♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
13. júl 2010

@kvietok121 to fakt teraz aj niekde prší ???? 🙂 🙂

kvietok121
13. júl 2010

takze 5 minutovy dazd, teda skor kvapkanica presla a vyzeralo to na riadnu burku, tak sa idem obliect a idem kuknut sesterku, aspon to slnko tak neprazi 😀

aj ked mojim ekzemom nevadi slnko ale to sparno, vsak atopicky vedia tak sa drzte papa

groka
13. júl 2010

@liba78 ee ani nie,rano cosi ale to sa neda porovnat s tym co som mala 🙂

kvietok121
13. júl 2010

@liba78 prave som to napisala, bola to kvapkanica, ktora nepriniesla ziadnu zmenu vzduchu, mam pocit ze este vaciu sparu, a uz ani nevidiet ze prsalo, marne som sa tesila, iba nas to lizlo

tiffanka
13. júl 2010

@kvietok121 áno, u nás sa to robíí 🙂

natallia01
13. júl 2010

tak a uz sme doma z poradne....v autobuse som sa skoro uvarila,nohy mam jak slon...a uz som na 1prst otvorena!takze planovany vikendovy vylet do BA si radsej pre istotu odpustim a idem prat a chystat vecick pre drobca..

tiffanka
13. júl 2010

@natallia01 Veru, radšej sa nikde nechystaj 🙂 Ako pozeráám máš kráásne bruško 😉

liba78
13. júl 2010

@natallia01 najskôr si odpočiň a vylož nohy... Ale do Ba by som už tiež nešla, od nás je to predsa ďaleko. 🙂

natallia01
13. júl 2010

no ved odpocivam,teda aspon sa snazim 😔 ....lebo na druhej strane som hyperaktivna a stale beham s vysavacom 😀 ...

21
13. júl 2010

Dnes som bola na poradni, CS=4-5, pripravujem sa, ze do tyzdna to mozno aj bude... Aj ja mam pusteny ventilator, aj pozastierane, a aj u nas poprsalo, asi pol hodky!!! 😀 Pomohlo to na chvilu a uz je zas neznesitelne... 😝 😝 😝

michaela80
13. júl 2010

@groka jeeeej ty si este kinderko... ja uz len tri dni...vo stvrtok idem na prijem a v piatok mam sekciu

groka
13. júl 2010

@michaela80 miska ahoj,ale vidim,ze napriek vsektemu si potiahla aj ty dost 😉 budem na teba mysliet v piatok teda a tesit sa na fotky,aj ked v sukromke som uz neni,ale hadam niekto napise aj do otvorenej

no ja som este kinderko,tiez napriek vsetkemu,no v sobotu robim velke upratovanie,malujeme a v nedelu by sa to malo rozbehnut,krcok mam zas na 1 cm a cosi sa deje dnu a tiez magnezko neberiem uz,takze cakame kazdu chvilu uz,mame dovolene porodit hoci aj dnes 😀

drz sa

michaela80
13. júl 2010

mna chceli posdrzat do 37 plus 0 a to je v piatok...berem notas so sebou tak budem online ked bude malinka spinkat...takze dam vediet niekedy v sobotu...ja nemozem doma ani rukou pohnut bo manzel hned sa zlosti..dnes ma nechcel pustit ani do vane si lahnut.... 😀 😀 😀 😀

groka
13. júl 2010

@michaela80 no za to ja to potrebujem rozbehnut bez vyvolavacky,tak doki mi dovolil umyt okna,dlazku,vecer by mohol byt sex a v noci sa mozno nieco zmeni,ale muz sa boji co i len dotknut ma 😀

michaela80
13. júl 2010

@groka moj o sexe ani pocut, ze vraj stach ma vacsie oci ako sex...

groka
13. júl 2010

@michaela80 ved preto jedine upratovanie kolencacky a umyvanie okien mi pomoze 😀

michaela80
13. júl 2010

ja radsej neriskujem ...do stvrtka tam musi vydrzat...sak manzel ma nechcel v piatok ani domov vziat ze co ked to na mna pride, ze nech pekne este tyzden vydrzim v nemocnici... mala sa teraz este otocila po 12 txzdnoch zadockom dole takze u mna fakt len sekcia prichadza do uvahy..

groka
13. júl 2010

@michaela80 a kolko mate vahu?lebo moj ma 2300 g a teda tiez ocakavam ze ma este miesto a moze sa otocit

michaela80
13. júl 2010

@groka v piatok sa nedal velmi dobre zmerat kedze sa tak sikovne otocila chrbatikom ku nama stehienka nebolo vidno....mala okolo 2500 gr...ale vravel ze nech nie som prekvapena ked bude mat aj 3 kila ked sa narodi..ja to beriem s rezervou...lebo maly v den narodenia mal podla sona 1300 gr a narodil sa s vahou 1750 gr...

carmenn323
13. júl 2010

@liba78 no to je vzdy min 2hod cakam hroza a naposledy ked som bola tak bola preplnena cakaren a nik ma ani sadnut nepustil tak som hod stala az mi brucho tvrdlo a dalsie dve som sedela ani dychat sa tam nedalo 😝

liba78
13. júl 2010

@carmenn323 tak to mi ta je luto, ja som na nervy ked mam cakat na krv rano 1/2 hodky. Uz vtedy ma tam triafa. A on nema objednavky na cas ? Ale zajtra tam mozno nik nebude, ved su dovolenky a prazdniny 🙂 🙂 🙂

carmenn323
13. júl 2010

@liba78 nie noobjednava a poradna je utorky a stvrtky a vzdy tam su aj netehotne a teraz ma dala na stredu aj mynuli mesiac a to je mix tiez 😝 ked som bola na rizikopvej v porodnici tak tam som isla od pol 8 na krv ktoru mala odobrat do 8 a odobrala mi ju sestricka az o 8.40 a potom som to niesla do labaku vysledky boli az za hodinu a pol a potom z vysledkami spet do poradne a tam som cakala dve a pol hod 😖 mm bol uz na nervy nadaval tam 😀

zuzka1008
13. júl 2010

ahojte baby, a kam chodíte do poradne, ja do Ružinova a skoro vobec sa tam nečaka, alebo som asi mala štastie

groka
13. júl 2010

nasa bordura,je fotena zdaleka,ale je to z tych hrubsich 🙂
a teda od vrchu po stred kde bude bordura bude zlta stena a od stredu steny po spodok modra stena

mirmaj
13. júl 2010

@kvietok121 nie lekárka mi to nekazala, len kamoška čo robi v lekarni mi to odporučila, že to dosť kupujú a vraj je to aj odskušané že to funguje, tak som si to kúpila aj ja, inak je to asi len na predpis...no mne v lekárni povedalal 2 až 3 dni pred pôrodom, tu baby hovoria 10 dní, niektore dokonca od 8.mesiaca...uvidím čo mi povie v pondelok naporadni a podľa toho si to nasadím

mata1001
13. júl 2010

caute baby...juj u nas sa zamracilo...hahaha 🙂ozpravate sa o poradni.ja som vzdy u gyn cakala minimalne 3 hodiny.vzdy som vybavena casopisom,jedlom a pitim...bez toho sa ani z domu nepohnem..

kamajka
13. júl 2010

Ahojte tak ako sa držíte ešte ste všetky dúfam celé 🙂
dlho som tu nebola nemám šancu vás dočítať.

My čakáme chlapčeka, boli sme na 3D v 24.týždni. Od piatku idem na materskú a 29.7 poradňa, odbery a tak, už ma budú pripravovať na sekciu...... Ach veru neteším sa... Preeklampsia sa zatiaľ neprejavila, mohlo by to tak aj ostať, ale trombocyty mám už znížené a beriem každý deň 2x1 acidum folicum a sorbifer durules na krvný obraz. Neviete mi poradiť či popritom môžem brať magne-b6?

liba78
13. júl 2010

@groka pekna bordura, sa ma malicky na co tesit...
@kamajka myslim ze to mozes brat, ja mam tiez sorbifer durules/2x/ a aj magne b6 /3x/ a tak mi to písala doktorka.

liba78
13. júl 2010

@carmenn323 tak ti budem zajtra drzat palecky, aby si moc necakala. Potom napis ako si dopadla. 😉

kamajka
13. júl 2010

liba78 ďakujem, ja totiž vôbec nemôžem spávať som podráždená a nervózna, a magnezko je dobré vraj na stres... tak myslíš že ráno a večer si môžem naordinovať aj to, jo? a vitamíny pre tehulky môžem tiež, že?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre