♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kila
11. júl 2010

@kacena4 ja som mala pri pôrode manžela, tak sa sestričky správali slušne... 😀

groka
11. júl 2010

@kila neznasam zahu,ale radsej to by som prijala 1000 krat ako tieto nechutne bolesti

kila
11. júl 2010

@groka tak to ti verím, ale ja som počula aj o tom že niekto má takéto predpôrodné bolesti a poslíčkov aj 1 -2 týždne, takže možno budeš mať čo robiť keď to musíš vydržať... 😅

carmenn323
11. júl 2010

Dobre ranecko 😵 babule vcera som sa bola kupat v bazene mm mi kupil lehatko a tak sa mi dobre lezalo az som zaspala a totalne sa spalila ☹ este,ze som si zakrila brusko uterakom ale stehna ,rukya dekolt mam uplne spaleny stehna ma riadne stipu nemohla som ani spat 😝 no v stredu mam poradnu dufam,ze to trocha vybledne lebo ma dokina zozerie 😀 😀

kila
11. júl 2010

@carmenn323 no ešte toto ti chýbalo v 37 tt... 😅 Ja radšej na slnko ani nejdem, vyzerám ako snehulienka ale s... na to, spálenie sa mi teraz vôbec nechýba... 😅

liba78
11. júl 2010

@groka mala by si si lahnut a odpočívať. Pritom si počítať bolesti a najlepšie aj zapisovať čas. Aby si vedela, či sa nestupňujú. Inak som počula, že po teplej sprche by sa poslíčkovia mali zmierniť, naopak ozajstné pôrodné bolesti stupňovať, hovorila to sestrička z pôrodnice keď som bola rodiť Kubka. /tiež mám podľa menzesu termín 23.august a pritom nedočkavého chlapa v sebe/ Držím palečky 🙂 🙂 🙂 🙂 ešte vydrž.

groka
11. júl 2010

nooooooo,baby budem rada ked doprazim fasirky,ja si davam asi uz len par hodin,maximalne par dni,citim to v kostiach,niekedy krc na prehnutie

groka
11. júl 2010

ale nemam bolesti v pravidelnych,akoze pohoda

kvietok121
11. júl 2010

@mata1001 dakujem velmi som sa tesila ako male dieta
@elina313 Lady ann Bardejov

kvietok121
11. júl 2010

@groka len sa drzkaj v tomto teple je to neznesitelne ale musime vsetky vydrzat

barinkova
11. júl 2010

@kila aj mne tak az na 4den

memory97
11. júl 2010

ahojte
@kila dufam, ze na to nezabudnem, mam ist este v pondelok, ale len k sestricke, neviem, ci sa dostanem priamo k lekarke. Prinajhorsom sa opytam sestricky, ak bude ochotna, tak mi poradi ako to funguje🙂
@kacena4 Lekara nemam svojho, ja to nechavam na osud🙂 Ak bude moct byt pri mne mm, tak mi lekara netreba🙂 I tak vsetku pracu a pomoc poskytnu sestricky.
@kvietok121 ake pekne vecicky si nakupila. Vy ma este donutite ist do obchodov a nieco pekne kupit🙂 Len v tom teple sa mi taaak nechce...
@groka dufam, ze uz oddychujes🙂 nech este vydrzite🙂

groka
11. júl 2010

@memory97 oddychujem uz,aj sa chystam do postele na chvilku,ci pred tv len som este zehlila apr veci a dostavam bolesti zatial je dna po 20 minutach,ble

groka
11. júl 2010

tešda bolesti mam v kuse,ale uz aj tvrdne s krizami a so vsetkym tak stopujem

kila
11. júl 2010

@groka počítaj aj s tým že si sama doma a kým sa dostaneš ešte do pôrodnice... 😅

groka
11. júl 2010

@kila to neni problem,svagrina je tu do 5 minut a do porodky dalsich 5 minut

memory97
11. júl 2010

@carmenn323 skus na spaleniny je dobra kysla smotana, alebo z lekarne pantenol. Aspon to troska schovas a nebude to tak boliet.

kila
11. júl 2010

@groka tak super, ja by som to teraz také jednoduché nemala... 😅

memory97
11. júl 2010

@groka prave pozeram, ze ty si tu z nedaleka🙂 Kam pojdes rodit, do ktoreho mesta?

21
11. júl 2010

Dievcata, iba vas citam, moc sa mi nechce pisat, dnes som ledva vydrzala v kostole.

@groka , stale myslim na vas dvoch, dufam, ze bude vsetko ok. VELA ODDYCHOVAT!!! Nie sediet, no hl. lezat. 😵 😵 😵

groka
11. júl 2010

lezala som baby,klud je da sa povedat...zatial neriesim,chcem ale vydrzat do utorka nech ma moj doki pozrie

kila
11. júl 2010

Objednala tento babyvak, čo vy na to, máte aj vy niečo také?:

tiffanka
11. júl 2010

@groka Držte sa ešte spolu aspoň chvíľku 😉 Neboj sa, zvládneš to 😎
@kvietok121 Kráásne vecičky 😉

tiffanka
11. júl 2010

Nemáte niektorá skúsenosti s babyšatkou?

tea333
11. júl 2010

tiffanka o babysatkach je tu tema, podla mna je to fakt super, len ja som leniva viazat tak mam nosic Manduca 😅
co je odpoved aj pre Kilu 🙂

21
11. júl 2010

@kila , aj ja mam babyvak. To mas ten na bokoch sietovany? Presne taky isty mame. A tesim sa, ze ho buden pouzivat.

mirmaj
11. júl 2010

@kacena4 nie či si mala veľa, ale či si mala tu zavinovačku do autosedačky aj pri prvých deturencoch a či si ju dosť využívala 🙂 🙂 🙂

groka
11. júl 2010

caute baby,navecer som pekne spuchla,clenky,zarezy jak hovado,som sa pekne naplasila,tak som letela do vane a potom studenu vodu na clenky dala,uz som sa pomali obliekala do nemocnice,ale preslo ma to aj tie bolesti,vlastne tie sa mi zhorsili,lahla som ,teraz som vstala,ale musela som uz lebo zas ma chytaju

21
11. júl 2010

@groka , stale myslim na teba...

groka
11. júl 2010

baby ved budem mat stikutku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre