• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
V Ilave sa nechystate ziadna rodit?
21. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola v lekarni spytat sa na ten malinikovy caj. Tak presne sa ta rastlina vola ostruzina malinova, caj je z jej listov. Kupila som krabicku caju s nalevovymi sackami, stala 34 Kc, ale lekarnicka mi povedala, ze na ulahcenie porodu je vhodnejsi sypany caj. Ten nemali, ale objednali mi ho a zajtra si ho pojdem vyzdvihnut. Takze ja sa chystam pit od 35. tyzdna. :wink:
21. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zica1 ahoj ja som tu z PB a plánujem sa tu ku vám pripojiť ak môžem, od štvrtku som na MD tak budem mať viac času, teda aspoň do pôrodu, potom neviem :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ahojky, jasne, ze mozes... :slight_smile: ved ked budes mat trosku viac casu, kludne sa ozvi aj na IP
21. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mirkapal ostruzina malina je vlastne obycajna malina, ktoru pozname :wink: ...urcite mame skoro kazda pristup si niekde natrhat z nej listy a vysusit, na slnku je to za 2 dni suche a zadarmo :slight_smile: ja som si uz minuly rok doma nazbierala, lebo som to pila aj pred ovulkou. Inak ma sa pit na ulahcenie pôrodu az od toho 37tt, tam nam vravela PA na predpôrodnom kurze
22. jún 2010 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko:slight_smile: Uz mi mohlo aj slniecko vykuknut :wink:
22. jún 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko! Ja si ani moc to slniecko nezelam, ked si predstavim tie stupajuce teploty...
22. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,trosku by sa mohlo oteplit uz je moc chladno a tie zaplavy hroza.ja valim dnes na poradnu jak sa mi nechce
22. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zica1 ty si z ilavy priamo?ja budem rodit v pb
22. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 stupajuce teploty nemusia byt, ale takych 25 stupnov ano:slight_smile: dnes je akosi velmi zima...
22. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 ranko ranko :wink: oooch ani si nepredstavuj tu je estelen 8hodin rano a je tu na zblanenie neviem co to bude cez den vcera som myslela ze sa uparim predsta len tych 20kg navyse nieje sranda :sunglasses: pekny dnik
22. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 prid na SVK a tu aj zamrznes :wink: dnes rano bolo nieco cez 10 stupnov...
22. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky :slight_smile:
@barinkova ano ja som z Ilavy ale byvam v Povazskej Bystrici
22. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zica1 mate niektora skusenost s tymi homeopatikami na ulahcenie porodu? :
Arnica montana 9 CH
– užívať 7 – 10 dní pred pôrodom
- 5 granúl 2 x denne
- preventívne proti bolesti, krvácaniu, opuchu a tromboembólii
- urýchlenie hojenia, vstrebávanie hematómov, špecifický účinok na kapiláry
22. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 zachvilocku som tam neboj..v nedelu ako na koni sa neviem dockat..len dufam ze nebude prsat stale..
22. jún 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 , neboj, uz hlasia aj trosku leto a nemalo by tak prsat,privitame ta vcelku peknym pocasim.. :grinning:
22. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 uz by sa malo oteplit...
22. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 , ale co futbalisti v Afrike, ti to maju horsie, kosa a dazd..! :astonished: :astonished:
22. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj no zatial to na 2. letny den vobec nevyzera...a tie jahodky v zahrade :cry: hniju a hniju :cry:
22. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedim v detskej na sebe sveter a mam pusteny elektricky ohrievac :sweat_smile: a ze leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 jeeej dakujem tak to je super..to sa teda tesim.. :dizzy_face:
22. jún 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 ved uz sa vracaju, ci este nie?
22. jún 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka citam, ze nie som sama :wink: ponozky, hruba bunda a na tom este deka :wink:

@21 ty si to myslela asi na vsetkych, co tam hraju :wink: nezavidim im...
22. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby. ty kokso to co je vonku??? sak tam je skoro severak..... :confounded: a ja dnes slapem domov peso. :( este ze mam tolko kil navrch, aspon ma neodfukne.
22. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosienka Dakujem za info, to som nevedela, ze to je ta klasicka malina (zmiatol ma nazov ostruzina). A pit az od 37. tyzdna? Vsade pisu inak... Ja zacnem asi uz od 36., ale tyzden uz nie je taky rozdiel. Niekde som citala, ze sa ma pit dokonca uz od 32. tyzdna, ale to sa mi zda teda prehnane.
22. jún 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja vas trochu poprovokujem pocasim - my mame slniecko a relativne prijemne. Sice aj tu fuka poriadny vetrisko, ale urcite nie taky studeny, kludne je to aj na kratky rukav. Nebojte, zajtra je to u vas :wink:
22. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka , to mate fakt kosu, ja mam doma normal kratky rukav (ale uz aj teplaky, co som doteraz chodila bez :grinning: ), ale vonku je zima, to nam drzi teplotu tehla...

@memory97 , myslela som na vsetkych futbalistov :grinning: , ale nasi este hraju vo stvrtok, no museli by vyhrat a potom by sa ostatni v skupinke museli neviem ako zoradit, aby nasi mohli este ostat... (snivajte s nami... :grinning: :grinning: :grinning: )

@lucia20 , dnes som nebola ani syna odprevadit do skoly kvoli zime :grinning: , vsak uz pomaly koniec roka, uzatvorene maju... :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 , myslela som to tak, ze syn vobec nesiel do skoly...
22. jún 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok