♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
16. jún 2010

@carmenn323 ved prave, ja len pre istotu, som tiez uz tasku pobalila, ak sa nieco pokazi, nech je vsetko prichystane a nemusim si robit este starosti s tym, kde mam doklady, kde vecicky pre babo,... 😀

memory97
16. jún 2010

@kacena4 ja dnes uz pisem v mnoznom cisle 😀 ... myslela som, aby babatko ostalo v brusku co najdlhsie...

carmenn323
16. jún 2010

no to ja kvoli mm lebo ten by stresoval tak nech mam radsej vsetko nachystane 😉 lebo suseda porodila v 8,mes a jej mm musel vsetko poprat ozehlit a zbalit veci do porodnice a to nemali pokupenu ziadnu vybavicku tak chudak musel este aj pokupit 😀 no a moj mm uz je teraz stastny,ze mame vsetko doma tak,ze uz chybalo len poprat a nachystat 😵

kvietok121
16. jún 2010

ahojte dievcata rano som vas nepozdravila, pretoze neuverite skoro som zmeskala do skoly, zaspala som, matejko ma nezobudil, iba v noci a to bolo skoro ist do roboty

diky za zoznamy do porodnice - uz mam skopirovane, len neviem kedy pripravim

@fialka5959: za sebou ano ale ked si pripravim ze mam byt v porodnici a cakat na porod ... je mi divne, po vcerajsom kurze, kde som zistila ze neviem ani poriadne nohy zdvihnut ... ach jo
@mirkapal: aj nam dr vcera na kurze povedala ze oci zavriet, nadychnut sa pokrcit hlavu a tlacit
@cert33: mne uz je matejko dole hlavou

kvietok121
16. jún 2010

@memory97: ja este nemam u mna to isti jul, ja som teraz z roboty taka unavena ze to jaksi nestiham

kvietok121
16. jún 2010

aj ja by som sa mala pustit do balenia a nakupovania, mozno nabuduci tyzden ked budu uzatvorene znamky, tak budem stihat, aj ked zas vypisovat vsetky papiere .. no vidim to az na 1. JULOVY TYZDEN, dnes mam nejaky blby den podarilo sa mi v robote aj spadnut ale len na kolienka ked som sla hore schodami ...

21
16. jún 2010

Dievcata, ja nemam absolutne este nic, akurat vecicky pre babo do porodnice. Este nie su ani oprate ani ozehlene. A nemam skoro nic pokupene do porodky pre mna... Akurat tak vlozky. 😀 (dost dolezite, nie? 😎 )

21
16. jún 2010

@cert33 , aj my sme uz hlavickou dolu- na prvom sone sme boli priecne, na druhom KP a na tretom dolu hlavickou. Ako na kolotoci 😀 😀 😀 Neboj, poznam zeny, ktorym sa babo otocilo az v 36-38 tyzdni.

@kacena4 , ja obcas tiez ratam prestavky medzi bolestami, v posledne dni ich mavam akosi castejsie a intenzivnejsie aj napriek magneziu... A fakt sa tazko rozoznavaju, podla mna sa daju rozoznat iba podla toho, ze skoncili... 😀 😀 😀

memory97
16. jún 2010

@kvietok121 dufam, ze si v poriadku, ze si si neublizila...

memory97
16. jún 2010

@21 ved to je napodstatnejsie, co ma byt v taske 😀 😀 😝 postupne tam doplnis dalsie veci a budes zbalena 😉

to tvrdnutie bruska uz asi po tom 30tt je fakt pravidelnejsie ako dovtedy... dnes uz mi ani magnezko nezabera, ale na to ma upozornovala lekarka naposledy na poradni, asi je to spravne takto, cim blizsie ku koncu, tym sa to ozyva castejsie... 😀

kvietok121
16. jún 2010

@memory97: nastastie nie, neviem sa dockat konca skolskeho roka ... uz niekedy nevladzem ani nohy prekladat

memory97
16. jún 2010

@kvietok121 to ti verim, ale o chvilku materska, tak budes oddychovat🙂 Ake stare deticky ucis?

kvietok121
16. jún 2010

@memory97: ucim od piateho do deviaty rocnik - georafiu - zemepis

barinkova
16. jún 2010

ahojte

21
16. jún 2010

Uz teraz vam zelam dobru nocku, este sice nejdem spat, ale vypinam PC... 😵

memory97
16. jún 2010

@kvietok121 tak to ta obdivujem, ja by som to nezvladala.... deturence pocuvaju?

kvietok121
16. jún 2010

@barinkova ahoj
@21: pekny vecer

kvietok121
16. jún 2010

@memory97: ani nie, najhorsie je zaokruhlovanie ... neznasam to

memory97
16. jún 2010

@kvietok121 treba prilepsit, nech maju na teba dobre spomienky 😉

kvietok121
16. jún 2010

@memory97: ani nehovor take dobre znamky som uz davno nedavala, ale oni si nevazia ani to, este chcu viac

memory97
16. jún 2010

mna dnes depta to hrozne pocasie, nech je malo stupnov,ale nech neprsi 😖

memory97
16. jún 2010

@kvietok121 vies ako sa hovori, ked podas pomocny prst, vezmu ti celu dlan, asi aj detska tak rozmyslaju, ale ked sa neucia, tak maju smolu 😉

barinkova
16. jún 2010

baby co je natom pravdy ze sa da ist skor na matersku myslim pred porodom,ale neviem ako je to z rodicovskym porispevkom ja som mala ten

memory97
16. jún 2010

o chvilku je uz koniec juna, tak aspon budes oddychovat a uzivat si pohodu🙂

kvietok121
16. jún 2010

@memory97: ach je to z roka na rok tazsie, este ze idem na MD, dnes som sa bola pytat na matersku co treba do socialky ... musim ist k dr este po jeden papier

kvietok121
16. jún 2010

@barinkova: 6 alebo 8 tyzdnov - zo zdravotnych dovodov

memory97
16. jún 2010

@barinkova mozes ist o osem tyzdnov skor pred porodom na matersku (t.j. v 32tt), ale nemam to zistene ako sa potom prechadza na rodicovsky, si to pojdem overit, az ked budem mat vypisanu matersku.

memory97
16. jún 2010

@kvietok121 ti verim, preto by som nemohla ucit...🙂 mne by hned praskli nervy 😀 a co chceli na socialke? co som nasla na nete, tak to bola iba materska od lekara (papier) a potom vypisat na socke ich vnutorne tlacivo. zmenilo sa nieco?

kvietok121
16. jún 2010

@memory97: tlacivo od lekara - potvrdene v skole, kedze som dobrovolne poistena - tak este jedno tlacivo, dalej ich papier - ktory mi napisu v skole, tyka sa platu, aby vedeli vypocitat matersku

memory97
16. jún 2010

@kvietok121 aha, to bude asi to tlacivko Potvrdenie na ucely nemocenskeho poistenia, alebo nejako tak sa to vola, esteze si mi to pripomenula, nech na neho nezabudnem, lebo zas sa s nimi budem natahovat🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre