♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
9. jún 2010

ja som dnes kupila v jednote marhule volne a 1,70€ za kg co je podla mna super cena

lucia20
9. jún 2010

@carmenn323 my sme vzdy odchadzali z porodnice iba v autosedacke. ja nijako inak babam do auta nastupit nedovolim....

@carmenn323 neboj, za osmy mesiac malinky priberie velmi vela....

lucia20
9. jún 2010

@evitkamalicka no tak to bola uplne super cena , lebo u nas v tescu dnes mali ze 3,49. strasne.

evitkamalicka
9. jún 2010

@lucia20 tesco ma ovocie velmi drahe a dost casto aj chutovo o nicom

lucia20
9. jún 2010

@evitkamalicka prave preto sa v tescu snazim nekupovat, ale ked som si predstavila, trepat sa cez cele mesto, aj ked je male v aute a tej horucave, tak som povedala, ze kaslat na to. kupila som len hrusky, melon a pomarance..... uplne mi stacilo. najradsej kupujem na trhu, ale dnes sme okolo nesli.... 😒

kvietok121
9. jún 2010

@lucia20: ani nevrav lucka, ja vzdy preglgnem a kupim ...

evitkamalicka
9. jún 2010

@lucia20 my mame tesco a jednotu cca rovnaku vzdialenost a trh tiez takze ked nemusim, v tescu ovocie a zeleninu nekupujem, ale ked to inac nejde tak vzdy lepsie ako nic 😅

kvietok121
9. jún 2010

my sem tam ideme do metra kupit, alebo na trhu

lucia20
9. jún 2010

@kvietok121 sak prave. na tom sa setrit neda. len ma ide vykotit, ked kupim drahe paradajky a ta chut okolo paradajok ani nesla. clovek je z nasich detskych cias nauceny na uzasnu chut zeleniny a ovocia a teraz sa mi cim dalej tym castejsie stava, ze mam normalne strach kupit ovocie a zeleninu za take prachy lebo vacsinou to je na mile daleko tomu ako by to malo chutit a pripadam si ako na pastve, ked ovca prezuva travu. 😖

lucia20
9. jún 2010

@evitkamalicka ved prave. ked neprsi aspon nech kvapka, tiez tak vravim.

@kvietok121 hadam zajtra dobre nakupis.

evitkamalicka
9. jún 2010

no nic kocky, idem ja do postele bo skoro rano ma caka poradna, dobru noc

kvietok121
9. jún 2010

@lucia20: alebo ked zistim ze polka z toho ovocia moze ist do kosa to ma vie nastvat najviac, ked to nevydrzi ani den v chladnicke

dufam ze nieco kupime, zavisi to od mm ak nebude moct, tak nepojdeme

kvietok121
9. jún 2010

@evitkamalicka: aj ja by som mala ist, tiez mam poradnu rano o siedmej, ale babetko si kope takze sa mi neoplati ist spat

evitkamalicka
9. jún 2010

@kvietok121 ja idem tiez na 7mu 😀

lucia20
9. jún 2010

@evitkamalicka dobru nocku.

@kvietok121 no presne. no ide to s tou kvalitou dolu vodou ...... stare zlate casy za komacov. :D

lucia20
9. jún 2010

@kvietok121 no nasa malinka sa tiez nejako moc rozkopala. baby kopu vam deticky v tom horku rovnako? ja mam pocit, ze mala kope menej......

evitkamalicka
9. jún 2010

@lucia20 mne sa zda tiez ze menej aspon cez den, vecer uz viac

a uz fakt padam

lucia20
9. jún 2010

@evitkamalicka asi su aj tie nase "balicky" uvarene.... 😖

kvietok121
9. jún 2010

@evitkamalicka: tak budeme na seba myslit, papa

kvietok121
9. jún 2010

@lucia20: ja tiez citim viac az vecer, ale ja v tej skole moc necitim viete v tom hluku nic nie je pocut

lucia20
9. jún 2010

@kvietok121 viem ako si to myslela. ale to ze v tom hluku nie je nic pocut sa mi strasne pacilo. :D

kvietok121
9. jún 2010

@lucia20: je to tak 😀

kvietok121
9. jún 2010

@lucia20: niekedy mam pocit ze to matejko od tych deti pochytil a vecer nechce prestat a kope a kope a kope 😀

lucia20
9. jún 2010

@kvietok121 ako tak sledujem, tak tie nase deticky sxu nejake moc cule vecer. normalne mam sviatok, ked si idem lahnut a malinka tiez buva.

kvietok121
9. jún 2010

@lucia20: su to betari, ja niekedy vykriknem: matejko au boli to, normalne sa nato niekedy usmejem

memory97
9. jún 2010

@carmenn323
@kvietok121 ja som mala velky problem s dodrzanim pitneho rezimu na zaciatku, ale robim to tak, ze si na stol postavim 1,5l jemne perlivej lucky alebo neperlivej a dokial nie je vypita nejde sa do postele 😉 a teraz uz vypijem aj viac 😉 a samozrejme aj polievka sa rata za tekutiny🙂

@mata1001 ahoj, ja tu dren robim tak, ze pridam sladku smotanu, cukor a vanilk.cukor (podla chuti), troska rumu (teraz nie🙂) a bud to hned zjem, alebo dam zmrazit🙂

@carmenn323 ja som dnes tiez vytiaha tenucke troska obtiahnute saty a manzel dosiel s tym, ze kde som to brusko nabrala, ved take som nemala, ked odchadzal 😀

kvietok121
9. jún 2010

@memory97: ja mam aj postavenu mineralku a akosi to do seba musim tisnut

memory97
9. jún 2010

@carmenn323 to je v pohode vaha, nase malo v 29tt 1188g 😀 a bolo to ok na ten tyzden🙂
nemas sa za co hanbit🙂 tehotenstvo ma svoje caro a oblinky pozhadzujes v tom teple raz-dva pri prechadzkach😀

@kvietok121 to su iba priblizne vahy, kolko by malo mat, lekar/lekarka ti povedia, ci je to v pohode🙂

@lucia20 nebola som hore do stvrtej 😀 ja som uz bola v posteli o pol desiatej,len sa babo prehadzovalo a mrvilo okolo druhej a uplne ma prebralo🙂 a k cenam za ovocie a zeleninu sa ani nevyjadrujem, lebo su hrozne prehnane a i to sa vsetko dovaza z Talianska, Grecka a neviem odkial☹

memory97
9. jún 2010

akesi ste dnes rychle, nestiham citat 😀 😀 😀

na trhu je najlepsie ovocie, ale i tam niekedy ceny prezenu.... keby som sa vedela este ohnut, tak idem na samozber 😀

@lucia20 nase dnes koplo velmi malo a to som ho prosila, ale asi sa vykopkalo rano, ked ma tak skoro zobudilo 😀 a cez den spalo 😀

memory97
9. jún 2010

dobru nocku, ja este troska ponocujem, hadam dnes uz nebude tak skoro budicek🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre