♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. jún 2010

ahojte ako ste sa mali cez sobotu, nedelu, my skvele, boli sme u rodicov, ale boli tam bratove deti. tak sme sa vyhrali, opekali sme, robili sme gulas ... konecne pekne pocasie
boli sme aj na hrade strecno, to ste mali vidiet ako som funala ... normalne som tomu neverila a prehliadku museli absolvovat bezo mna ja som na lavicke na nich cakala. 😀

kvietok121
6. jún 2010

aj mna maly kope jedna radost, a to hladanie polohy zaziva asi vacsina z nas, okolie sa cuduje ake sme na tych gaucoch a v posteli aktivne 😀 😀 😀

kvietok121
6. jún 2010

tak znova sme pribrali 😀

barinkova
6. jún 2010

fuha babenky tento hic to je koniec ja si spominam pred 4 rokmi ked som cakala malu tiez je augustova bolo 40 stupnove tepla,to som len tak fucala

kvietok121
6. jún 2010

@barinkova: no na slnku je to des, to mas pravdu, najlepsie sediet doma niekde v chlade, pri limonade, budu zase asi burky

barinkova
6. jún 2010

asi hej aj hlasali su strasne teplotne rozdiely

memory97
6. jún 2010

my sme mali pekny vikend az na dnesny den, planovali sme maly vylet, ale miesto vyletu lezim v posteli, kaslem, kycham... no hruza, ked je troska teplejsie, tak ja musim byt v posteli 😠

mimikuku
6. jún 2010

@memory97 no vidis to, netrebalo tancovat pod daždovými kvapkami, ale neeeeeee..xi xi xi 🙂 ..my sme boli na jednej akcii predeti ktoru robili akoze na MDD

memory97
6. jún 2010

@mimikuku co by tancovala, to urcite radsej 😀 , bola som na poradni a tam jedna pani tak kaslala, asi som to schytala od nej ☹

memory97
6. jún 2010

@mimikuku deturence si to dufam poriadne uzili🙂

kvietok121
6. jún 2010

@memory97: tak to ti nezavidim, nech sa z toho rychlo dostanes, nezabudni na C-cko

kvietok121
6. jún 2010

baby potrebovala by som tak trochu odveci poradit, neviete ako sa volali tie kacice v dobe ľadovej, potrebovala by som jednu fotku kacic, ale nic som na nete nenasla

kvietok121
6. jún 2010

baby neuveritelne, ked som vam napisala hned som nasla, to som hladala predtym polhodinku

memory97
6. jún 2010

@kvietok121 dakujem, ved dnes same ovocie, cajiky a tepla postel 😀 a to som vcera zjedla misu jahod a tie obsahuju veeeela C-ak 😀 hadam zajtra uz bude lepsie🙂

memory97
6. jún 2010

@kvietok121 co ides pekne robit? s kacicami🙂

kvietok121
6. jún 2010

@memory97: zajtra mame na skole den zivotneho prostredia - hrame scenku o globalnom oteplovani - pouzili sme dobu ladovu, v pozadi pojde prezentacia a tam som potrebovala vsetkych hrdinov pribehu co mame a medzi nimi je aj kacica ...

neboj vylezis a bude dobre

memory97
6. jún 2010

@kvietok121 deticky budu nadsene, obrazky z doby ladovej su skvele animovane🙂

kvietok121
6. jún 2010

@memory97: zajtra ti poviem, pretoze to este ma svoje rezervy, dufam ze to decka budu vediet, no proste uz ake to bude take bude

memory97
6. jún 2010

@kvietok121 drzim prsty, aby to dobre dopadlo 😉

kvietok121
6. jún 2010

@memory97: dakujem si zlata, uz aby bolo potom

kvietok121
6. jún 2010

dobru nocku idem buvat papa

lucia20
6. jún 2010

@barinkova to bolo v 2005? ja som tiez vtedy rodila a myslela som ze ma porazi. som sa nevedela ani hybat ake strsne horko mi bolo.

@memory97 juj dobre sme nakupili. som taka spokojna, ze az....

@kvietok121 som zvedava ako dopadnete s tou prezentaciou.....

barinkova
6. jún 2010

@lucia20 2006 auguste

barinkova
6. jún 2010

kocky je tu este niekto?

lucia20
6. jún 2010

@barinkova jo som tu, len som nahadzovala do druhej temy foto co sme kupili v rakusku.

mne prislo leto 2005 teplejsie, ale to mozno bolo hodne aj tym, ze ja som pri lucke mavala aj strasne navaly tepla. to bolo strasne. a este som mala 25kg navrch, takze to mi asi dopomohlo.

barinkova
6. jún 2010

fuha ja som pribrala skoro 30

barinkova
6. jún 2010

lucia20 mne nejde jedna vec do hlavy

barinkova
6. jún 2010

lucia20 ako rataju tem termin porodu podla coho,vahy dietata?lebo 31 tyzden je osmy mesiac nie?

lucia20
6. jún 2010

@barinkova ja som mala dva tyzdne pred porodom 31kg ale 6 sa podarilo schudnut. ale aj tak.
ja som potom kratko zase otehotnela a po porode druhej mi trvalo rok a pol kym som sa dostala na svoju vahu a teraz smutne kukam na vahu, ze uz mam zase 8kg navrch. ☹

lucia20
6. jún 2010

@barinkova termin rataju podla PM a porovnavaju to s UZV. ak je mensie nie len vahou ale aj rozmermi, tak termin posuvaju...

kedy si mala posledny menzes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre