• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@mata1001 kremik a este nejake potreby by si mala dostat po porode v takom tom klinikboxe :wink:
23. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mne to pri malej dali az ked som odchadzala domov
23. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 myslim ze tu sa tiez dostava taky box,ale neviem co v nom je tak asi sa na to nebudem spoliehat...
baby a uz ste zbalene?ja este nie...ale cez vikend sa uz asi zbalim....sa nam to nejako krati...
23. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 postupne balim,kosielky mi vcera dobierkou dosli,odsavacku uz mam tiez a chceme ist s manzelom na plienky do kauflandu do puchova vraj tam maju velky vyber a lacno
23. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova a ake oblecenie beries pre babtko?no neviem ci mam zbalit aj nejaku deku a ciapocku,rukavicky..ved bude teplo...
23. jún 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

ako sa tu mavate?
ja som sa v utorok vratila z nemocnice,no neviem kolko vydrzim doma :frowning2: a 2 v 1 :unamused:
23. jún 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 tam by ti ho mali obliest ty potom potrebujes len ked pojdes domov a to staci ked ty potom manzel donesie,ja som mala malu tiez v auguste a to som jej dala kosielku tenky svetrik,capicku a dupacky mala,a sup do perinky
23. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka a co si robila tak skoro?///
23. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem do porodky,kosielku,je v albume,capicku,polodupky a do perinky a podla potreby pocasia kabatik,ale to nebude potrebne ked sa perinka da este do deky
23. jún 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova dakujem za radu... :slight_smile:
23. jún 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 nemas zaco
23. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova minuly pondelok som isla k dokimu lebo sa mi nepacili moje bolesti a ten mi teda oznamil ze mam krcok na 1,5cm skrateny a makky nadoraz,tak som v utorok do obeda mala nastupit do nemocky,ale v utorok rano sa mi tak pohorsilo,ze som nevedela ci doma rodim,alebo umieram,tak ma rychlo v hroznom stave vzali do nemocky,pol dna som bola na vzdycharni,tiekla mi infuzka a krcok sa mi skratil este o 5mm,v pondelok ma pustili domov s tym ze nalez sa nezhorsil,ale maly mi dost nalieha dole,aj mi vyvysili postel v nemocke a postupil hore,ale od kedy som doma zas ho citim dole,dnes este viac dole a aj bolesti mam,ale tie su vraj v pohode,nakolko mi tlaci na vsetko dole a to mi sposobuje bolest,teraz to len sledujem ci sa to bude zhorsovat,ale som pripravena na porod,mam v sebe injekcie na dozretie plucok a teda maly ma plucka uz vyvynute,ale ma cca 1500g najviac 1800 g a potrebovali by sme aby proibral aspon nad 2 kg a aby som vydzala este aspon 2tt
23. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka ahoj, neboj, to vydrzis..ja uz lezim 4. mesiac... v 20. tyzdni mi zacali porodne bolesti, prisli sme do nemocnice v hodine dvanastej, moc nadeji nam nedavali.... potom som tam len lezala, na infuzkach, na wc len do misy a ked sa to ustalilo ma zasili, odvtedy som doma, len lezim v sikmej polohe, mne hovorili ze aspon do 32 tt musim vydrzat, zatial drzim... ale bolo to obdobie plne strachu, aj na wc som sa bala ist, o sprche ani nehovorim... , teraz je to uz celkom o.k., este vraj do 2.jula, potom by mi mali tento rezim zrusit, uvidime... neboj, to bude o.k.,pekne lezkaj, velmi drzim palce :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejuska79 dakujem aj ty sa drz,no je lepsie vraj keby som porodila v tom 9 mesiaci ako v tomto 8,aj tak vsade hovoria inak,tam vravia ze do 35tt ako u nas,inde do 32tt ,ide hlavne o vahu a o plucka
23. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova preco? nechces to vediet?
23. jún 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka a kde si lezala, v piestanoch? pozeram ze si z NM....inak mne tiez po tom 32.tt zas povedali, ze do 36.tt nech vydrzim, potom ze je to o.k....
23. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka aha vraj tie inekcie na vyvin pluc su 4 a pichaju ich do zadku vraj hrzne stipu
23. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zica1 co ci nechcem vediet?
23. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :wink: Môžem sa k vám pridať? Ja už som sem asi 2x prispievala este na zaciatku, ale to som chodila este do prace a nebolo tolko casu... Teraz som uz doma, tak by som sa s vami rada delila o posledne tyzdne tehotenstva, ak by vam to neprekazalo...
Spominali ste tu caj z ostruziny malinovej... Na co je ten caj dobry a kedy ho treba pit?
23. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejuska79 vraj od 36. tyzdna hore sa dieta povazuje uz za donosene uplne
@barinkova no predsa pohlavie babatka, ked si pisala, ze sa to dozvies az ked porodis
ja musim teda zaklopat aj pri malej som nemala problemy ked som ju cakala som 2 tyzdne pred porodom bola na hriboch a kde kopec to bolo moje,teraz tak isto vsetko mam v poriadku,kamoska tiez tak lezala mala slabu maternicu
23. jún 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zica1 nedalo sa pozriet vobec chcela by som vediet,ale bolo stehnom otocene dopredu nebolo vidiet medzi nohy,ani na prietokoch :slight_smile:
23. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za donosene tak v tom 38tt

@barinkova pichaju sa 4 injekcie v casovych odstupoch 10 hodin a po tej 4 injekcii a po 10 hodinach keby doslo k porodu uz je to relativne ok,tak ano ,stipu strane,tak velmi,ze este v tomto momente mam rpboelm urobit nejaky pohyb,mam chyteny sval na zadku,ale teda par hodin po tej tretej injekcii som sa nepostavila na nohy jednu dobu
23. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova a na 4D si nebola?
23. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka fuha nezavidim
@groka @ejuska79 babulky drzte sa nech len babmuliatka vydrzia v brusku co najdlhsie.
@zica1 tu v pb 4d sono nerobia,len v pruskom a mne sa zda prehnana ta cena
23. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saksina ten caj sa pije kvoli ulahceniu porodu, vcera sa to tu rozoberalo akosi mi vypadol tyzden, od ktoreho sa moze pit:slight_smile:
23. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova no ved v pruskom som aj ja bola, je to uzasna vec :slight_smile:
23. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok