♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
27. jún 2010

@kvietok121 skus si lahnut na chrbat na chvilku, i ked to velmi neodporucaju, ale aspon sa maly na chvilku ukludni. Aspon na nasho to plati 😉

memory97
27. jún 2010

@kvietok121 a nie si nervozna, vtedy byvaju troska akcnejsi drobci? Ak mozes med, alebo teple mliecko, tak to by ho mohlo na chvilku ukludnit.

kvietok121
27. jún 2010

@memory97: zachvilku si idem dat mliecko, myslim ze nie som nervozna aj ked tento tyzdne budem mat katasrofalny uz aby bol stvrtok ale viete co baby je to moj posledny pracovny, matejko nechce ani polohu na chrbte, mam pocit ze cakame akcneho chlapceka 😀

nanula1108
27. jún 2010

ahojte babulky! trochu to tu zanedbavam, snazim sa nieco porobit a ta nasa prvacka do toho..., a dost mi tvrdne brusko, tak sa "napchavam" magneziom, isto to cosi pomaha. vsetko robim na niekolko-krat, lebo nevladzem a hned ma boli podbrusko. tak pauzujem, kazdu chvilu sa musim natiahnut, a az potom pokracovat 😒 .kym sa vas teraz budem snazit docit, chcela som sa opytat, aj vam tak strasne teraz narastlo brusko??a za posledne dva tyzdne mam 2kg+.neni to vela, len vela za kratku dobu. aj vam sa cosi taketo teraz deje??

kvietok121
27. jún 2010

@nanula1108: neboj aj mne riadne poskocilo brusko

memory97
27. jún 2010

@nanula1108 ano aj mne sa teraz poriadne zvacsilo a mam podozrenie, ze aj troska pokleslo smerom dolu... neviem, ci to nie je este priskoro....

memory97
27. jún 2010

majte sa pekne, idem pozerat vanilkove nebo 😀

nanula1108
27. jún 2010

no, presne, a hlavne, kde sa pohnem, ze, a vy uz sa chystate ze??pytam sa ze kam??? no ved rodit, take ho mate uz celkom dolu padnute....! boze , ako to neznasam, ked komentuju iba moje brusko, a to mam este min 3t cas, sakra

21
27. jún 2010

Nebojte sa, aj mne narastlo brusko... Za posledne 2 mesiace dieta priberie okolo 1,5kg, co je tak zrazu. A dole brusko mam uz davno, ale nic sa nedeje.

@kvietok121 , aj mna strasne kope a zevraj ma menej... Nevydrzim v ziadnej polohe tiez. Trosku mi pomoze, ked si pod brusko dam maly vankusik... Vtedy vydrzim lezat aj zo 5 minut... 😀 😀 😀 Ale vazne. Neboj, nie si sama.

21
27. jún 2010

A, dievcata, ja uz len min. 2 tyzdne..!!!! 😲

jankasramka
27. jún 2010

@memory97
v sukromnej ,vyjde to pekne draho sice, ale tak keby slo len o mna tak mi je to asi jedno a neplatim tolko lenze fakt tu v statnych aj deti obcas ukradnu...tak nebudeme riskovat....co ak bude mat modre oci? ved take deti furt unasaju a nechcem ist az do detailov radsej:(

kvietok121
27. jún 2010

@21: dakujem za povzbudenie, uz som si myslela ze to len nas maly vyvadza a ci mu nieco nie je, to je super ze len 2 tyzdne, ja do 40 tyzdna mam este daleko, este 7 tyzdnov

kvietok121
27. jún 2010

@memory97: ja to neviem povedat ci je smerom dolu je proste velke a to je vsetko co viem 😀

zuzana76
27. jún 2010

ahojte

Janka, ty zijes v Mexiku? ja tam mam znamych, v Monterrey a Guadalajare
oni su strasne zatazeni na oci, aj mojim znamym sa narodili syncekovia-dvojicky a hned ako prve mi referovali, ze jeden ma oci zelene a druhy modre 😒

kacena4
27. jún 2010

@lucia20 ta co si nevedela??? sak preto som ti ponukala pomoc s detmi, lebo som z PK, takze keby daco ozvy sa 😀

jankasramka
27. jún 2010

@nanula1108
:D
ja to tiez neznasam ked mi komentuju tvar brucha a este sa tvaria ako super odbornici: "mas taky a taky tvar- bude to chlapcek, vsak?"

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka ja som mala akutnu sekciu, bola som v nemocnici 5 dni, ale teda , ze hned musis vstat a obriadit dieta, to je dost drsne, esteze ides do sukromnej

kacena4
27. jún 2010

@jankasramka v nemocnici v ba je to pri normalnom na 3 plny den a cisarak na 5 plny den, ak nie su komplikacie

kvietok121
27. jún 2010

@jankasramka: ja sa len vzdy usmievam pretoze nikto netusi koho cakame z mojho okolia len vy na forume, tak vsetci tipuju a ja mlcim ako hrob ...

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka panvu mi merali takymi akoby kliestami este na zaciatku prveho tehotenstva, v druhom uz nie, lebo rozmery som mala uz v karte uvedene

jankasramka
27. jún 2010

@zuzana76
to vazne? ja zijem v Leone ale bola som na praxi v Guadalajare nedavno.....ta tvoja znama tiez rodila v mexiku?
ak ano tak ta prosim prosim velmi, skontaktuj ma s nimi....prosiiiiim.
su slovaci?

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka s tou materskou je to tiez krute, maminka tych dvojciat mojich znamych este nepracuje, je doma, uz maju 7 mesiacov, ale je okolo nich vela roboty, ale jej manzel je lekar, takze si ziju celkom slusne

kacena4
27. jún 2010

babenky idem dokukat sisi, tak sa zatial majte
zajtra sa ozvem

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka nie, oni su mexicania ☹ , zijes v state Leon Nuevo? V ktorom meste? mozem im napisat

jankasramka
27. jún 2010

@kvietok121
a preco vlastne utajujes pohlavie?
len tak aby boli zvedavi ci mas iny dovod?
🙂
take nieco ma inak vobec nenapadlo...🙂)))
ale neviem ved ked ti kupuju darceky, tak nikto nevie co kupit....ja som to vsetkym oznamila aby mi nebodaj nedali na babyshower dievcenske satecky:D

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka a dalsi, isli radsej rodit do USA ako v Mexiku, ja som tam sice nikdy nebola, ale podla opisov niekedy co sa mi zda, ze sa tam zije dost tazko, aj nedavno boli nejake nepokoje na severe ohladne narcotrafico

zuzana76
27. jún 2010

inak teraz hra mexico 😀

jankasramka
27. jún 2010

@zuzana76
ja som v state Guanajuato, mesto Leon...ale ked nemas nic proti budem celkom rada, mozno mi poradia ze ako to tu chodi pri porodoch, ze ake maju skusenosti a tak.
ty si ich vlastne ako spoznala?

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka a ty mas manzela mexicana?

jankasramka
27. jún 2010

@zuzana76
hej hej, kukame cela rodina, asi 15 ludi...:D
a mna futbal nebavi tak som si vzala komp ze si tu s vami chvilku popisem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre