♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladena
8. jan 2010

dakujeem 😉
ja som mala tiez v 9 tt babo 3 cm a doktor mi povedal ze je to mozne a rychlo rastieme a bude to zevraj valibuk...no som zvedava 🙂 a uz sa tesím co nam povie 18.1. a az teraz som zacala mat nevolnosti a nevracame,ale davam si studene obklady na hlavu a rano alebo v noci ma budí strašny hlad 🙄

jankaat.
8. jan 2010

lucy len mne treba od pondelka ist do skoly 😔

lucy1990
8. jan 2010

Fiiiha, ladena, ja sa predsalen priklanam radsej k dlhani, ako k valibukovi 😀 kto ho potom bude tlacit 😝 a jani, pomalicky cez vikend si to skus napravit...nech nezazijes v pondelok sok...poviem ti, som rada, ze uz to mam za sebou 😒 ale posledny rocnik uz bol lahoda..na akej strednej si?

ladena
8. jan 2010

lucy ty chodíš do skoly bezne ci dialkovo?
ja idem zajtra do skoly ,no ked mi nebude zle...

ladena
8. jan 2010

prepacte jankaat ide do skoly som sa pomylila 🙂

ladena
8. jan 2010

idem si lahnut tak sa tu majte,dobru noc

lucy1990
8. jan 2010

Dobru noc 😉 ja som si este urobila vitaminovu bombu 😀 stavu z jablk, pomarancov, mandariniek a mrkvy, mnaaaam 😵

biba12
8. jan 2010

Mne nechuti ziadna zelenina, jem skor ovocie. Dufam, ze to nejako babatku neuskodi, lebo musim uznat ze pri ANdrejkovi som sa stravovala poriadnejsie. ALe ked ja vobec nemam na zeleninu chut, dnes som si dala uhorku salatovu a boli ma z nej zaludok.

halintoa
8. jan 2010

Ahoj kočky,
ja som tiež teraz cez deň dosť spavá a to ráno vyspávam, keďže som od decembra nezamestnaná.

ladena: vitaj 🙂

Ja som dnes pozerala na PC 3 filmy a každý som orevala ako korytnačka 😝 , drahý sa mi už len smeje, že ho idem utopiť.
Dúfam, že v pondelok Vám porozprávam miery svojej bublinky, už aby ten deň bol tu, neviem, či sa viac teším alebo bojím 🙂

lucy1990
8. jan 2010

Inak s tym placom...ja placem pri vsetkom...dnes pre zmenu reflex na markize, inokedy televizne noviny 😉 a co sa tyka salatovej uhorky, tiez mi je velmi tazka, takisto paprika, aj pred tehotenstvom 😖

halintoa
8. jan 2010

Mne sú teraz ťažko veci, na ktoré momentálne nemám chuť a aj tak si ich dám. Aj teraz som si na večeru dala zavináča, len preto, aby sa zjedol. Rozkázala som si ho kúpiť predvčerom a odvtedy naňho nemám chuť. No a teraz mi leží v žalúdku ☹.

tiriel
9. jan 2010

Dobre ranko,nemozem spat. Vecer ma bolela hlava,zvlastne,minule tehu som mala s migrenami pokoj.musim dnes kupit tu vietnamsku mast,a hlavne ze som na nu pozerala vcera v hypernove

tiriel
9. jan 2010

no,tak už ranajkujem chlieb s paštekou a paprikou a zapíjam kávičkou 😀

lenadka
9. jan 2010

spapulta tu stranku poznam, ja som si zadala datum uz po predp. oplodneni, lebo som mala TAKEHO tusaka ze sa podarilo...

ja uz tiez nemam priznaky, teda myslim tym bolest prs-uz to prestava skoro celkom a na grc mi uz tiez davno nebolo....aj tak fajn ze som nevracala ani raz 🙂 iba mi byvalo ble...

co mi ostalo je take boleni podbruska ked sa nevhodne pohnem, alebo si v noci lahnem, na bruchu uz nemozem spat-tlaci ma to...

vitam nove augustovky 😀 sak sa do tabuliek nepomestime 😀

lenadka
9. jan 2010

tiriel, ja som bola v noci na wc o tom case co si tu tukala, malu som dala vycikat tiez a potom som nemohla zaspat, ze by telepatia? 😀

lenadka
9. jan 2010

inak aj mna vcera vecer trosku bolela hlava a mna teda nebolieva-no prsalo, bol nizky tlak, ze by s toho?

tiriel
9. jan 2010

je,možno z tlaku .... ktovie, ja som taka meteosenzitivna 😀

tiriel
9. jan 2010

leni krásna poschodová. my sme tiež pred 2mes.kupili poschodovu , že keby náhodou. ale vaša je krajšia,väčšia-ale nam by asi nevošla do izby.teda vošla,ale nabytok by nemal kde stát

inač,dnes som si kupila pinosol aj tu vietnamsku masť,tak sa budem mastiť o 106

lulusha
9. jan 2010

Juj baby, s tym jedlom... presne ako halintoa, dnes mam na nieco chut a ked to hned nezjem, tak o dva dni uz na to nemozem ani pozriet... 🙂 a s placom som na tom takisto - Televizne noviny ma dojmu k slzam 😅 moj drahy sa mi len smeje, ze "vyplackaj sa moja" 😀

halintoa
9. jan 2010

No, dnes ráno som nemala dajako extra chuť jesť, ale žalúdok ma bolel, tak som si dala kakavko, lekvárový rožok a kúsok chleba so syrokrémom a paprikou. Mne je tak ťažko, že ma ide poraziť, hádam pomôže prechádzka so psom. Ale má to svoje pozitíva, ušetríme na jedle 😀 .

tiriel
9. jan 2010

a vy baby fakt nepijete kávu? lebo ja jednu rano -ale davam si 2x viac vody-teda pijem jednu odmerku na pol litra - to je kafe 😀

evitkamalicka
9. jan 2010

ahoj kocky

ja pijem kavu tak 2x do tyzdna, niekedy ani raz, skor si dam kapucino

tea333
9. jan 2010

Dobre neskore ranko baby 🙂
tiriel ja som kavu nikdy nepila, ja si dam taku skor bielu ked som na dovolenke napr. rano 😅

Mne sa trolilinku nafuklo podbrusko 😵 😵 som si vcera vsimla, lebo brucho som mavala vzdy dost ploche (ja priberam styl Beyonce 😀 ) a normalne je tam taky maly kopcek 🙂

inak mna teda boli makovica riadne, kazdy den skoro, ale to je asi tym ze nic nerobim ☹Dufam ze po prvom trimestri sa budem moct bez obav hybat ☹

tea333
9. jan 2010

evitka ja mam radsej GRANKO 😵 😵 😵

evitkamalicka
9. jan 2010

tea juuj ja granko nemam rada, ja klasicke kakao

tiriel
9. jan 2010

dobre rano tea, skor poludnie 😀 . ja už čakam na maleho že zaspí a vykotím sa aj ja

evitkamalicka
9. jan 2010

my sme sa akurat naobedovali, maly pojde spat a ja pekne gaucovat

bihan
9. jan 2010

Tiriel, mne klasická káva prestala chutiť 😅 tak som prešla na Caro s mliekom.

tiriel
9. jan 2010

mne práveže chutí .... škoda že len na jednu mám odvahu. a pri malej ti tiež nechutila?:

bihan
9. jan 2010

pri malej som asi pila bezkofeínovú, ale v dosť obmedzenej miere...kým som nezistila, že je to ešte väčší sajrajt ako kofeín :p
Trochu ma vystrašila sesterka, keď mi písala, že pila v tehu celkom dosť kávy a jej mala je stále poriadny živáň a to už má 6 rokov.. ako mimino hrozne málo spala... preto som kofeín radšej vynechala a ako mimčo bola Sára fakt silný pohoďák, ale kto zistí, čím to bolo? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre