♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
7. júl 2010

@mirmaj , aj nasi chalani mali "pracovne" mena Terezka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
7. júl 2010

@21 tak si dávate na čas ako aj my 🙂) ale už by sme sa mali tiež rozhýbať, lebo už to môže hocikedy prísť a potom vypustím nejaké meno čo ma prvé napadne a až to bude sranda 🙂 🙂

kvietok121
7. júl 2010

@21 @mirmaj uz mate kupene zavinovacky??

mirmaj
7. júl 2010

@kvietok121 hej už máme asi 6 takých klasických (to sme dostali) tie čo sa do nich vkladá ešte ten perinkový vankušik a jednu som kupila takú bavlnenú čo su to teraz s tou kokosou vložkou či aká to je, ale tu budem asi používať skôr ako podložku do kočíka, ked pôjdeme kočíkovať

memory97
7. júl 2010

Dobre ranko, uz sme po kontrole... opuchli sme pekne v cakarni, takze v pondelok dalsia kontrola a k tomu maly prvykrat cely vecer kopal ako dostihovy konik, bol poriadne akcny celu noc😉

@kvietok121 my sme tiez uvazovali nad odberom, ale ked som si to precitala a na co sa to da vyuzit a potom, ked som videla kolko koruniek za to pytaju, tak sme si to rozmysleli...,ale musim poklopat "klop,klop", ale nemame v rodine vaznejsie choroby...

@lucia20 dnes ta chapem, ked sa nevyspis kvoli malej, dnes mi to maly predvadzal celu noc🙂 asi si pomylil den a noc🙂

@21 vcera bola asi nejaka zakliata noc, ked babatka nechceli spinkat 😀

kvietok121
7. júl 2010

@mirmaj tak velaaa ja rozmyslam nad jednou ...

kvietok121
7. júl 2010

@mirmaj asi som mimo baby zacinam mat stres, ked nieco idem kupit tak sa rozhodujem ci ano ci nie ze sa mi zda toho vsetkeho vela a potom vy ma vyvediete z omylu ach jo ja to akosi neviem odhadnut, neviem sa rozhodnut a stale na tie nakupy nemam akosi cas ... baby zacinam mat stres...

kvietok121
7. júl 2010

@memory97 @mirmaj idem do roboty pride za mna nahrada tak jej budem predávat veci dalej

kvietok121
7. júl 2010

no proste akosi sa nemozem do toho vsetkeho prepracovat, ale dala som si zavazok ze si pobalim aspon tasku do nemocnice tento vikend, vy ste vsetky take sikovne, mate v tom prehlad este ze vas tu mam aspon ma trosku ponahaante 😀

mirmaj
7. júl 2010

@kvietok121 keby som ich kupovala určite ich nekupim 6 🙂 🙂 , ale minimálne 2 by som si kupila určite, myslím, že na začiatok su asi lepšie na manipuláciu s mimčom, aj ked ho chce hocikto zobrať na ruky, pri kojení a tak...no ale uvidíme, či ich využijem 🙂 🙂

mirmaj
7. júl 2010

@kvietok121 ale si fakt krásne vybrala 🙂 🙂

kvietok121
7. júl 2010

@mirmaj je dakujem ani nevies co to stalo moju nerozhodnu povahu ... 😀 uz to len objednat, ale najprv to ukazem mm dufam ze schvali a konecne budem mat o nieco menej vyberania 😀

kvietok121
7. júl 2010

@mirmaj takze jednu mam vybranu, ved to som aj ja rozmyslala ci nejaku nedostanem od niekoho ... a este jednu budem kupovat aj na krst, ved aj v tom ju mozem nosit

kvietok121
7. júl 2010

@mirmaj ze ju jeho mojho maleho matejka

mirmaj
7. júl 2010

@kvietok121 a paplonik a vankušk už maš, lebo mne by napríklad tie obliečky nepasovali rozmerovo, inak nechápem prečo nemajú tieto veci do postielky štandardný rozmer, ide ma z toho trafiť

no to treba aby to aj mm schvalil, maju to tam aj za dobre ceny

aj ja sa občas kopnem, ale nazvem skôr tak neutrálne, že bábätko 🙂 🙂 🙂 🙂

21
7. júl 2010

@kvietok121 , nam kazda navsteva nieco donesie a vacsinou dedime, takze uz mame 3 zavinovacky, no len jednu na snurky, tu vyuzijeme asi najviac.

elina313
7. júl 2010

@kvietok121 ďakujem kvietok, je to milé čo si napísala 🙂 aj ja želám, aby všetko dopadlo podľa Tvojich predstáv 😉 ale sa to blíži....ja sa tááááááááááááááááááááááááák teším ako malá.... už tu stískam oblečenie pre maličkého 😀 len si neviem spomenúť - je to už 8,5 roka do zadu, aká perinka je lepšia, či obdĺžnikova alebo štvorcová ? Určite chcem klasickú, ale neviem ktorá je lepšia, tak toto jediné a dosť významné mi chýba vo výbavičke ☹ čo by si mi poradila ?
Ďakujem a želám krásny dník

memory97
7. júl 2010

@kvietok121 velmi pekne si nasla🙂 krasne maju aj postelne do postielok🙂

evitkamalicka
7. júl 2010

ahoj babulky,
ako sa vam dari?

kvietok121
7. júl 2010

@memory97 to je dokopy hniezdo, obliecky a zavinovacka

kvietok121
7. júl 2010

@memory97 okrem plachty a nepremokavej podlozky a matraca, nejdem kupovat nic treba kupit ak perinu a paplon, ci staci neskor?

kvietok121
7. júl 2010

@elina313 dakujem za pekne slova aj od teba, vies ja moc neporadim co je lepsie, my budeme mat ak boh da 1. babo takze ja skor zbieram rozumy od inych, ale tu co som si vybrala ma 78x78 a este kupim tu na snurku na krst nieco take ale to mam vyhliadnute v obchode: http://www.pampyshop.com/foto_detail.php?id=973594, ta neviem aky ma rozmer

kvietok121
7. júl 2010

@evitkamalicka celkom to zvladame, s bolestami chrbta, krcami, velmi aktivnymi babenkami, castou unavenou, ako vsetky tehulky 8-9. mesiaci 😀

a ty sa ako mas????

kvietok121
7. júl 2010

@21 ved to ze este nieco vsetci donesu .. zatial mi nikto nenosi, pretoze sme si nechali pohlavie pre seba 😀

21
7. júl 2010

@kvietok121 , mne nosia zelene, zlte, biele... 😀 A to, ze idete kupovat perinku na snurky, uplne suhlasim, tie su jednoznacnejsie pevnejsie, mozes stiahnut, ako treba.

kvietok121
7. júl 2010

@21 na nete sa mi ani jedna nepacila akosi je ich malo

21
7. júl 2010

@evitkamalicka , citim sa ako pred porodom. 😀 😀 😀 Poslicky, cela bolim, krcok sa pripravuje a v globale sa tesim...

kvietok121
7. júl 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre