♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
27. jún 2010

@jankasramka a ako mu ide slovencina? 😉

barinkova
27. jún 2010

@memory97 lebo mi pred rokom zo stolicky vyberala nerv a dala mi tam tu kasicku liecivu,vydrzala,no povolila a teraz mi ostala velikanska diera

barinkova
27. jún 2010

@memory97 a zapaluje sa mi dasno

memory97
27. jún 2010

@barinkova chcu ti ho vytrhnut, ja by som si ho nedala, ak sa da zachranit. mne bude vrtat, ale iba s injekciou, bo tu bolest asi nevydrzim, uz ma pekne bolia...

memory97
27. jún 2010

dobru nocku🙂

kvietok121
27. jún 2010

@memory97: o zubarovi ani nehovorte ... nemam ich rada

barinkova
27. jún 2010

@memory97 nie ja ho nedam vytrhnut chcem aby mi tam dala blombu

jankasramka
27. jún 2010

@memory97 nieco cez dva a pol roka..

jankasramka
27. jún 2010

@memory97
vie skor len take slovicka ktore mozme pouzit na verejnosti napr. to je hrozna zena! chcem cikat. hovno. prestan, prosim a cisla samozrejme. ( a najlepsie bolo vysvetlit ze preco sa tie slova sklonuju- jedno VAJCE, dve VAJCIA, pet VAJEC)
a potom este slovicka ktorymi trenujem nasu fenku (to len aby si si nemyslela ze to pouziva na mna): pod sem,sadni, lahni, zostan...🙂

barinkova
27. jún 2010

si davam aj polku paralenu uz ma moc boli a hlavne v noci

jankasramka
27. jún 2010

@zuzana76 no dost sme to zvazovali, lenze on prave koncil skolu a hned mu ponukli super robotu takze nechceli sme riskovat ze na slovensku bude mat problemy koli jazyku a nezozenie robotu. ale inak sa nestazujem- iny svet ina kultura ale da sa zvyknut, ajked zo zaciatku to bolo fakt tazke...

kvietok121
27. jún 2010

ahojte tehulky bezime s malym buvat tak dobru nocku

memory97
28. jún 2010

Dobre ranko🙂

@barinkova tak to bude asi iba troska vrtat a da ti blombu🙂 Ak ta to boli, tak chod cim skor, ak sa da.

@jankasramka myslim, ze si ho naucila tie najpodstatnejsie slovicka 😀 a s tym sklonovanim to asi tak skoro nepochopi, lebo vela ludi z inych krajin ma s tym problemy, ale raz to zvladne a mozno, ked budes male ucit slovensky, tak pochyti toho viac 😉

kvietok121
28. jún 2010

dobre ranko dievcata, trosku unavena ale vstala som dufam ze t dnes zvladneme, prajem vsetkym prijemny den

mimikuku
28. jún 2010

@memory97 mi nieco hovor je to vazne brutal film aj ja som to pozerala - a aj tak som niektorým castiam nechapala 🙂

zuzana76
28. jún 2010

ahojte

@jankasramka ano, verim ti, ze tazko sa iste zvykalo, ale tak, ked dostal miesto a ma pracu to je hlavne a podla foto ty vyzeras,ze uplne zapadas do ich kultury , kovbojsky klobuk, kone , asi mas k tomu vztah. Ja by som sa do Mexika isla pozriet, zit natrvalo to teda neviem, ci by som mala odvahu, teda ja mam muza slovaka, takze asi tazko by nastala takato situacia, ale raz robil v takej praci, ze na 3 mesiace ho mali poslat do mexika / este sme nemali deti/ a to som zvazovala,ze by som bola isla s nim, ale nakoniec ho poslali inam, myslim,ze do Turecka.

21
28. jún 2010

@kvietok121 , 2 tyzdne mam do 38.tyzdna. Ale vsak uz by som mohla rodit...

memory97
28. jún 2010

@21 ty sa nejako ponahlas s tym porodom 😀 len aby babo nezacalo strajkovat 😀

lenadka
28. jún 2010

@jankasramka mala som EPI...tak dufam, ze koniec porodu tak nedopadol kvoli nej, zas an druhej strane aspon som necitila tie drastakoviny kliestove 😅 hematom po porode sa mi hojil asi mesiac-od kliesti a mala mala klieste odtlacene na hlavicke a hlavku splostenu do tvaru ako bola v kliestoch zaseknuta ☹

tiffanka
28. jún 2010

Ahojte kočky 🙂
Do tejto témy prispievam poprvý krát... Tak ako sa cítite? Ja mám strašne opuchnuté nohy... :(
Výbavička už nakúpená? My už uvažujeme aj nad kúpou kočíka, ale nejako sa nevieme rozhodnúť...
Máte už doma nejaké detičky, či augustové bude prvé? 🙂

katulkaaaaaa
28. jún 2010

@tiffanka ahoj🙂ja uz sa citim ako vagon ktory kazdu chvilku vyuchne 😀 posledne dni len jem a spim,opuchy nastastie nemam,vybavicka nakupena,kocik rezervovany 🙂
ja mam doma dcerku Vikinku ktora prave dnes oslavuje 6rokov 😵 a cakam synceka...a ti?odkial si?

tiffanka
28. jún 2010

@katulkaaaaaa Kati, ja som od Rimavskej Soboty 🙂 Aký kočík budeš mať? Jé, tak to medzi detičkami nebudeš mať až taký veľký rozdiel :D Moja staršia dcéra má 15 a mladšia 10 :D ... Povedali mi, že to bude chlapček, ale ja si aj tak mislím že dievčatko 🙂 No, uvidíme... Kedy máš termín?

groka
28. jún 2010

ahojte baby

tak dnes poradna,v pase mam tiez napisane,sa mi nechce pisat,ale mam zapal preto oranzovy vytok,ale je tehotnesky a nedal mi nic,mam sa len luftovat a ked tak intimky,staci na noc bez nohaviciek,maly ma peknu vahu uz a som spokojna s nim,a teda ak by nieco,co si nepripustam tak uz bude dychat sam,ale doki nepredpoklada ze porodim skor,ustalilo sa to,ale nesmiem vykonavat fyzicku zataz,no nemusim lezat stale a od stvrtku ani nebudem,lebo mam doma prazdninara 😀 no a sme 34tt podla ms termin stale je 23 augusta,ale v termine budem od 26 jula a 40 tt zacinam 9 augusta

sivema
28. jún 2010

@lucia20 -Ahojky....veru tri bambulky budeme mať 😀

jankasramka
28. jún 2010

@lenadka no akoze tak toto mi teda urcite staci aby som sa rozhodla za cisarsky....ved ked si mala taketo potiaze v europskej unii tak teda na 100% sa nedam na nieco take v krajine tretieho sveta 😒
ved tu ma z nemocnice vyhodia za 24-34hod. tak uz len koli tomu dietatu asi nebude dobre ked pouziju klieste....
este dnes rano som sa zobudila a vravim manzelovi ze snad by som mohla najprv skusit rodit normalne a potom ak to vazne nepojde tak cisarsky, no a on mi odvetil velmi strucne: "nevymyslaj." 😀
no ale po tom co mi pises fakt ma presla chut na vymyslanie🙂)))

mamisqva
28. jún 2010

ahoj tiffanka.Aj ja mam presne take detičky myslim vek a teraz čakametaku malu hračku všetci sa tešia.Kolko maš rokov ?Ja mam35 to som sa bala že už som stara ale už v pohode tašim sa.Ako to znašaš?

mamisqva
28. jún 2010

katulkaa ak ta to upokoji tak aj ja som ako vagon ešte aj dobre naloženy pribrala som18kg a teray už sa aj bojim odvažit až pred poradnou.Ale neboj to zvladneme už to je za pár ja som vždy pribrala cez 20kg no čo už.Kojenim to pojde dole neboj.

carmenn323
28. jún 2010

Ahojte babule 🙂 ja som bola dnes v rizikovej poradni kvoli opuchom no musim tam prist este v pondelok na krv dali mi magnezium mam trocha vyssi tlak inak vsetko o.k ale nohy mam jak konvy a riadne ma bolia 😖 mamisqva:ja som pribrala 16,5 a tiez sa bojim odvazit hroza az mi je do placu

jankasramka
28. jún 2010

ja som zatial pribrala 12,5kg a to sa uz teraz citim ako taka buchta 😀 a navyse som sa s tym aj celkom stresovala lebo vraj 12 je maximum, ale stale viac zien mi hovori ze pribrali 20 aj 25 kga tiez tu citam ze vy ste pribrali viac ako 12, tak hned mi je lepsie:D
ja ked mam nejaku zravu naladu tak si spravim brutalny salat alebo zjem hrozno, hlavne asi netreba dat na rady vsetkych blizkych ze "jedz za dvoch"....
lebo ja priberam dost lahko:S

kvietok121
28. jún 2010

ahojte bambulky tak uz som konecne zas doma idem sa osprchovat a potom trosku s vami pokecam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre