♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
11. jún 2010

Baby, ja len tolko, ze sa mi nechce pisat, bo sa mi potia prsty od klavesov... 😀 .Ale poctivo citam... 😉

memory97
11. jún 2010

to slniecko je fakt ostre... som tam nevydrzala dlhsie ako pol hodinky🙂

jetokuko
11. jún 2010

🙂

captainka
11. jún 2010

caute kocky,
dlllllllllllho som tu nebola...mala som kopec roboty, tak som nestihala...to vas ani nedocitam...

dufam ze ste vsetky OK, deturence v bruskach rastu...a zachvilu uz rodiiiiime 🙂 🙂 🙂 ja este nemam vela veci ale zatial neriesim 😉 stale si hovorim ze casu dost...

mirkapal
11. jún 2010

Ahojte, ja len na chvilu, lebo sa musim pobalit, na vikend cestujeme prec. Od utorku budem oficialne na materskej dovolenke, tak sa tesim, ze uz ziadne vychadzkove hodiny 🙂 A horuco mi je uz len pri spomienke na pohybovu aktivitu, tzn. aj pri predstave, ze musim vstat a ist sa napit 😀
Tak vam vsetkym prajem pekny vikend! 😉

eliska252
11. jún 2010

joj aj vy máte také opuchnuté nohy odkedy je tekto teplo??? som ako pampušik

memory97
11. jún 2010

@mirkapal si uzi krasny vikend🙂

@eliska252 musim poklopat, ale mne este nepuchnu, stale ich vykladam hore a chladim v studenej vode 😀

dnes je to teplo hrozne, este troska vacsi hic a sa snad roztopim... 😀

21
11. jún 2010

@eliska252 , aj ja mam opuchnute ruky. Nohy vykladam, ale ruky mi furt visia pri tele, tak sa viac prekrvuju... 😀 😀 😀

lucia20
11. jún 2010

@21 tak super. je nas viac. :D ale my sme na tom asi rovnako. myslim, ze tiez mas co prat po dvoch detoch. :D

o chvilu idem po muzika a musime ist do obchodu a vonku je stale taky upek. boze baby ja som taka mlsna, ze az. tak som si naordinovala, teda nam zakusky na vikend. kremese a bomba to istia. :D

lucia20
11. jún 2010

@mata1001 ja si myslim, ze to kopanie je ok. malinke ma tiez fazy oddychu a bdelosti. aj mna velmi casto kope malinka. uz im je tam trosku tesno.

lucia20
11. jún 2010

boze baby ako keby nestacilo, ze sa ledva gulam v tom horku. cele dni smrkam, kycham, oci ma bolia. hlupa alergia. 😠 neznasam kombinaciu travy a slnka. nieco strasne..... 😖

memory97
11. jún 2010

@lucia20 robis nam chute, ja uz mam tyzden chut na kremes a venceky🙂 prv sa mi nechcelo kvoli dazdom a teraz kvoli slnku do cukrarne 😀

eliska252
11. jún 2010

ak bude takto teplo až do porodu fu si to užijeme 😀

lulu4
11. jún 2010

ahojte kočky mozem sa k vam pridat? ako prezivate tieto horucavy? ja som sa asi po dvoch hodinach vratila z Tesca, bola som tam drahemu nieco pokupit ale mam dost, som teraz ako taka tava na sahare, ledva zijem... uz nerobim dnes nic...

memory97
11. jún 2010

@eliska252 nebojte nebude, uz zajtra hlasia dazd, ale iba na niektorych miestach Slovenska🙂 a znizenie teplot, tak som zvedava, ci to znizenie teploty Ilkovi vyjde 😀

memory97
11. jún 2010

@lulu4 jasne lulu, vitaj🙂

lulu4
11. jún 2010

@memory97 ahoj, ako si stravila dnesny horuci den a co planujes na vikend? my budeme cestovat hned zajtra rano skoro 200 km od BA tak sa teda moc tesim v tom teple ale tak hadam zvladnem... ale zaroven sa aj tesim lebo idem kuk svoju rodinu aj ked len na vikend...

memory97
11. jún 2010

@lulu4 dnes v pohode, sme si s mm boli kupit teraz nanuky a melon sa chladil v chladnicke 😀 cestovat urcite nebudem, kedze mam zakaz ☹ ale urcite zajtra bude nejaka prechadzka na dobru zmrzlinku 😀 zajtra by uz nemalo byt tolko stupnov ako dnes, ale hic to bol dobry🙂

kvietok121
11. jún 2010

ahojte tak konecne teplota trosku klesla a ja som si pred chvilkou kupila 3/4 nohavice, sice cierne, ale obleciem ich

@21, @lucia20: ano posledne ale nevadi vsak jul je uz zachvilku a potom bude MD a mozme zacat ...

kvietok121
11. jún 2010

@mata1001: neboj aj nas matej kope stale, ... aby som ne nho nezabudla a hlavne ked si sadnem, lahnem, proste ked oddychujem

kvietok121
11. jún 2010

@captainka: neboj je nas viac, ktore este nemaju prichystane
@mirkapal: to je super ze si na MD, aj budem az od 5.jula, este dlhooooooooooooooooooooooooooooooo

kvietok121
11. jún 2010

@lulu4: vitame ta medzi nami,
no myslim ze zo mna zovsadial tecie ... idem si dat zmrzku a ovocicko 😀

lucia20
11. jún 2010

@memory97 ale my nejdeme do cukrarne. ja robim kremese doma. a tie strcia tie cukrarenske do vrecka. nie ze by som sa chvalila, ale vobec nejsu take umele a ble ako tie z cukrarne. take mnam. u nas plech zmizne ako nic.

@lulu4 jasne, ze sa mozes pridat. vitaj. 🙂 si z ba? z ktorej casti?


@memory97 ale sak uz ma stvu, stale ten dazd posuvaju. aj na zajtra to nevyzera moc ruzovo. sa tesim ze uz iba tyzden do prace a mam klud.

@kvietok121 boze ja neviem k comu si mi odpisala. musim si precitat spatne. nejako som sa stratila. :D

lucia20
11. jún 2010

@kvietok121 ja idem na matersku az 11alebo 12. jul. ale uz som taka nazhavena ze az. :D

lucia20
11. jún 2010

som prave vycesavala psa, ty kokso by som z toho vycesaneho mohla spravit noveho psa. chudatko, tej musi byt tiez riadne horuco. ale moze byt tiez rada, ze byva v lese a nie v panelaku.

kvietok121
11. jún 2010

@lucia20: 😀 ze budeme ako posledne kupavat az v juli, ani nehovor tiez uz mam chvilky kedy tym prastim je toho akosi stale vela a stale nejaky problem ktorý treba riesit

lucia20
11. jún 2010

@kvietok121 ti verim. ja sa tu stazujem, ale ja chodim len tak max. trikrat do tyzdna na styri hodky, ale mam toho dost. ked musim vobec zliezt z tychto mojich kopcov do tej horucavy. som povedala, ze zajtra tiez pojdem volit az vecer.

kvietok121
11. jún 2010

@lucia20: aj to je robota atiez je to drina, takze mas pravo sa tiez stazovat tak ako ja ... 😀

nanula1108
11. jún 2010

ahojte! dlhsie som tu nebola,lebo som bola chora. minuly tyzden ma chytilo hrdlo, tak som si hrdinka len kloktala slanou vodou, ze ved to prejde, ale neprechadzalo, tak som sla pekne v pondelok doktorke a dostala som penicilin. hrdlo je uz v poho, len som dostala taky kasel ze hruza! dnes som bola na poradni, tak, krcok je natom takmer rovnako ako pred dvoma t, takze parada, a mam vypisanu matersku od 14.6.idem vas trosku docitat 🙂 .

lulu4
11. jún 2010

@memory97 melonik mam velmi rada, som prave dnes rano jeden dojedla... a dalsi som nekupovala kedze ideme na vikend prec... ale buduci tyzden si zase kupim tvrdim ze to je v lete to najlepsie co moze byt 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre