♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
15. jún 2010

@carmen323 aj ja sa zacinam bat porodu,hlavne teraz druhy krat ked uz viem co ma caka 😒 ale hovorim si nejako prezijeme islo dovnutra pojde aj von 😀

mirkapal
15. jún 2010

Ahojte!
@lucia20 to je strasne, cim musite prejst. Budem velmi drzat palce, aby vsetko dobre dopadlo!
Este nechcem rodit, zatial nech este mala pekne odpociva a rastie v brusku. Ja som v tychto veciach velmi opatrna, ani sa nechcem prilis na malu tesit, lebo sa bojim, aby sa nieco nepokazilo. Ale samozrejme, aj ja by som ju uz mala najradsej pri sebe, ale az ked pride spravny cas. 😉
Ako ste na tom, studujete knihy o babatkach? Myslim o kojeni, starostlivosti o babatka po narodeni, atd.?

mirkapal
15. jún 2010

@memory97 😀 No veru, aj ja si uz pomaly striham meter, po tyzdnoch 😀 Mne tie tyzdne strasne letia. Dnes som prvy den na materskej dovolenke, takze uz len 8 tyzdnov...

21
15. jún 2010

Baby, nestresujte sa, ved ja to mam najskor-aspon dufam, ze ziadna neporodite predcasne.
@katulkaaaaaa
@memory97 , mne vcera bolo strasne, nebojte, ked tolkym, asi to bude pocasim.. 😀 😀 😀 Tvrdnutie skoro vkuse, bolesti, ktore vystrelovali do noh a pichanie dole s takymi tlakmi (nastastie nie do zadku 😀 ) a vobec som cele doobedie nemohla chodit... Vydrzime!!! 😠

carmenn323
15. jún 2010

zasa som tu sama?

katulkaaaaaa
15. jún 2010

niesi ja som tu stale 🙂

carmenn323
15. jún 2010

ja mam niaky spomaleny net 😀

carmenn323
15. jún 2010

katulkaa mas gelove nechty?ja mam a vraj to do porodnice nemoze byt no ale ja si ich nedam dole to by som neprezila mat otrasne pazure 😖 tak si dam skratit na uplne male piesvitne aby to nespoiznali 😀

evitkamalicka
15. jún 2010

dakujem baby, to je uz brusisko 😀

carmenn323
15. jún 2010

evitka to mas este v poho to ja som mega 😀 zajtra ked budem mat doma fotak hodim foto

carmenn323
15. jún 2010

idem urobit spagety s morcadelou a syrom ozvem sa hned ako to uvarim a ziem 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
15. jún 2010

@carmen323 nie gelove nechty nemam tentokrat,ale pri malej som mala a nikto mi nepovedal nic...akoze podla mna to zalezi len na tebe ako si zvyknuta,mam kamosky ktore to malu 5 a viac rokov a vobec si to kvoli porodu nedavali dolu,daj si kratsie a hotovo,aby si neposkriabala babetko ked ho budes natierat a kupkat

kvietok121
15. jún 2010

@memory97: dakujem ale ja neviem ... naozaj zacinam mat strach, ved dnes som skoro ani nezvladla cvicenie

carmenn323
15. jún 2010

no ved aj ja uz mam viac ako 5r a to uz je zvik 🙂 tak som sa zasa prezrala ledva dycham 😝

evitkamalicka
15. jún 2010

aj ja som mavala gelove nechty a dala som ich teraz dole, pretoze ani pri prvom porode som ich nemohla mat, vyslovene si to doktori nepraju, lebo keby museli robit cisarsky, aby bolo vidno prekrvenie pod nechtami, ci nemodraju....po porode si dam znova

carmenn323
15. jún 2010

ale ked si dam len priesvitne tak to uvidi 😀 ved ja uz mam svoje zagelovane len si ich dam uplne skratit a do gulata aby som mimi neskrabala

evitkamalicka
15. jún 2010

ved ja som mala priesvitne, len biele spicky a aj tak som nemohla, ale to je vsade inac, aspon sa moje nechty troska zregeneruju

21
15. jún 2010

Toto je moje brusinenko... 😀

memory97
15. jún 2010

@mirkapal este nam nakoniec ten meter bude kratky 😀 a bude nam smutno za peknuckym bruskom 😀 😀 😀

memory97
15. jún 2010

@21 urcite s tym nieco aj pocasie, mna zacinaju hrozne boliet kolena, asi si zozeniem palicku 😀 😀 😀

evitkamalicka
15. jún 2010

krasne brusko

kvietok121
15. jún 2010

@21: krasne brusko

memory97
15. jún 2010

@kvietok121 to preto, lebo sme dlho nic nerobili, ale kondicku naberieme hned, ked bude treba behat okolo babatka 😀 este aj tie kila, co sme pribrali pojdu dolu ani sa nenazdame 😀

evitkamalicka
15. jún 2010

heh no ja mam kondicku dobru pri Adamkovi a kila nejako nepribudaju

memory97
15. jún 2010

@carmenn323 ja by som si ich nedavala urcite dolu a co koho do toho, ci ich mas umele alebo svoje🙂 akurat ako ti vraveli troska skratit, aby si neublizila babatku🙂 v tehu mam svoje skvele pevne ako nikdy a ja si svoje setrim na doktorov, ked budu zli, aby som ich mala s cim podriapat 😀 😀 😀

memory97
15. jún 2010

@21 peknucke brusinko🙂 ja som sa dnes snazila tiez odfotit to svoje, len este stiahnem z fotaku a zajtra sa pochvalim 😀

memory97
15. jún 2010

@evitkamalicka asi ti da maly poriadne zabrat 😉 ja som dlho lezala, tak sa to na mna kraaaasne prilepilo🙂 aspon sa nebudem nudit po porode🙂

evitkamalicka
15. jún 2010

@memory97 ale nie je to az take strasne, ale vonku musime byt kazdy den, takze pohybu mam dost

carmenn323
15. jún 2010

ja si ale nedam ani spicky biele len cele priesvitne 😉 no to som zvedava ci tie kila pojdu dolu ja si nedavam nadej no ale budem sa snazit lebo nechcem sa ani vydiet po porode 😝 bo terazb stresujem,ze som jak bomba 😅

carmenn323
15. jún 2010

pekne busko 😵 😉 ja mam tiez dost pohybu ale kisnem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre