• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@memory97 ozaj, ak sa nenahnevas, foto ti poslem az zajtra lebo dnes som uz nejaka ko.
8. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ani nehovorte to teplo je strasne, mam dojem ze sa vobec neschladilo, a zajtra ti ma byt este horsie, no idem buvat ale neviem ci sa mi to podari v takom teple papa
8. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
xixi baby trosku teplo a uz padame ako muchy, idem aj ja do sprcha a sup k malej do postele, sme u nasich a tatino doma maka, pristavuje este chodbu a terasu k domu, jednak nam prsalo a snezilo a prazilo na vchodove dvere a zistili sme ze mame malu chodbu a neni kde kocik zaparkovat :sweat_smile:
8. jún 2010 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenadka ani mi nehovor o prestavbe, my ideme pristavovat verandu buduci mesiac, teraz kopime material. a to nas este caka kupelka a strop v obyvacke. no to bude teda rusne leto.... :frowning2:
8. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia20 pekne od nich, aspon mas chvilku pre seba :wink: jasne, to neponahla,ked budes mat cas, tak mi posli fotecky :wink:

mne je taaaak horuco, ze ani spt sa mi neda, este aj drobec sa prevaluje, co sa nevie ulozit a zaspat :grinning: ale vtaciky nam tu krasne stebocu, sa citim ako na stanovacke :wink: :grinning:
9. jún 2010 o 03:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko babiky, takze dalsia tepla noc za nami, ekzemiky mam po noci neskutocne hrozne, ach jo no co uz musim nejako vydrzat
9. jún 2010 o 06:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze bezim do roboty, dnes ucim az do tretej, takze znova ku veceru pokecame
9. jún 2010 o 06:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucia, ja stavebny material obchadzam uz asi 2 tyzdne, nehovoriac ako sa prasi a vlaci dnu bordel ked sa robi... a teraz tam mam navyse aj prekazkovu drahu, lebo uz spravil muriky nejake a aj pred vchodom ide betonovat, tak neviem ci za ten cas to budeme prelietat kym to spevnie a uschne, alebo budeme najskor chodit von cez pivnicu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,idem dnes o druhej na sono,uvidime ci to bude chlapec alebo dievca
9. jún 2010 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekny horuci :stuck_out_tongue_closed_eyes: den! Baby, nic nevladzem. Chcem sa strcit do mraznicky.

@barinkova , som zvedava, co to bude, daj vediet.

@kvietok121 , ponozticky kupujem odhadom. Aj vacsie aj mensie, nikdy nevies, ake babo bude... Ked sa mi mal narodit druhy, kamaratka mi dala bodiky, ktore mali jej deti a boli mu male. A jej to vynosili mesiac urcite a my sme ich neobliekli hned po narodeni :grinning:
9. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte uz som doma, neznesitelne teplo
@lenadka: nezavidim - teraz prestavovat, drzkaj sa
@21: myslim ze nas je viac ktore by privitali mraznicku, takze odhad ten nemam, takze no uvidime, co vyuzijem ked sa matejko narodi
@barinkova: drz sa a tesime sa na spravu
9. jún 2010 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sa nam akosi nechce moc pisat, tie horucavy su hrozne a zajtra vyssie a v piatok este vyssie, idem si dat zmrzku
9. jún 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok121 , my sme si dnes kupili nanuky a v sekunde sa zacali topit. Strasne.
9. jún 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok121 ani nehovor, ze maju byt vyssie, ved stacia i tieto :grinning: uz ani mraziak nezabera :grinning:
9. jún 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@memory97: prave som pozerala aktualne pocasie, v stvrtok o jeden stupen, v piatok este o jeden stupen viac, hrozne
9. jún 2010 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@21: aj mne v momente bola zmrzka ako kasa
9. jún 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte no a to este len horucavy pridu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2010 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@carmenn323 ani nevrav, ale nejako to musime prezit :fearful:
9. jún 2010 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja chcem do porodu zimu!!!!!!!
Dnes som prisla z prace a doma ma cakal melooon :grinning: :grinning: :grinning: (moj zlaty muz..)
9. jún 2010 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@carmen323, memory97: myslite ze pridu este horsie horucavy, nabuduci tyzden ma byt trosku chladnejsie okolo 25, ale tiez som pocula ze leto ma byt dazdive a horuce
9. jún 2010 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@21: ty mas zlaticko, zima do porodu urcite nebude, aj ked deje sa s pocasim kadeco, je to hrozne, neopuchli vam trosku nozicky???
9. jún 2010 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dnes vysavala a total spotena hned som sla do sprchy ,no netesim sa na leto vobec :confounded: v takych horucavach bude stacit drobcom len bodinko s kratkym
9. jún 2010 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to mas pravdu bude stacit
9. jún 2010 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna bude horuce leto s burkami,ja mam teraz melon stale v chladnicke kazdy druhy den kupujeme :grinning: ja by som si zas dala ten nanuk
9. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne opuchaju ked je teplo nohy aj ruky ale nie niako extra
9. jún 2010 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne to tiez nevidiet, ale citim to ze nie su v svojej kozi, tiez mi zacali ked zacali tie horucavy
9. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
robite mi s tou zmrzkou a nanukmi chute, ale este nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: melonik mnam, ja mam zas jahodky v chladnicke:slight_smile:
9. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked som bola na poradni tak sa ma pytala ci mi pouchaju a ja ze nie na druhy den bolo horuco a ja nohy jak konvy :grinning: tak som zvedava co mi teraz ked pojdem 23 na to da
9. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mnaaaaam jahody este som tento rok nemala
9. jún 2010 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@carmenn323 na opuchy pozor nie je to dobre, nohy vykladat :wink:, je dobry aj krem od elastic Q na opuchy pre tehotne:slight_smile:
9. jún 2010 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok