♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka velmi davno, este v 2003 na icq sme sa len tak bavili, ale to ten chlap studoval v barcelone a my sme tam isli na dovolenku a tak som hladala nejake informacie a nadabila som na nete an neho , tak sme sa bavili a pisali sme si obcas

jankasramka
27. jún 2010

@zuzana76
hej, mexican je🙂

kvietok121
27. jún 2010

@jankasramka: vies ja mam moc aktivnu svokru v tom dobrom ona by mi kupila vsetko bez mojho vedomia, len by mi to nosila a nosila ... este sme im len oznamili ze cakame a uz chcela ist kupovat nausnicky ... no proste az velmi prehana tak sme sa s manzelom dohodli ze to nepovieme nikomu ... 😀

zuzana76
27. jún 2010

@zuzana76 vtedy sme sa aj stretli na chvilu v barcelone, ukazal nam park Guell, ale potom sa vratil spat do mexica, obcas si napiseme, hlavne na sviatky a tak, ked sa napr jemu narodili, deti, ale dam ti viacero kontaktov a kludne si s nimi popis, neviem, kto sa mi ozve, tak poprosim aj tych druhych

jankasramka
27. jún 2010

@kvietok121
:D
to je sranda- moja svokra je uplne rovnaka, ale ja sa nebranim-nech mu pokupi veci, ved tak sa tesi- prve vnuca bude mat🙂)))
a hlavne tym ze tu nemam rodicov tak budeme mat vecicky len zo strany svorkrovcov-o polovicu menej...

jankasramka
27. jún 2010

@zuzana76
dobre, uvidime, dakujem🙂))

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka inak ta obdivujem, ze si isla tak daleko zit , kde ste sa zoznamili 🙂

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka nemas za co

zuzana76
27. jún 2010

uz som napisala tomu jednemu, teraz pojdem ulozit maleho spat

mirmaj
27. jún 2010

@jankasramka ...vždy som mala pocit, že je zdravotníctvo u nás v hroznom stave, ale som vážne rada, že idem rodiť na Slovensku a nie v Mexiku.. 🙂 🙂

@kvietok121 ...ja som tiež všade čítala ako potom kopu babätká menej, lebo majú menej miesta, ale naša princeznička tiež čm dalej tým viac vyvádza, predtým som aj niekedy rozmýšlala, či som v daný deň cítila pohyby, ale teraz cítim asi stále že je tam 🙂

kvietok121
27. jún 2010

@jankasramka: aj ja sa budem tesit ked bude nakupovat, ale az ke to pride vies mam za sebou potrat a tak nic nechcem predbiehat, aj ked verim bohu ze teraz to dobre dopadne a druhy problem je taky ze aj ja velmi rada nakupujem a vyberam vecicky a niektore ako kocik, postielku ... a take veci chcem si kupit sama ona by nedbala kupit mi vsetko

kvietok121
27. jún 2010

@mirmaj: normalne ste ma ukludnili ... normalne som sa zacala bat ci sa naozaj nieco nedeje

mirmaj
27. jún 2010

@kvietok121 ono sa aj deje 🙂 🙂 vykopkávajú sa už pomaly von 🙂 🙂 naša sa aj teraz poriadne mrví, asi vie, že ju ohovárame 🙂 alebo že by jej nevyhovovala poloha pri PC? 🙂

kvietok121
27. jún 2010

@mirmaj: ani nehovor, maly si hned vynuti inu polohu a bude kopat dovtedy dokedy mu nevyhovuje

mirmaj
27. jún 2010

@kvietok121 hej hej , presne tak, aj ja to musím aj zabaliť a ísť sa natiahnuť, lebo tato sa jej naozaj nepáči 🙂 idem si dať sprchu, ponatierať a uložím sa pred telku 🙂 pekný večer ešte želám a pokojnú noc všetkým....ahojte

memory97
27. jún 2010

@jankasramka to je sila... ale tiez by som volila radsej priplatit, ked su tam taketo podmienky, ako byt v statnej nemocnici. Zijes tam uz dlho?

kvietok121
27. jún 2010

@mirmaj: suhlasim s teobu ja uz lezim pred telkou

jankasramka
27. jún 2010

@zuzana76
v spanielsku a zhodou okolnosti tiez v Leone. som tam bola cez erazmus na vymennom pobyte on tiez...
v skratenej podobe by sa dal nas pribeh opisat ze sme sa zoznamili v spanielsku, on dosiel k nam aby ho nasi spoznali (2tyzdne), spytal sa nasich ci sa mozme vziat, potom som sla do mexika, vzali sme sa a za tri tyzdne bude bejby🙂))

jankasramka
27. jún 2010

@mirmaj
mozno aj preto to tu pisem aby ste vedeli ze aj horsie moze byt🙂
teda neprajem nikomu nic zle ale ked som bola na slovensku tiez som sa stazovala na zdravotnictvo a tiez ked som par hodin cakala u lekara....
no teraz mam na to iny pohlad.
tu som mala infekciu moc.ciest a citila som sa tiez dost blbo a volala som aby mi dali konzultaciu a oni mi ju dali o mesiac (a to akoze za tri tyzdne rodim....), no skoro ma porazilo 😖

memory97
27. jún 2010

@jankasramka uf, tak to je teda rychlost z ich strany, ked maju na vsetko cas... v celom mexiu je taketo zdravotnictvo, alebo iba v niektorych oblastiach? A akym jazykom sa rozpravas s manzelom?

mimikuku
27. jún 2010

@memory97 ale sup sup do postele spinkat 🙂

kvietok121
27. jún 2010

ja este pozeram sisi ide 2 cast

lucia20
27. jún 2010

@sivema takze ty budes mat doma tiez tri baby??? :D no neviem. tieot tretie su nejako moc cule. :D

memory97
27. jún 2010

@mimikuku este nie, najskor dobehne to vanilkove nebo, ale je to teda choas film, az na konci konecne rozuzlenie 😀

zuzana76
27. jún 2010

@jankasramka to je normalne ako z filmu 🙂 ste si boli sudeni, moja sestra spoznala muza tiez v spanilesku, je argentincan, ale ma aj span. obcianstvo, ziju v spanielsku, vy ste nechceli zostat na slovensku?

lucia20
27. jún 2010

@kacena4 , mojko, ja uz zacinam mat taaaaaaaaky gulas v tom. spolu sme sa bavili o tych skolkach, ze?

barinkova
27. jún 2010

baby cawte

barinkova
27. jún 2010

nebola z vas niektora pocas tehotenstva u zubara ci moze vrtat alebo trhat zub?

jankasramka
27. jún 2010

@memory97 spanielsky, iny ani neviem ale on obcas zatrie nejake slovenske veticky tak sa na tom pobavim🙂

memory97
27. jún 2010

@barinkova ja este len pojdem, lebo mi prelozili termin, ale tahat zub urcite nie, vrtat moze.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre