zvedava, co si pekne nakupis a ake spravy prinesies🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre