♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
10. jún 2010

@mirkapal ja som teraz dozehlila cast plienok a leje sa zo mna pot, takze s prestavkami to hadam do vecera dozehlim 😀 buduci tyzden bude tiez pekne, ale menej stupnov, tak dufam, ze sa rosnicky opat nezmylia 😝 u nas tak dnes fuka, ze nemozem mat ani pradlo na balkone, lebo ho pojdem potom po susedoch hladat 😀
u nas nastastie nie su komare, ale musky z kvetov 😀

@mimi21mimi ahoj, ja ani magnezko neberiem, som akasi leniva🙂

V obchode nemali melon, ste ma tak navnadili a ako naschval nebol 😅

memory97
10. jún 2010

@mimi21mimi ja beriem iba suminve magnezko, nepredpisal ti nahodou Magne B6? To je tiez dobre pri tvrdnuti bruska.

mirkapal
10. jún 2010

@memory97 ty si ale sikulka! No, idem zehlit aj ja, povedala som si, ze ked zacne Monk, zacnem aj ja. Tak ja sa nacas lucim!

memory97
10. jún 2010

@mirkapal aj ty to pozeravas? Ja stale, to je jediny serial, co si pozriem v telke🙂 ja este oddychujem, sa mi nechce do dalsej varky, musim troska vychladnut🙂

21
10. jún 2010

@mimi21mimi , sumive nekupuj, vypytaj si pre tehotne a v lekarni by mali vediet, co ti dat.

memory97
10. jún 2010

@21 preco nie sumive?

21
10. jún 2010

Caute, monkacky!

memory97
10. jún 2010

@21 aj ty pozeras?

21
10. jún 2010

@memory97 , nepamatam sa presne, no ze sumive tablety nie su najlepsie... Fakt neviem, preco, ale mne to nejako nesedi. Ale ak ti nerobia zle... 🙂

21
10. jún 2010

@memory97 , jasne! Pozeram.

memory97
10. jún 2010

@21 mne ich lekarka odporucala a ak mi uz nebudu zaberat, ze si mam kupit magne B6.
Vitaj v klube p.Monka 😀

21
10. jún 2010

@memory97 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
10. jún 2010

@21 no tolko smailikov, ale p. Monk si to zasluzi 😀 😝

21
10. jún 2010

@memory97 , hm, aka sranda, aj ja som na konci chcela dat toho s tym jazykom, ale rozmyslela som si to 😅 😀

kacena4
10. jún 2010

ahojte babenky, dnes som mala culy den...
mimi21mimi zdravim ta v tejto teme a gratulujem k prvemu babatku

babenky dnes som si spravila dobre dala som si ostrihat vlasky kym sa este zmestim do kresla u kadernicky (strasne priberam) a po porode sa mi nebude chciet... tak som krasna 😅 a este som si kupila dalsie kratase, super v tehu ale aj po porode ich budem moct nosit a tiez bolerko s dlhym rukavom, reku ked mi bude v tielku chladno na vecer - tak sa vytesujem

ruky mi dnes neopuchaju som velmi rada
bola som v lekarni zhanat magne B6 lebo mi rano doslo a nemali to klasicke - biele potahovane tablekty - mam ine ale je tam ina gramaz, a obal zo starych tabliet nemam

neviete mi poradit????? aka je gramaz v jednej tabletke pri tych klasickych? biela krabicka tusim s bledo modrym napisom? dakujem za pomoc

kacena4
10. jún 2010

kukam ze kym som sa "vydopisala" zalozili ste klub monkacov
pridavam sa aj z muzickom a detmi - kazdy den im to nahravam a ked pride z prace a deti zo skoly tak si to pozrieme vsetci spolu AHOJTE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

21
10. jún 2010

@kacena4 , s tym magnezkom ti neporadim, ale hod novu foto...

21
10. jún 2010

@kacena4 , cau 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena4
10. jún 2010

babenky, prave som si nahodila google a maju krasne obrazky na pozadi, rano tam bol krasny kvet a teraz pust - pekne, ze tam nie je biela tapeta

kacena4
10. jún 2010

toto som brala predtym, len neviem najst gramaz na jednu tabletku
ak ho niekto mate prosim napiste mi tu gramaz dik

memory97
10. jún 2010

@kacena4 jejda, si sa bola troska rozmaznat🙂 ale teraz radsej, pri babu to uz nebude tak jednoduche🙂
jeeeej, dalsi clen do klubu 😀

mna naposledy google nastval, ked tam dali hru a ta hukala ako sirena, som si myslela, ze policajny zasah
😀 😀

kacena4
10. jún 2010

minule sme tam mali tiez nejaku hru, taku este z pred 20 rokov tusim, gulicka s ustami papala mensie gulicky v chodbickach, detom sa to pacilo

dnes som mala fakt rozmaznavaci den, prave uvazujem ci si dam melon alebo zmrzlinu 😀

a zajtra sa chystam na kozmetiku, nech som este krajsia 😀 😀 😀 😀

viem ake to je pri detoch, a to som mala dve naraz, ale naposledy pred rokom len jedno a to bolo super s jednym sa da vela veci, ale to si uvedomia maminy az ked maju dvojicky alebo dve po roku
no nastastie dve su uz odrazstene, tretie je adoptovane (stale dakujem Bohu,ze sa to podarilo) a tak cakam ze toto uz bude malina - ta sak mam prax nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
10. jún 2010

@kacena4 manzel ta zajtra ani nespozna, ked prides domov🙂 Treba sa rozmaznat, maminky si to zasluzia 😎

21
10. jún 2010

Dnes nasi idu na futbal-dedinsky-ale ja ostavam doma, nikto ma von nedostane 😀 Dufam, ze ma nebudu prehovarat... 😝

memory97
10. jún 2010

@21 ja by som sa nechala prehovorit iba za kooopec chladu🙂))

lucia20
10. jún 2010

@21 no bud jedno alebo druhe. :D

@memory97 ale on je pomerne statocny, oba porody si cele odkukal. :D zvedavec jeden. :D ale o tuto malinku sa velmi boji a vie, ze este nesmie ist von....

@mimi21mimi vitaj....

mirkapal
10. jún 2010

@memory97 pozeram 😀 A este NCIS - to su dva moje poobednajsie serialy 😀 Skoncila prestavka, idem dopozerat 🙂

memory97
10. jún 2010

@lucia20 malinkej musis nahovorit, ze musi pekne v brusku vydrzat, ze este neprisiel jej cas 😉 v sobotu som citala jeden clanok na nete, ze babatka vnimaju okrem nasich pocitov aj nase myslienky.Nieco na tom bude 😎

memory97
10. jún 2010

@mirkapal NCIS to som teraz pozerala pri zehleni plienok, ostali mi este 5ks, ale musim oddychnut a asi idem rovno do sprchy, lebo som ulepena od potu... hruza...

mirkapal
10. jún 2010

@memory97 mne este zostalo 9 ks. Blizime sa ku koncu 😵 , teda aspon zatial 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre