• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@mata1001 ááno, slečny ktoré mi občas zožierajú nervy :grinning: ale dúfam, že sa už polepšia :wink: :grinning: Tak sa už určite veľmi veľmi tešíš :slight_smile: Držím palčeky nech Ti všetko super dopadne :slight_smile: Ty to budeš mať za sebou skôr... :cry: ... Ako ideš rodiť? Cisárskym alebo normálne?
12. júl 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 už si tam :wink:
12. júl 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka zatial to vyzera na cisarsky....maly ma má na salame - otocit sa.aj mu dohovaram...same dobrotky mu posielam dole ze si ho aspon podplatim :grinning: a on nic...kasle na mna...
12. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka najradšej mam bylinkové, tie čo mamina nazbiera a namieša, tie aj stále pijem, ale obmedzene, lebo veľa byliniek nie je vhodných počas tehu, pila som dosť aj zelene čaje,mätové a medovku....teraz si ich tak striedam v malých množstvách
12. júl 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 :grinning: :grinning: musiš asi zvoliť inú taktiku
12. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :slight_smile: ja keď už, tak radšej nejaký ovocný
12. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka uz ma ziadna nenapada....a pritom bol otoceny dole hlavkou v 29tt a otocil sa mi naspat...a odvtedy ma hlavku pri mojom zaludku...a ked sa vystiera ale co robi tak ma to super boli.a to nehovorim o kopancoch do mechura...
12. júl 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 Juj, moja, veľmi ťa nešetríí :confounded: Neboj sa, otočí sa, treba veriť :wink:
12. júl 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ja v tom verim ze sa otoci,lebo radsej by som rodila normalne...chcem to prezit...a co sisarsky?je to porod ale si to odspis a zobudis sa a je po vsetkom...ale normalny porod prezivas...mozno teraz si niekto povie ze tato nie je normalna ale chcem vediet ake to je...porodit normalne
12. júl 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 to je naozaj zvláštne že bol už otočený dolu hlavičkou a potom sa pretočil znova :slight_smile: mne tiež presne v 29tt lekárka povedala, že už je malinka otočená dolu hlavičkou tak už sa nebude pretáčať, môže sa už len pretočiť tak, že pretočí nožičky z ľava do prava, ale ani tak sa nikdy nepretočila, stale zostala v tej jednej polohe
12. júl 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja sa este cudujem ze moj maly tak kope a tak sa vrti ze sa do pupocnej snury nezamotal...
12. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 no len to nie, sú teraz tie detúrence nejaké aktívne v tých horúčavách, ja keď som bola v sobotu na prietokoch tak mi ich lekár nemohol urobit, lebo plod nevydržal ani 3sekundy bez pohybu, mi to bolo smiešne :slight_smile: :slight_smile: a on chudak sa tak snažil zistiť nejaký výsledok z vyšetrenia, ale asi po 10 min. sa mu to podarilo zachytiť 5sekund bez pohybu :slight_smile: dúfam, že nebudú aj potom také aktívne, ked bude na svete
12. júl 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj a tie prietoky su pasy?ci co?
12. júl 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 nie, pásy su iné, tie zaznamenavajú do grafu tlkot srdiečka a bolesti, či je babätku v brušku dobre, či netvrdne a tak....na prietokoch sa kontroluje prechod cez pupočníkovú šnuru...zistuje tam nejaké hodnoty, robí sa to sonom cez bruško
12. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj aha...ja si toto stale mylim...na prietokoch som este nebola...ale na pasoch uz ano...bolo to super ho pocut ako mu bije srdiecko...a zvykne to dr povedat aj vahu babatka?lebo mna vzdy odbije tym ze to nie je dolezite...a ze presne mi to aj tak nepovie.ale kde ho zmeria tak povie len ze je vacsi o 2 tt.
12. júl 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 tak pre teba boli "pasy" super, tak to si tam nelezala v porodnych bolestiach :grinning: zaznamenava ti to kazdu kontrakciu - vykyvy na grafe a ak sa nemozes hybat len lezis je to neprijemne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ja to viem, len preto, že som tam bola teraz v sobotu na oboch, inak nemam moc prehľad o vyšetreniach a všelijakých skratkách :slight_smile: :slight_smile: ale to už si mala isť na prietoky, chodí sa to niekedy v 36tt myslím, to ta neposlal tvoj lekar? robí sa to v nemocnici, teda aspoň u nas je to tak....hej bolo to super, ked ho počuješ :slight_smile:....baby tu inak spomínali, že im pritom niektorej aj povedal vahu, mne tiež ešte nikdy nepovedala presnu vahu, čo by ona zistila, len mi povie taku tu tabuľkovu, ktoru si aj ja približne viem pozrieť, ale tiež by som rada vedele, ake je asi veľke a myslím, že je to praveže dôležite k pôrodu, aby vedele aspoň priibližnu veľkosť
12. júl 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena4 to mas pravdu ze kontrakcie som vtedy nemala.a ja ich mavam sem tam hlavne vecer ale len kratko a tak 3-4.zatial...
@mirmaj ano vahu si vieme pozriet aj na nete,a ked som si vyratala ze maly je vacsi tak pri porode by mal mat okolo 3800gr.ak nie viac...ale dr povedal ze to su len dohady...
12. júl 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy
tak s tou váhou,je to naozaj ťažké odhadnúť tú váhu. Jednak je to len približná váha na základe niekoľkých ukazovateľov ako je priemer hlavičky,dlžka stehenej kostičky a neviem čoho ešte. Veľa krát je to vypočítané nepresne,takže je to len taký priemer. Samozrejme veľa závisí aj od vašej samotnej genézy. Je jasné že ja pri výške 180cm,nebudem mať také isté parametre ako mamička v tom istom týždni tehotenstva ktorá má nejakých 150cm. Takže nečakajte od Dr. že vám bude referovať nejaké hodnoty,ktoré sú len odhadom. Dôležité je pre nás to že všetko prebieha ako má nad iným sa ani nezamýšľajte. Pomaly sa to kráti,tak ešte chvíločku pobudneme 2v1....pa pa
12. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka mzslim ano doktor nam to dvakrat povedal ray sme videli pipika a raz aj gulky ... tak by to mal byt teda chlapcek
12. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule.myslite na mna a ak mate schopnost tak poslite nejaku pozitivnu energiu :slight_smile: dnes som zacala 34tyzden :unamused:
12. júl 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj a odkedy treba pit cajik z alchemilky?
@tiffanka aj ja chcem do tabulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy prosim, je skvelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12. júl 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsimnite si tie tt pri nasich prispevkoch...ochvilu to mame za sebou...blizi sa to...a malych drobcov budeme mat pri sebe....mala by som uz aj postielku dat postavit... :wink:
12. júl 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 aj ja budem mat v piatok 30, a tiez cakame prvve babo, ja tiez este nemam postielku aspon na nu nepada prach xixixi
@elinka27 tak to je skvele to najhorsie mame za sebou
12. júl 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 jeeeeej gratulujem .... a my ani kocik nemame este doma...je este len objednany...a pride az koncom jula... :frowning2:
12. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no ale pre mna je kriticky prave tento 34ty tyzden,bo maly sa mi vtedy narodil a tak by som uz bola radsej aspon v 37tt
12. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj dakujem za info, aspon viem co mi buduci tyzden budu robit ... povedal mi ze to bude trvat 20 minut ten zaznam
12. júl 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 neboj sa pekne oddychuj, babo ostane v brusku, ved by som sa cudovala ze by chcelo ist do takej horucavy, tam mu je lepsie
12. júl 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 neboj to stihne, my sme tak s postielkou :grinning:
12. júl 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snazim sa oddychovat ako sa len da,ale doma mam maleho stupla co mi dava zabrat riadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok