• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 neboj mliecko pride, ja som ani na 3 den v porodnici nevedela pri vizitach povedat, ci mam nejake mlieko, nie to este ci je ho dost, mala sa pricucla a cuckala, ale nevidela som mliecko :sweat_smile: len ked mala zacala pit isla som sa zblaznit co ma prsnik bolel a to bolo to nalievanie, na zaciatku to niekedy boli...potom to ustalo ale niekedy to nalievanie po prilozeni este bolievalo...keby som uz raz dieta nedojcila, tak ten pocit nerozpoznam...takze klud :wink:
23. jún 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 uz sa citis lepsie? Cesta bude dlha, aby ti neopuchli nohy.... alebo aj nejake musli tycinky, chlebik, ovocie,... ma napadli rezne:slight_smile:
23. jún 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25, a nezabudni tekutiny! :wink:
23. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 na 20 hodinovu cestu busom hlavne nejaky chleba s niecym ,suchu salamu ,rajcinu ,papriku a vodu.a ovocie ako pomaranc,kiwu a banan.aspon to by som si zobrala ja
23. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena4: dakujem ukludnila si ma
@katulkaaaaa: aj mne pomaha medik - cajiky s medikom a sam medik
@memory97: ste sikovni, my mame len kocik a komodu ani neviem ci ideme kupovat, tu nasu mu asi dame a potom uvidime ci bude potrebovat
23. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka: dakujem lenadka takze uvidime po porode
23. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 hej hej dakujem uz mi je lepsie beriem to magnezko tak myslim ze pomaha..dakujem vam za rady
@barinkova od suchej salamy mi je velmi tazko..ale skusim nieco vymysliet..
@lenadka jasne to je najdolezitejsie dakujem
23. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: bola som dnes na poradni vsetko o.k ale kvoli opuchom ma poslala na rizikovu poradnu na vysetrenie :confounded: Tam idem v pondelok tak uvidime.Ja som nemohla spat o 4rano som sa zobudila na WC a o 4:30 som bola strasne hladna tak som si urobila kakao a vianocku zasa som sa vratila do postele potom som zaspala a zobudila som sa s tym,ze mi je zle a mam kyselinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:)))
ja sa musim asi pridat k vam augustovym lebo ja mam termin 30.jula:slight_smile:
som v 34tt.

som sa tu moc nezapajala, do ziadnych tem na internete lebo len minuly tyzden som skoncila vysku a teraz som zostala doma a zacala si vsimat ze som vlastne tehotna:slight_smile:))

a pozeram ze tu rozoberate presne to co ma trapi a presne to co sa mi zacalo hmyrit hlavou:slight_smile:))
tak musim to tu vsetko precitat od zaciatku aby som sa nepytala zbytocne veci co ste rozoberali:slight_smile:

jaj aka som rada ze sa tu tak pekne zdielate:slight_smile:
23. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka presne nad tym som vcera rozmyslala:slight_smile: tak ste mi to tu odpovedali....

teda ja to vidim mozno tak trosku zivocisne ale ved so zvieratami mame vela spolocne:slight_smile:
ide o to ze vsetkym zvieratam sa pred porodom naleju vemena a mliecne zlazy zacinaju pracovat par dni alebo aspon hodin pred porodom...
ved u zvierat to niekedy az kvapka- tak podla toho sa spozna ze cas sa priblizil:slight_smile:
ale u zien pises ze az po porode...?urcite sa neda bliziaci porod tusit podla tvorby mledziva v prsiach? necitila si nic take?
23. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 dnes hovorili v nejakej relacii o kojeni, podstatou su mliecne zlazy, ak ich je vela, tak mlieka bude neurekom :wink:
23. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka u mna urcite nie, nic ani kvapka nevysla pred, ani ked som skusala vytlacit :sweat_smile: az doktorka v nemocnici mi ukazala ako to mam spravit aby kvapka vysla...po 3 dnoch po porode :grinning: ale zas malu som dojcila a pred a po napapani odvazila, takze som vedela ze nieco papkala, tak nam poradili ako skontrolovat ci babo dost pije....sila ze ked bol prirastok na vahe 20g po dojceni sestricky jasali :grinning:
no na 4 den sa mi dost drasticky naliali prsia ze som musela ist odsat, mali tam elektricku odsavacku erarnu, citila som sa ako kravicka v dojarni :grinning:
23. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude tym ze kolostra je menej a je akoby hustejsie a to normalne mliecko toho je uz viac...
23. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmen323: vidim ze som nebola sama kto mal zlu noc a neviem co s touto lebo maly kope riadne a poriadne
@memory97: dakujem za odpoved

dobre baby idem buvat uz mam toho dost aj ked neviem ci to tak mozem povedat ze buvat papa :grinning: neviem ci mi to matejko dovoli
23. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak som vas cele docitala. ste toho riadne popisali. my ideme zajtra na poradnu tak som velmi zvedava, co nam lekar povie. dufam, ze je vsetko ok....

drzkajte sa.
23. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 mi sme museli,sme zistili, ze mame malo miesta v byte:slight_smile: sme vybrali taku, aby bola aj na neskor, ak babo bude velke:slight_smile: no uvidime, ci nevytopime aj susedov, lebo komodka ma v sebe uz aj vanicku a prebalovaci pult:slight_smile:
23. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, dnes bude aj slnecne :grinning:
24. jún 2010 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97: to je super ja by som tiez chcela ale mame maly bytik tak preto nekupujeme aby to zbytocne nezavadzalo, ak to budeme potrebovat tak kupime potom

@lucia20: drz sa na poradni, ja az 8. jula
24. jún 2010 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ty si si uz hore??? a ja ze som tu sama
24. jún 2010 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 dnes ano babulko strajkovalo uz od stvrtej:slight_smile: sa mu asi nechcelo spinkat:slight_smile:
24. jún 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97: tesilo sa tomu slnecnemu dna, mna budi hlavne vecer ked zaspavam nedovoli mi zaspat, tento vecer to bolo celkom ok
24. jún 2010 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97: co mas dnes v plane???
24. jún 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz musim ist do robotky papa pekny den
24. jún 2010 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 v plane zatial nemam nic, ale asi budem musiet urobit miesto pre veci pre babo, takze asi vycistim dnes komodku a dam tam vsetko, co je pozehlene:slight_smile: pekny dnik aj tebe:slight_smile:
24. jún 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

co mate dnes v palne?ja nic,jasnacka,ale dala som si oprat navlecky do postielky spolu s plienkami novymi potlacenymi a osuskami tiez plienkovymi

inak citim sa dnes velmi dobre,neviem cim to je,tak aspon zemiaciky umyjem vo vode nove a spravim take cervene,pri tom nestojim ani,tak to mozem
24. jún 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..no tak od dnes prvý deň oficiálne na MD, normálne neviem čo s časom :slight_smile:
24. jún 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 to je super ze ti pomaha
24. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky, ja som dneska spinkala ako zabita, 10 hodl s 2 prestavkami :sunglasses: :grinning:
@mirmaj aj ja som od dnes na MD, tiez mam termin 5.8. - tesim sa ze uz nemusim byt stale doma a sledovat vychadzky, uz somdoma 4 mesiace...

dnes nemam tiez nic v plane, varim, chystam sa pre deti poobede do skoly a od zajtra si uzivame, pojdeme na prechadzku, do pizzerie, ale aj k lekarovi odniest prepustacie spravy deti z liecenia - proste uzijeme si spolocny den - dufam, ze to zvladnem a nebude prsat inam ma to zabije a zmeni cely program :frowning2:

ozaj kupila som detom skrecka (zlateho) - kuk foto, uplne uplne "steniatko" vcera ho odstavili od maminy skrecice - reku ja budem mat babo, tak aj nech deti maju :dizzy_face:
24. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, moc to neprehanajte s kupou vsetkych veci pre babatko :grinning:
ta šak co vam potom prinesie "navsteva" ked sa pride pozriet na babatko?????
nech sa aj oni cinia a prispeju... nie :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka to je dobre, ze sa citis lepsie, dufam,ze to tak zostane az do konca :wink:

@mirmaj len si to pekne vychutnaj, potom uz nebude cas sadnut a oddychnut si :wink:

@kacena4 to si pekne vymyslela pre deticky, budu mat aj oni babatko:slight_smile: paci sa im bobo skrecok? :wink:
24. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok