♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
10. jún 2010

@lucia20 rosnicky sa mylia, takze mozno bude pekne🙂

barinkova
10. jún 2010

ahoj kocky tak sono v pohode ale nebolo vidiet co to je

lucia20
10. jún 2010

@memory97 keby sa tak mylili na zajtra. 😀

lucia20
10. jún 2010

@barinkova no teeeeeda, vy mate nejake tajnostkarske babo. uz teraz ho asi ani neuvidis, lebo je uz velke a malinko sa bude pretacat. ja som toto iste mala pri prvej dcerke..

carmenn323
10. jún 2010

lucia no ja sa radsej zbalim bo suseda porodila v 32tt+2 tak radsej sa poistim 😉babule co je proti opuchom?

barinkova
10. jún 2010

vies co mi povedal zensky ze pipika nevidi ale ani cikulku nie,neviem co si mam o tom mysliet...

lucia20
10. jún 2010

@carmenn323 ja by som sa mala tiez. lebo ked nas to moze chytit hocikedy. respektive hospitalizacia. ale tajne dufam, ze aspon do 38.tt to dobacujeme.

proti opuchom. studena sprcha, respektivne striedava a hlavne nozky hore. studene zabaly.

barinkova
10. jún 2010

@carmenn323 asi nic to robi to teplo myslis ked ty opuchaju nohy?

lucia20
10. jún 2010

@barinkova 😀 😀 😀 no tak to bol teda odbornik. :D ako nie v zlom, ale ako toto moze povedat. ved hadam jedno alebo druhe tam bude.

carmenn323
10. jún 2010

barinkova no to ma mrzi ale hlavne,ze je o.k 😉 mne je stale horko zapiname kilmu v dome no nie niako extra aby som nebola chora mame strasne dusno 😝

lucia20
10. jún 2010

@carmenn323 opatrne s klimou... aby ti viac neuskodila...

barinkova
10. jún 2010

@lucia20 to je svokrin kolega kedysi spolu robili tak vie ze posrandovat moze vies?a ja ze uz budem triedit vecicky az mam nachystane a zase nic 😉

carmenn323
10. jún 2010

ano nohy 😀 no po sprche lepsie ale aj tak citim ze ich mam strasne tazke

barinkova
10. jún 2010

@carmenn323 aj my mame dusno ja mam podkrovnu spalnu a plechovu strechu tak si to vies zivo predstavit ked sa cez den nahreje,zato obyvacka je super lebo pod nou mam pivnicu

barinkova
10. jún 2010

@carmenn323 viesco mne vedia rano puchnut vraj pomoze aj ked si vylozis nohy hore tak neviem

carmenn323
10. jún 2010

barinkova tak nech svokra nieco vyzisti

barinkova
10. jún 2010

@carmenn323 jj uz som jej hovorila ale ja dufam ze to bude chlapec 😵

lucia20
10. jún 2010

@barinkova jaj taaaak , no tak to je ine. jasne...

@carmenn323 mne este pomahala taka chladiva mas na nohy a chladiaci sprej.

@barinkova my mame tiez podkrovnu spalnu ale tym ze byvame v lese to nie je az take strasne.

carmenn323
10. jún 2010

iak tu spalnu ti nezavidim 😝 baby ja uz nikdy nechcem byt tehotna cez leto nenavidim po dnesku leto 😝 neviem ako to zvladnem ja by som uz najradsej porodila

carmenn323
10. jún 2010

ja som stale dufala ,ze dievca a cakame chlapca 😀

lucia20
10. jún 2010

@carmenn323 joj ani nehovor, ja som si toto iste povedala, pri lucke,ked som zomierala s bruskom v horucavach, katka bola zimna, super a teraz sme si to naplanovali na september, ale to leto sme nedomysleli. :D

lucia20
10. jún 2010

@carmenn323 no baby, co sa tu "stazujete". 😀 co ma povedat moj muz??? od prvej caka chlapca a zatial prisli len tir baby. :D

barinkova
10. jún 2010

@lucia20 aj ja byvam pri hore mam ju od domu tak 10 metrov
@carmenn323 a pri mojej malej som mala obrovske brucho a to bolo vtedy to suche leto no des,mne sa na tom zase pacilo aj mala je v auguste ze akurat to tak vychadzalo ze ked mala rok sa naucila chodit cez leto

carmenn323
10. jún 2010

no my sme vobec mimi neplanovali bolo necakane 😀 som strasne tlsta a este ked mi tie nohy opuchli no bomba ledva som sa gulala ☹

lucia20
10. jún 2010

@barinkova okolo povazskej to poznam, ale tam byva aj tak fest horko. ja tam umieram. my byvame ˇ5km v lese. takze tu je chladok. teraz by si vonku zniesla sveter.

@carmenn323 ak sa mozem opytat, kolko mas rokov??? keby som ti poslala moju foto z prveho tehu, tak uznas ze si teraz oproti mne stihla lanka. 😀

barinkova
10. jún 2010

@lucia20 do stvrtice vsetko dobre

barinkova
10. jún 2010

@lucia20 a ty byvas kde?

carmenn323
10. jún 2010

to stvrte bude chlapec 😀 ja mam mega brucho ale aj nohy 😖

carmenn323
10. jún 2010

lucia ja budem mat 24

lucia20
10. jún 2010

@barinkova sak hej ale to az o par rokov. na stare kolena... 😀
my byvame nad pezinkom.

@carmenn323 ver mi, ze viem o com hovoris. teraz mam uplne najmensie brusko. pri prvej som mala meeeeeeeeeeeeega brucho. zlatko ja som v deviatom mesiaci prekrocila stovku a to som zacinala na zaciatku tehu na 70kg. ☹ ale po katke som schudla uspesne na 62kg. ale tie uz ani neviem ako vyzerali pri tej vahe, co mi zase ukazuje ta potvora.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre