♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

fialka5959
16. jún 2010

@memory97 Dakujem za povzbudemie 🙂

fialka5959
16. jún 2010

@kvietok121 teraz som v 31 tyz., uz by som to chcela mat za sebou, nepohnevala by som sa keby bábo chcelo prist na svet skor 🙂

mirkapal
16. jún 2010

Ano, pri tlaceni je dobre mat zatvorene oci, mozu sa v nich popukat zilky - tak som pocula ja.

memory97
16. jún 2010

@fialka5959 a co cakate, chlapceka, ci dievcatko,uz vies?

fialka5959
16. jún 2010

Tak to bude prekvapenie pre celu rodinu, nevieme az ked pride den D!!! A vy?

memory97
16. jún 2010

@fialka5959 my chlapceka 😉

fialka5959
16. jún 2010

Ale lekar to uz vie 😉

evitkamalicka
16. jún 2010

ahojte

fialka5959
16. jún 2010

@memory97 Tak vam gratulujem, manzel musi byt velmi spokojny! A meno uz mate vyybrate?

fialka5959
16. jún 2010
memory97
16. jún 2010

@fialka5959 jasne, lekar to vedel ako prvy 😀 este sme sa nedohodli, casu este dost 😀

fialka5959
16. jún 2010

@kvietok121 Takto neviem ci uz som ti odpovedala , ale radsej este raz som v 31-32 tyz. 🙂

fialka5959
16. jún 2010

@memory97 Ved i tak to bude len na nas a na nas my uz mame ivanka a martin po manzelovi , a termin ti kedy vypocital?

memory97
16. jún 2010

@fialka5959 dakujem, nam to bolo v podstate jedno,ci je to chlapcek alebo dievcatko,hlavne aby bolo zdrave 😉
temin mam 20.8.

fialka5959
16. jún 2010

aA co uz si si nakupila?

barinkova
16. jún 2010

cawte kocky 🙂

cert33
16. jún 2010

caute baby, som sa tu dlho neukazala, ale sem tam sa snazim aspon citat, vidim, ze krasne rastiete, ja mam tiez obavy, hlavne ako to budem zvladat s dvomi krpcami, ale nejako bude 😝
chcem sa opytat, uz sa vam deticky pootacali hlavickou dolu?

lucia20
16. jún 2010

@memory97 niektorym zenam sa po porode spusti nadcha

carmenn323
16. jún 2010

Ahojte ja prave periem vecicky no take je to milene tie mini vecicky ked to vesiam len hroza bude to pozehlit je toho vela a moja smrt zehlenie 😀 babulky plienocky mam dat na vyvarku ci netreba?

akdarka
16. jún 2010

ahojte baby, chcem sa opytat na jednu vec. mavate bolesti podobne "menstruacnym krcom v podbrusku"? mne sa objavuju kazdy den (som 31tt) aj viackrat a minule som mala az tlak v oblasti krizov. na poradni mi dr povedal, ze krcok sa mi spotrebovava, ale este sa neotvaram ani nic podobne...len som prekvapena z tych bolesti - su to tie "falosne kontrakcie?" alebo sa tie objavuju neskor? ... budem rada za vase skusenosti 🙂

memory97
16. jún 2010

@fialka5959 zatial iba vecicky pre babo, ostatne este len nakupime. Vy uz mate celu vybavicku?

@cert33 nase uz je otocene dolu hlavickou, ale este na to maju cas, ak sa tvoje este neotocilo 😉

@lucia20 tak preto kvapky do nosa...dakujem🙂

@carmenn323 vecicky rychlo pozehlis🙂, ja som prala plienky na 60-tke, ale to zehlenie dalo zabrat🙂 u vas dnes neprsi?

carmenn323
16. jún 2010

my uz sme tiez dolu hlavickou 😉 no prsi ale neva dala som si to na susak a jeden mi bude malo musim vytiahnut dalsi 😀 a to sa mi stale zdalo v tej komode,ze nieje toho vela no jasne na 6praciek 😀

carmenn323
16. jún 2010

je tu niekto???

memory97
16. jún 2010

ja som tu🙂

memory97
16. jún 2010

@carmenn323 taaak ty si toho poriadne nakupila, ked ti vyslo 6 pracok🙂 ja som to dala do styroch 😀 🙂

kacena4
16. jún 2010

cafte babenky, tak som este tu
ale v noci mi nebojo vsetko jedno, asi do 1.00 som sedela na gauci v obyvacke sa ratala si intervaly medzi kontrakciami (10-7 min), ale dnes uz je ttrosku lepsie, mala som iba zopar
hned som si v strachu studovala na nete aky je rozdiel medzi poslickami a ozajstnymi kontrakciami, a vsade sa t vrdi, ze viacrodicky to rozoznaju - prd - ja to nerozoznam, hoci som rodila uz 2x nikdy som nemala kontrakcie pred odtecenim vody a to som bola otvorena na 6-8 cm - tak chaosim a rozhodla som sa, ze si radsej zbalim veci do porodnice
sak obe deti som rodila v 37-8.tt, tak nech som nachystana, sak je to uz o chvilu!!!!!!!!!!!!!!

babenky, ak porodim teraz 33-34.tt uz je to ok, dokonca babatko od 34.tt dokaze aj samo dychat

inak kvapky sa beru do porodnice, najma kvoli tomu, zeje tam velmi teplo, kvoli babatkam, nevetra sa moc, a v zime sa kuri jedna radost, tak najma kvoli vysusenej sliznici - dobra je morska sol, alebo nieco na alergiu pri alergikoch

ja som bola vcera na imuno a doktor mi dal kortikosteroidne kvapky, lebo tie "obycajne" mi nezaberaju, a konecne mozem dychat najma v noci - povedal mi, ze radsej sa nadopovat troskou kortikoseteroidov ako si znizit saturaciu kyslika v krvi a uskodit tym babatku omnoho viac

kacena4
16. jún 2010

@cert33 - drzim ti palce s dvomi drobcami, ja som mala po 13 mesiacoch, ale da sa to zvladnut
ty ich budes mat po 1,5 roku co je super, lebo starsie uz vie dobre chodit a odide aj vedla kocika alebo na skejte
prvy rok bude tazky, lebo oba drobci ta budu potrebovat a to na 24 hod. denne naraz, ale to sa zvladne (ja som na ne bola vacsinou sama) pamatam si, ako som jednou rukou kojila a druhou stahovala maleho z kuchynskej linke (nakoniec sme stolicky privazovali o stol aby nam ich maly neodtahoval kam sa mu zachce), alebo ked som isla na WC, vzdy som musela zobrat deti so seobu, aby nieco nevyviedli, na wc mali kazdy svoj somlik, kde sedeli a pozerali na fotky - oblepili sme nimi cele vecko... 😀 😀 😅
a po roku sa ti super odohraju ci uz doma, alebo na pieskovisku, skolku lepsie zvladnu, ked tam budu obaja, teraz maju 7-8 chodia do skoly ale aj tak je to super, tahaju sa navzajom, starsiemu nejde dobre citat tak sa predbiehaju kto precita viac knih a podobne

carmenn323
16. jún 2010

memory 😀 😀 kacena :no ja sa tiez radsej uz pobalim dnes periem vecicky zajtra budem zehlit ako diva a vecer zbalim tasku 😉

carmenn323
16. jún 2010

kacena tak to ta obdivujem mna by slak trafil 😀

memory97
16. jún 2010

@kacena4 len pekne oddychuj, ak sa da, aby babatka vydrzali este v brusku.
Ja chcem tiez takto za sebou dve deturence, dufam, ze sa podari, asi to bude na zaciatku makacka, ale hadam sa to zvladne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre