• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
konecne som stiahla to brusko z fotaku :grinning: :grinning: a po tomto dobrom domacom kremesi bolo este vacsie :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 , mnaaaaaaaaaam! A brusko? Pekne!!! :wink: Na tu matriku, nemam sajnu ci staci kopia... To ba som aj ja rada vediet... Mne sa tiez snivaju vseliake zmiesaniny zo zivota... :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 dakujeeeem. Som rada, ze nie som sama, co ma zvlastne sny pocas tehu :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc, vypinam PC...
20. jún 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25
ahoj, tešim sa, že si ho zohnala a uvidis bude ti lepsie! :slight_smile:
Ako sa mas? už sa ti tie bolesti potom neopakovali?
20. jún 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mangel hovori, ze staci len obciansky toho kto ide pre rodny list, t.j. mangelov, tvoj si predsa pozreli v nemocnici pri zapisovani udajov o babatku
20. jún 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena4 dakujem za info, no zdalo sa mi to proti logike, naco im moj obciansky, ked tam nebudem ja :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, zasa nemozem spat, tak tu surfujem, dufam, ze aspon vy sa vyspite - ja som hore od 1:33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz ma nebavilo prehadzovat sa v posteli
21. jún 2010 o 04:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, syn v skole, druhy sa hra a ja pri PC...

@kacena4 , ja som sa dnes vyspala vynikajuco, tak dobre sa mi spalo, vobec som sa nebudila iba raz na malu...
21. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, ja som sa dnes tiez vyspala veeeelmi dobre:slight_smile:))
21. jún 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
21. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky, tak sa som dnes mala hroznu noc, teda skoro ako den, isla som spat o 1/2 noci a uz o 1:30 som bola hore az do 6-tej, kedy uz zacalo poriadne prsat, potom som zdriemla na 3 hodinky a odvtedy som hore a zatvaraju sa mi oci, tusim si idem lahnut - este ze nemam doma deti ale v stredu idem po ne a mam hrozu z prazdnin ako to snimi zvladnem - taka unavena, nevyspata...
ale dufam, ze PanBozko mi pomoze nejako to dotiahnut do stastneho konca, ta ne :sunglasses:
21. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena4 , no ta jak. O vsetko sa postara.
21. jún 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
@kvietok121 @memory97 Ake krasne bruska mate! :slight_smile: A memory este aj kremes, mnam :dizzy_face:

Ten malinovy caj - to je caj zo susenych listov klasickej maliny alebo co? Ja mozno pit budem, este uvidim. Da sa kupit v lekarni?

Tak sa postupne zhromazdujeme na MD :grinning:

Sny mam aj ja velmi casto, tiez sa mi zvyknu snivat obcas aj poriadne somariny.

@kacena4 A co si robila v noci, ked si nemohla spat? Stare zname zehlenie? :slight_smile: Prepac, len zartujem, muselo to byt hrozne. Ja teraz v poslednej dobe spavam celkom dobre, musim zaklopat, len nad ranom sa trochu poprehadzujem zo strany na stranu, ale potom zase tvrdo zaspim a vstavam veru pekne neskoro :grinning:
21. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkapal co som robila v noci? asi 2 hodky som sa prehadzovala, ale uz som bola ubolena, tak som surfovala po nete, inak sa mi nic nechcelo
21. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulenky :wink: konecne sme doma zdrzali sme sa dlhsie uz som stastna,ze som doma :dizzy_face: Dufam,ze ste vsetky v poriadku :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena4 neskusala si citat knihu, ta tiez dobre unavi:slight_smile: nejaku peknu o babatkach :grinning: no mne pomaha, ked nemozem spat teple mlieko s medom, som to uz viackrat spominala :grinning:
21. jún 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola hladat pediatricku a nasla som jednu velmi milu a aj sestricku:slight_smile: uz len babo chyba :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
memory no ako sa mi slinky zbiehaju na ten kremes mnaaaaam :sweat_smile: ja este pediatricku nemam :confounded: ja som si dnes zohnala pekne nocne kosielky do porodnice s prelozenym vystrihom a pyzamo na kojenie take kratasove :slight_smile:
21. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena4 No snad sa dnes v noci vyspis lepsie. Inak, to co pise memory s citanim knihy, je dobra vec, mne sa vecer vacsinou nechce spat, tak si citam knihu o babatkach. Potom zaspim ovela lepsie.
21. jún 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 tak to je super, ked som bola hladat ja, tak pyzamka nemali, iba kosele :grinning: a ten kremes bol fakt skvely, musim sa pochvalit,este lepsi ako z cukrarne :grinning: :grinning: :grinning: mnam:slight_smile:
21. jún 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte s tym citanim je to so mnou tazsie, pred nedavnom som skoncila vysku a odvtedy mam averziu na knihy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
a tak radsej sedim pri nete - knihu ktoru znesiem citat je akurat biblia a breviar a aj to nevydrzim dlho
21. jún 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 kde si bola?
21. jún 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme v LV u rodiny :confounded:
21. jún 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 -Ahoj.Chcem sa ťa opýtať kde budeš rodiť?
21. jún 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
memory matne si pamatam ze muz tam tusim potreboval oba obcianske a originaly.
Inak pozeram,ze som tu dlho nepisala a ze su tu aj nejake nove babenky,tak stracam prehlad:slight_smile:
Ja som zacala prat vecicky a teda poviem vam,mam ich tolko este aj po malom co su neutralne a este som aj nove pre dievcatko dokupovala ze ani neviem ci to vsetko vynosime.Inak uz pomaly zacinam mat strach, lebo sa blizim k 34tt a to sa mi narodil Jakubko, na poslednej poradni bolo vsetko ok,ale to bolo aj vtedy a ... :unamused:
21. jún 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 drzim palce, nech vydrzite az do konca. ja som tiez rodila 2 deti s malinkym predstihom a lezala v nemocnici pri oboch 3 mesiace s predcasnym hroziacim porodom, a cuduj sa svete, teraz mi nie je po gyn stranke ani makke "N" - drzim palce, nech vydrzis az do augusta
21. jún 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, je tu niektora z augustoviek aj z povazskej bystrice?
21. jún 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sivema budem rodit v Trencine :wink:
21. jún 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 dakujem, asi sa tam budem musiet zastavit,ci budu chciet obe obcianske, ale i tak mi to nedava logiku, ked tam maju aj nas sobasny list:wink: bud len kludna a mysli na nieco pekne, aby si si porod neprivolala...
21. jún 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok