♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zica1
21. jún 2010

V Ilave sa nechystate ziadna rodit?

mirkapal
21. jún 2010

Dnes som bola v lekarni spytat sa na ten malinikovy caj. Tak presne sa ta rastlina vola ostruzina malinova, caj je z jej listov. Kupila som krabicku caju s nalevovymi sackami, stala 34 Kc, ale lekarnicka mi povedala, ze na ulahcenie porodu je vhodnejsi sypany caj. Ten nemali, ale objednali mi ho a zajtra si ho pojdem vyzdvihnut. Takze ja sa chystam pit od 35. tyzdna. 😉

mirmaj
21. jún 2010

@zica1 ahoj ja som tu z PB a plánujem sa tu ku vám pripojiť ak môžem, od štvrtku som na MD tak budem mať viac času, teda aspoň do pôrodu, potom neviem 🙂 🙂

memory97
21. jún 2010

@mirmaj vitaj🙂

zica1
21. jún 2010

@mirmaj ahojky, jasne, ze mozes... 🙂 ved ked budes mat trosku viac casu, kludne sa ozvi aj na IP

rosienka
autor
21. jún 2010

@mirkapal ostruzina malina je vlastne obycajna malina, ktoru pozname 😉 ...urcite mame skoro kazda pristup si niekde natrhat z nej listy a vysusit, na slnku je to za 2 dni suche a zadarmo 🙂 ja som si uz minuly rok doma nazbierala, lebo som to pila aj pred ovulkou. Inak ma sa pit na ulahcenie pôrodu az od toho 37tt, tam nam vravela PA na predpôrodnom kurze

memory97
22. jún 2010

Dobre ranko🙂 Uz mi mohlo aj slniecko vykuknut 😉

21
22. jún 2010

Ranko! Ja si ani moc to slniecko nezelam, ked si predstavim tie stupajuce teploty...

barinkova
22. jún 2010

ahojte,trosku by sa mohlo oteplit uz je moc chladno a tie zaplavy hroza.ja valim dnes na poradnu jak sa mi nechce

barinkova
22. jún 2010

@zica1 ty si z ilavy priamo?ja budem rodit v pb

memory97
22. jún 2010

@21 stupajuce teploty nemusia byt, ale takych 25 stupnov ano🙂 dnes je akosi velmi zima...

kikuska25
22. jún 2010

@21 ranko ranko 😉 oooch ani si nepredstavuj tu je estelen 8hodin rano a je tu na zblanenie neviem co to bude cez den vcera som myslela ze sa uparim predsta len tych 20kg navyse nieje sranda 😎 pekny dnik

memory97
22. jún 2010

@kikuska25 prid na SVK a tu aj zamrznes 😉 dnes rano bolo nieco cez 10 stupnov...

zica1
22. jún 2010

Dobre ranko kocky 🙂
@barinkova ano ja som z Ilavy ale byvam v Povazskej Bystrici

zica1
22. jún 2010

@zica1 mate niektora skusenost s tymi homeopatikami na ulahcenie porodu? :
Arnica montana 9 CH
– užívať 7 – 10 dní pred pôrodom
- 5 granúl 2 x denne
- preventívne proti bolesti, krvácaniu, opuchu a tromboembólii
- urýchlenie hojenia, vstrebávanie hematómov, špecifický účinok na kapiláry

kikuska25
22. jún 2010

@memory97 zachvilocku som tam neboj..v nedelu ako na koni sa neviem dockat..len dufam ze nebude prsat stale..

21
22. jún 2010

@kikuska25 , neboj, uz hlasia aj trosku leto a nemalo by tak prsat,privitame ta vcelku peknym pocasim.. 😀

memory97
22. jún 2010

@kikuska25 uz by sa malo oteplit...

21
22. jún 2010

@memory97 , ale co futbalisti v Afrike, ti to maju horsie, kosa a dazd..! 😲 😲

lenadka
22. jún 2010

juj no zatial to na 2. letny den vobec nevyzera...a tie jahodky v zahrade 😢 hniju a hniju 😢

lenadka
22. jún 2010

sedim v detskej na sebe sveter a mam pusteny elektricky ohrievac 😅 a ze leto 😝

kikuska25
22. jún 2010

@21 jeeej dakujem tak to je super..to sa teda tesim.. 😵

memory97
22. jún 2010

@21 ved uz sa vracaju, ci este nie?

memory97
22. jún 2010

@lenadka citam, ze nie som sama 😉 ponozky, hruba bunda a na tom este deka 😉

@21 ty si to myslela asi na vsetkych, co tam hraju 😉 nezavidim im...

lucia20
22. jún 2010

caute baby. ty kokso to co je vonku??? sak tam je skoro severak..... 😖 a ja dnes slapem domov peso. :( este ze mam tolko kil navrch, aspon ma neodfukne.

mirkapal
22. jún 2010

@rosienka Dakujem za info, to som nevedela, ze to je ta klasicka malina (zmiatol ma nazov ostruzina). A pit az od 37. tyzdna? Vsade pisu inak... Ja zacnem asi uz od 36., ale tyzden uz nie je taky rozdiel. Niekde som citala, ze sa ma pit dokonca uz od 32. tyzdna, ale to sa mi zda teda prehnane.

mirkapal
22. jún 2010

@mirmaj Ahoj!

mirkapal
22. jún 2010

Tak ja vas trochu poprovokujem pocasim - my mame slniecko a relativne prijemne. Sice aj tu fuka poriadny vetrisko, ale urcite nie taky studeny, kludne je to aj na kratky rukav. Nebojte, zajtra je to u vas 😉

21
22. jún 2010

@lenadka , to mate fakt kosu, ja mam doma normal kratky rukav (ale uz aj teplaky, co som doteraz chodila bez 😀 ), ale vonku je zima, to nam drzi teplotu tehla...

@memory97 , myslela som na vsetkych futbalistov 😀 , ale nasi este hraju vo stvrtok, no museli by vyhrat a potom by sa ostatni v skupinke museli neviem ako zoradit, aby nasi mohli este ostat... (snivajte s nami... 😀 😀 😀 )

@lucia20 , dnes som nebola ani syna odprevadit do skoly kvoli zime 😀 , vsak uz pomaly koniec roka, uzatvorene maju... 😀 😀 😀

21
22. jún 2010

@lucia20 , myslela som to tak, ze syn vobec nesiel do skoly...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre