♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
8. jan 2010

Dakujem 🙂 zuzka, rano este brusko nemam, ale pocas dna ako jem, tak trochu vykuka 😅 mna ale normalne nohavice neprijemne tlacia, gombik alebo co...tak aj ja rozmyslam uz nad tehu nohavicami..

zuzana76
8. jan 2010

aha, tak som zvedava kolko budeme mat my, ja by som mala byt o tyzden dopredu, ale asi iba podla PM, podla sona som o tyzden pozadu

ja pojdem buduci tyzden, uz sa aj bojim

zuzana76
8. jan 2010

lucy, ved to, aj mne to robi taky strasne zly pocit, tak ja tehu nosim uz asi 2 tyzdne

evitkamalicka
8. jan 2010

a mne uz brusko zacina troska vykukat, niekde som citala ze pri druhom tehu ho vraj vidno skor

zuzana76
8. jan 2010

ja uz ma brusko aj teraz a to som nenajedena ,ako prvorodicka som nemala taketo brusko , az neskor mi zacalo vykukat

idem si urobit caro kavu a tvarohovy zavin k tomu

miciatko
8. jan 2010

no evitka a pri tretom na 100%

lenadka
8. jan 2010

lucy super! bru nocku 😀 😔 😵 mna vcera vecer mm hnal do postele nech nestrasim, lebo babo musi spat 😀

zuzi ja mam tiez uz take vypukle-ved musim hodit do albumu, este tehu veci nenosim, lebo som doma a mam take volne teplaky v pase ze ma vobec netlacia a k dr. este zapnem gate, ktore som predtym nenosila, lebo mi padali a opasok som do nich vhodny nezohnala-tak tie vlacim, gatuse tlacia aj mna, ale davam si take bedrove teraz 😉

zuzana76
8. jan 2010

jaj a ozaj ja nejako teraz znesiem len bavlnene spodne pradlo, akonahle dam ine, cipkovane, satenove , tak hned ma dolu svrbi, tak radsej neriskujem, nech nechytim mykozu

lenadka
8. jan 2010

pozeram ze tabulky doplnene 🙂
ja sa tiez neviem dockat toho sona, dufala som ze mi minule spravi, ale vzhladom k tomu, ze uz mi robili dve, tak to aj chapem, len som nedockava...vo vsetkom uz som kupila overaliky na spanie dva aspaci vak 😅

lenadka
8. jan 2010

zuzi , tak toto ja mam uz davno, ja nemozem ine ako bavlnu a nedajboze dat do prania avivaz ked su tam spodare 😝 to ani mala ani ja neznesieme

zuzana76
8. jan 2010

leni, to si uz pre baby kupila? ja mam este vsetko po synovi

zuzana76
8. jan 2010

ja avivaz ani nepouzivam, na nic, teda obcas na postelnu bielizen, ale teda jedna avivaz mi vydrzi aj rok 😀

jankaat.
8. jan 2010

dakujem vam vsetkym za podporu 😔 .... necham vsetkemu cas a mozno bude ovela lepsie vsetko ako je teraz ..teda budem sa snazit dufat ze bude..

lenadka
8. jan 2010

zuzi veru babatku, ked boli take krasne v tescu v akcii tak som neodolala aj ked take pidi vecicky mam vacsinou neutralne po dcere...ja avivaz na pulovre a vetrovky, postelne ako nase babicky skorobim-milujem tu vonu naskrobeneho pradla 🙂

zuzana76
8. jan 2010

janka, nezavidim ti tvoju situacia, ja som mala na gympli spoluziacku co porodila dvojcata, ked mala 17 rokov, jedno dvojciatko zomrelo, lebo malo vrodenu vyvojovu vadu srdiecka, druhy syn am teraz uz 17 rokov 😀 - ja osobne si neviem predstavit,ze by som mala teraz take velke dieta , no a spoluziacka je uz rozvedena.
Tak dufam,ze tebe to vyjde a budes stastna, hoci teraz to nevyzera stastne, chapem aj tvojich rodicov, ze si asi predstavovali nieco ine, ale kedze ste sa rozhodli vy dvaja takto, tak uz nezostava nic ine, len to akceptovat, si predsa ich dcera. Drzim palce, aby ste si nasli cestu k sebe.

lenadka
8. jan 2010

jani, ani sa s tebou nerozpravaju?

bihan
8. jan 2010

Lenadka, ja som začala nakupovať pre mimi ešte keď som ani tehotná nebola 😅 Brala som pre malú nočnú košeľu z merina, tak som prihodila zavinku s čiapočkou a teraz som zase kupovala vo výpredajoch pre Sáru oblečky z biobavlny, tak už sú tam dve bodiná a súpravička pre drobca 😀

zuzana76
8. jan 2010

fiiiha, teda vy ste ine maniacky 😀 , ja vobec neviem ci budem nieco nakupovat, jedine ak to bude dievcatko, tak aby malo aj nieco ruzove, dievcatkovske

jankaat.
8. jan 2010

zuzana nic ine mi neostava ako cakat a dufat ze bude lepsie ovela lepsie

lenadka mama sa so mnou akurat rozprava vtedy ked nieco odo mna potrebuje inak nie..

zuzana76
8. jan 2010

jani, tak to mas tazke 😒 , zelam ti, nech s avas vztah zlepsi

biba12
8. jan 2010

Ja sa chystam nakupovat pre babo az ked budem vediet co to je. Lebo chlapcenske veci mam, ale aspon nieco malo dokupim. A brusko mi tiez uz vidiet, aj ked nenosim este tehu gate. Lebo ja vacsinou nosim bedraky a mam aj sirsie este z predchadzajuceho tehu, tak nosim teraz tie. Zaujimave je, ze pri Andrejkovi som zacala nosit tehu gate v 5 mesiaci. Dovtedy som ich nepotrebovala. Ale pri tomto to odhadujem najneskor na marec. Sranda, ze pri druhom to brusko uz vidno skor. Ale je to aj tym, ze ta koza uz raz natiahnuta bola, takze teraz to ide lahsie a rychlejsie. Inak som +1kg.

jankaat.
8. jan 2010

zuzana dakujem..snad sa to raz bude dobre..

jankaat.
8. jan 2010

inac ja som pocas vianoc pribrala 3kila 😅 .. takym tempom budem mat casom 100kil 😖 ..

lenadka
8. jan 2010

jani, toto vobec nechapem, nech by ma moje decko akokolvek nastvalo, tak toto nie...ju nezaujima co dalej? Ci ta schvalne necha sa trosku poskvarit...no nerozumiem tomu 😔

lenadka
8. jan 2010

bihan 😀 tak aspon niekto ako ja 😀 ja aj tu posch. postel som preto kupila, ze kym bude v podkrovie hotove, tak budu musiet deti mat spolocnu izbu-tak nech maju kde spat 😅 cize to uz bolo ciastocne tiez aj pre babo...no nelutujem, lebo mala sa odvtedy odstahovala zo spalne a spi v nej! 😀

bihan
8. jan 2010

Nie som maniačka, len sú to veci, ktoré sa ťažko zháňajú, takže keď beriem jedno, beriem aj druhé.. navyše po Sáre mi toho ostalo už hrozne málo, druhé sme tak skoro neplánovali a väčšinu vecí som predala.

Tehu gate nosím už asi mesiac, mám jeany s tenkým elast. pásom na brušku, gombíky ma tlačia už dlho a potom mi z toho bolo zle.

zuzana76
8. jan 2010

jaj, no tak postel pre druhe sme aj my kupili uz davnejsie 🙂

jankaat.
8. jan 2010

lenadka..ani ja jej pristupu teraz nechapem..ale asi ma dovod sa takto spravat 😔

jankaat.
8. jan 2010

ja ranajky do seba nedostanem☹..idem sa ucit potom poobede pridem

halintoa
8. jan 2010

Jani, v ktorom si ročníku? Možno by Ti čas ubiehal rýchlejšie aj aj by si mala lepšiu náladu, keby si začala niekde popri škole brigádovať (samozrejme ľahkú prácu) a niečo by si si zarobila na maličké a na tehu veci pre seba. Vaši by videli, že sa snažíš im aj trošku finančne pomôcť, byť samostatnejšia a napokon by Ti to možno aj sami zatrhli s tým, že veď oni sa o Vás radi postarajú. A ak nič iné, aspoň nebudeš toľko doma v ťaživej atmosfére, ale hádam v kolektíve príjemných ľudí, kde si nájdeš spriaznenú dušu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre