• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
baby zase....@kacena4 mala vcera super clanok na prevazanie deti z porodnice,perinka uplne zbytocna je leto teplo,autosedacky su prisposobene na deticky,a ja osobne by som nikdy neriskovala prevazat dieta inak ako v autosedacke,ale je to na kazdej z vas...nikdy neviete co sa stane,kolkym detom uz autosedacka zachranila zivot preboha :rolling_eyes: naco riskovat???
staci dat na babetko tenku deku,popripade plienku a je to vybavene,dokonca v porodnici vam davaju babetko hned do autosedacky,mala by to byt uz samozrejmost v kazdej porodnici-u nas to tak bolo
8. júl 2010 o 15:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako sa mate idem si precitat co ste napisali
8. júl 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 luci aj ty uz mas nakupene? si sikovna, neboj aj ti tvoji to zvladnu a znova to rychlo ubehne a budete aj s malinkou doma

@carmenn323 krasna postielka ... aj vsetko k nej, nam sa este len robi ... takze my si este pockame
@michaela80 to je skvele ako ste vydrzali , pamatam si ako si sa nazaciatku bala, ze nech to len vydrzite a uz je to tu, krasne vsetkooooooooooooooo
@memory97 pekne oblecko a velmi mile
@lenadka tie veci z stranky co dala memory su bavlene slovenske???
@mata1001 nic ine nam neostava, ved uz ich chceme drzat v naruci no nie
8. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ani nevrav a s tou mojou povahou nerozhodnou a plus taka odpoved predavacky, vacsinou na vsetky vyrobky ked chcem nieco vediet .... nic nekupim ... potom to tak vyzera za este nemame nic prichystane
8. júl 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova my mame dost daleko nemocnicu ja by som to vo vanicke neriskovala, babenko do auto vo vanicke a v aute ho budem musiet nejako preniest (nesmejte sa ze nejako, ale ja prvorodicka mam akosi zo vsetkeho strach ci to zvladnem) do autosedacky
8. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa to je dobry napad, nech mi matejka daju rovno tam, aspon nebudem strachovat ako ho aute do tej autosedacky prelozim
8. júl 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate niekto fotky autosedacky co ste kupili? tak na inspiraciu...prosim psosim
8. júl 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ja mam len vajicko a nekupila som ho ale mam ho od svagrinej pozicane, foto je vo fotoalbume
8. júl 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova áno, aj to som sa dozvedela, že keď ideš z pôrodnice policajti ti pokutu nemôžu dať :slight_smile:
8. júl 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ja mam kocik CAM cortina x3.....pridala som aj foto autosedacky :slight_smile:
8. júl 2010 o 17:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, my sme sa dnes už asi rozhodli pre kočíík :slight_smile: Hurááá :grinning:
http://www.e-kociky.sk/?267,mustang a Col.08 :sunglasses: Čo poviete? Ešte to poriadne zvážime a uvidíme :wink:
8. júl 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krásne to je :slight_smile:
8. júl 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ahoj ten kocik je super a dobra cena...a mate cerveny?
@katulkaaaaaa aj vas sa mi paci len skoda ze je 3 kolesovy
@jankasramka ja mam v albume celu zostavu kocika tak kukni :slight_smile:
8. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj
@kvietok121 prepac som ta nepozdravila ahoj....
8. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, ja len tolko, ako som pisala, samozrejma je autosedacka, neriesim, ale bola tu spominana vanicka, teraz su take robena do auta, maju rucku ako autosedacka a dokonca ajbezpecnostne pasy. Je to druha alternativa klasickej autosedacky. Takze tato moze ist do auta. Je to "leziaca" autosedacka. :grinning:
8. júl 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka dakujeme :slight_smile: aj ten tvoj je krasny a za sper cenu :slight_smile:
@mata1001 ani ja so nebola nadsena trojkolkou,ale ako som raz vysusala iny by som ani nechcela,velke kolesa co je u nas na dedine samozrejmost,super aj na zimu do snehu,a lahucky je uzastne,ovlada sa jednou rukou...no uz sa tesim na prechadzky :wink:
8. júl 2010 o 17:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa a mozem sa opytat co stal?
8. júl 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001...ja ho budem mat od kamosky,kupovany bol pred rokom ona za neho dala 800eur-mne ho predava za 250eur myslim ze super cena je v super stave tak sa vlmi tesiiiim :slight_smile:
ale co som teraz videla novy sa predava okolo 550eur
8. júl 2010 o 17:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka pekny velmiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
8. júl 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa to mas fakt super cenu....a ona ho uz nevyuziva?ci ma iny kocik?
8. júl 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 jej maly Oliverko mal teraz rok uz chodi sam,tak je rada ze ho preda a ma uz za neho kupeny len maly sportak na take behanie po meste :slight_smile:
8. júl 2010 o 18:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa paci sa mi farba...ja som chcela povodne cerveny kocik a pozri aky sme kupili...to ma od cervenej moooooc daleko :slight_smile:
8. júl 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krasny a najma uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cena
8. júl 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezim ideme do strecna, inac stale sme otoceny hlavickou dole a zatvoreny
8. júl 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ale musime si to poriadne rozmysliet lebo uz sa vidim ako sa v snehu teperím s takym kocikom :grinning: :grinning: ale deti ma veľmi nahovárajú tak ho potom pekne krásne aj budú tlačiť :grinning:
8. júl 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 nie červený, dole pod textom si kukni že aké variácie sú, my by sme chceli č.8
8. júl 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka nooooo vybrali ste zaujimavy....pekny...ale ja som skor na jednofarebne...cerveny sa mi paci najviac :slight_smile:
8. júl 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 no uzasne, inak tiez pozeram ze mas prichystane bavlnene plienky:slight_smile:
mna vsetci odhovaraju ale som dost tvrdohlava a tiez budem prat....mna hlavne trapi to zivotne prostredie a chcem ist prikladom lebo tu uz znivocili vsetky lesy a skladky smeti su na kazdom kroku :frowning2:
8. júl 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa my sme kupili kociar tiez hraskovozeleny a ked som povedala nasim tak mamina sa smiala ze jej prvy kocik bol tiez zeleny:slight_smile:))
8. júl 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj ja mám taký kočík....tiež ročný,použitý ale teším sa už ako budem s ním šantiť
8. júl 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok