• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@lenadka , mohli by sme ist, viac v internej.
26. jún 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa vyskusam, lebo mi este dost z nich ostalo a dufam, ze sa to zlepsi, lebo budem potrebovat palicku, aby som vstala z postele :grinning:
26. jún 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby konecne som doupratovala a mam oddych, mm isiel na svadbu a ja sedimm doma
26. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97: ani nevrav tiez bolia preto sa bojim pribratia
26. jún 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 dala som si tehu vitamin a jogurt a mozem povedat, ze to trosicku ustupilo. Dnes asi vykupim vsetky jogurty v obchode :grinning: Babo si asi fakt zobralo, co potrebovalo:slight_smile:
26. jún 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97: dobry napad hneď si idem po jeden z chladničky
26. jún 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena4 :slight_smile:))
ja som vcera triedila oblecenie a tiez som vyradila par tehotenskych nohavic....:S
sa do nich nevtlacim ani nasilu:D
ale vidim ze nie som sama tak som sa trosku ukludnila:slight_smile:
26. jún 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka: neboj je nas viac priberajucich, vsak mame preco a konecne mozeme priberat a tesi sa z toho cele okolie :grinning:
26. jún 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som bola na kontrole a mi povedali ze mam velmi uzku a neforemnu panvu a ze budem musiet na cisarsky....a to som sa 8 mesiacov psychicky pripravovala na normalny....jaaaj vobec neviem co si mam o tom mysliet....ja by som chcela aspon skusit ze ci to pojde...lenze riskovat ze sa tam to bejby zasekne....?

zevraj neni vela zien s tak zlou panvou ako mam ja....
vam uz nejak zistovali velkost palpaciou alebo inak?
26. jún 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka: mne to urcite nezistovali, ale myslim ze moje siroke boky ktore mame v rodine mi dokazuju ze mam siroku aj panvu
26. jún 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka riskovat urcite neriskuj, ak ti lekari neodporucali normalny porod. Urcite s tym maju skusenosti, ak ti nenavrhli normalny porod.
26. jún 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam vraj panvu tak na hranici :sweat_smile:
26. jún 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenadka: ako vies ze na hranici???
26. jún 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja mama ma zrastene panvove kosti a rodila dvakrat normalne. Az tesne pred druhym porodom jej povedal dr, ze vsak ona nemoze rodit!!! A to ju viezli uz na salu. Ze vsak sa jej nenarodi normalne dieta!!! Zbytocne mu vysvetlovala, ze uz ma jedno doma... To bol pristup, co? Tak ked sa k vam niekto nebude spravat podla vasich predstav, spomente si na moju mamu, ze take zle to nemate...
26. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21: tak to musel byt dr. urcite by som nechcela na takeho dr natrafit
26. jún 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 , neboj, myslim, ze taki uz nie su... :angry:
26. jún 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121: dufam ze nie, skoda ze tu nie je niekto z okolia cadce, niektori mi hovoria aby som sla do ZA rodit ze tam je lepsie vybavenie, ale ja som tam lezala raz a povedala som nikdy viac a povedala som ze pojdem rodit do ziliny
26. jún 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda do cadce
26. jún 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 , pocula som o ziline vselico, ale nic dobre. Mozno ma dobre akurat to vybavenie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21: ved to je to jedine co ma, dufam ze v ca to bude dobre, myslim ze keby bolo nieco vazne a nedalo sa to tam vyriesit tak babenko prevezu nie??? nechcem ist do ZA, ja som nielen pocula neprijemne veci ale aj zazila
26. jún 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 , jasne, ze by ju previezli. A vsetko bude ok, neboj. Aj v cadci bude urcite dobre.
26. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelam dobru nocku, vypinam pc... Ako vzdy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21: dobru nocku ja si idem este pozriet nejaky filmik
26. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no vsak meraju v poradni, aj tebe musel dr :wink: dieta mi tadial prejde, ved uz jedno islo aj ked malej museli pomoct kliestami, dufam ze to nebolo preto....dr. tvrdil ze isla plecom a nie preto ze by som mala uzku panvu...mne sa zda dost siroka, len dr. vzdy pred meranim krutili hlavou, ale po merani boli relat, spokojní, asi sa im zdalo ze som vychrtlina, ale ked zoberu meter vidia ze to opticky klam :grinning: a teeeraz som uz ako vagooon :grinning:
26. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka: ja teda neviem ale mne to asi nemerali ...a nic mi ani dr nevravel
26. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 urob kuk do materskej knizky, hore su rozmery panvy, na tej strane kde je aj termin porodu...meral to takymi zvlastnymi kliestami, tak okolo 20tt :wink: mozno si len zabudla :wink:
26. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka: ja tam nemam nic napisane, mam to prazdne
26. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka a ako vies kedy je optimalna miera?
26. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka: je to nejaky problem
26. jún 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...panvu ani mne nikdy nemerali a v knižke to mam prázdne, ale podľa stavby tela, tiež pochybujem že by som ju mala malú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok