♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
8. jan 2010

rosienka rozkaz! Toto ma mala fotila s mobilo, ale aspon neco 😀

jankaat.
8. jan 2010

rosienka mala..zrusila som ju ked som na mk objavila maminu kamaratku 😅.. a nechcela som aby sa to nahodne dozvedela od nej.. a akosi som ju spet nedala este..

rosienka
autor
8. jan 2010

lenadka- uz super brusko, aj ja si dnes prihodim moje, tusim podobne vytrca, alebo trochu menej

jankaat.
8. jan 2010

lucy kraaaasa 😵 aj ja uz chcem zas viidet nase drobatko..

rosienka
autor
8. jan 2010

lenad- no kooonecne mas tvar! 😀 foto uplne staci taketo, lepsie ako ruzove cudo

lucy1990
8. jan 2010

Buduci otecko bol velmi hrdy ked videl fotku babatka 😀 taky bol chutny 😅

zuzana76
8. jan 2010

my sme boli vonku, ja nemam chut na nic specialne

obcas jogurty, ale mam rada polievky, ale to odjakziva

lucy, pekna fotecka 🙂

rosienka
autor
8. jan 2010

tak som pridala foto aj ja, ani sama neverim, ze ten tucniak som ja 😀

lenadka
8. jan 2010

aj ja som polievkova, ked aj druhe nebude polievka musi byt 😝

lulusha
8. jan 2010

Lucy blahozelam, ja idem na USG v pondelok, uz sa neviem dockat 🙂
Ja brusko mam odjakziva, takze teraz vyzeram uz tehotne, ale tak som vyzerala aj doteraz, hihi 😀

halintoa
8. jan 2010

rosi: čokoláda sa aj mne bridí, bléé

lenadka: tá posteľ je dokonalá 😵

luci: fakt to tam má bábo akurát na hranie 😀 , bude z neho malý futbalista

leteku
8. jan 2010

lenadka - kde ste kupovali posteľ, je super, poraď

lenadka
8. jan 2010

rosienka-sak tam mas dve! 😀 ze tucniak co si? 😀

lenadka
8. jan 2010

ta postel sa mi paci, lebo dolu ma sirsie lozko a mala je taky cestovatel, tak aspon nespadne do rana 😀
kupovali sme ju v Jisku je teraz v akcii 165€ s madracmi takmer 300€ co je podla mna dobra cena. Videla som ju predavat aj ma mimibazare, ale tam strelil predavajuci cenu 200€ bez madracov 😅
mm este dozadu na spodnej posteli pridal dosku aby sa mala neopierala o stenu, kazdy vecer sa na nu natlaci, nech ju stena nechladi 😉

lenadka
8. jan 2010

a este som pod nu napchala kosiky s hrackami-tak ma mala konecne miesto na hranie 😀

lenadka
8. jan 2010

madrace boli tiez v akcii takze sme mali stastie na kupu

leteku
8. jan 2010

idem to pohľadať na nete ďakujem

jankaat.
8. jan 2010

ja akurat idem skusit navarit polievku..to zas dopadne..naposledy som ju presolila 😅

lenadka
8. jan 2010

ja mam chut na tu co ste tu vyvarali s kr. haluskami zeleninovu...ale hlivova sa mi vcera taaak podarila, dnes este s nej mame a uz sa napchavam 😝

lenadka
8. jan 2010

jani pekne foto

janusa127
8. jan 2010

krásne brušká 😵 😀

lucy jej aká fazulka a má na hranie futbalku 😀 😀

ja som tiež chcela poschodovú postel ale mm o tom ani počuť nechce 😠

lenadka
8. jan 2010

no idem spapat druhe a potom ked uz bude mat prist mm sa demonstrativne posadim k zehleniu a budem sa tvarit aka som narobena 😀

groka
8. jan 2010

Ahojte

máme srdiečkooooo

dostala som ten najkrajsi darcek aky som mohla,ale nervy som mala riadne este v cakarni a ked som si lahla a doki povedal "tu je"a ze narastlo a este pred tym ako mi povedal ja som videla nieco malu bodocku v jeho telicku ktora ako keby pumpovala,tusila som ze je to srdiecko a ked mi siokami na to ukazala tiez to bolo radosti,takyyyyyy balvan mi padol,no krasa nieco,nadherne,vsetko je v uplnom poriadku,len ten vytok co som spomynala zlty je tehotensky zapal a kedze nemozem nic na vkladanie prve 3 mesiace tak mi dal Rolagin s tou pumpou,takze vecer zaciname,prva poradna bude 25 alebo dalsie 2 dni po tom ktory den chcem mam prist,dostanem aj tehu knizku,mame aj fotku,ale hodin neskor,lebo som unavena a idem sa na chvilku vyvalit

ahojte

evitkamalicka
8. jan 2010

groka super, gratulujem k srdiecku

groka
8. jan 2010

dik 😵

lenadka
8. jan 2010

grofka-super! tesim sa s tebou! 😀

groka
8. jan 2010

lenadka
ze grofka 😀 groka

halintoa
8. jan 2010

groka: super, veľmi sa s Tebou teším, dúfam, že aj ja sa takto veľmi budem na budúci týždeň, tiež som ešte tomuto mimi nevidela srdiečko 😵 .

mib
8. jan 2010

ahojte kocky,

groka, blahozelam k srdiecku. ja si tu nervozitu v cakarni este zivo pamatam. zhodou okolnosti sme vtedy cakali skoro hodinu. mm ma ukludnoval tym, ze mi na mobile prehraval rozne fotky. a potom to uzasne vydychnutie, ked bolo srdiecko na obrazovke. vidiet a pocut ze drobcek je v poriadku je ten najkrajsi pocit. 😉

lucy, uzasna fotka maleho. krasne si tam plava. 🙂

lenadka, mame uplne rovnake brusko. dam aj ja foto do albumu. ... len chcem pockat na najblizsiu kontrolu v stredu buduci tyzden. stale mi to totiz pride take nerealne ze som tehu. 😅

tak ja som si dnes na obed dala cestoviny. boli dobrucke, len ste mi tu spravili hrozne chute s tym acidkom. 😝

carculca
8. jan 2010

ahojte, mam za sebou prve sono a predbezny datum 21.8.2010, tak by som sa k vam rada pridala, je to uzasny pocit vidiet na monitore toho nasho drobca 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre