♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
15. júl 2010

@kvietok121 No veru, ja som z juhu 😀 Ale čo, veď to už nejako vydržíme 😉 😉

kvietok121
15. júl 2010

@tiffanka az do buduceho tyzdna ... zda sa mi to nekonecne

tiffanka
15. júl 2010

@tea333 Ani ja neviem, ako poslíčkovia vyzerajú 😀 Som zvedavá. Bruško trošku tvrdne ale inak nič

tiffanka
15. júl 2010

@kvietok121 az do buduceho tyzdna mna byt takto teplo? 😲

kvietok121
15. júl 2010

@tiffanka ano a stale to posuvaju, uz malo byt ochladnie teraz dnes zajtra teplota este stale stupa pozri http://pocasie.pozri.sk/

tiffanka
15. júl 2010

@kvietok121 Páánečku 😒 Ale aspoň mierne zamračené 😅

kvietok121
15. júl 2010

@tiffanka to hej jedine vyzera nedela slubne s poklesom teploty

21
15. júl 2010

@tiffanka
@kvietok121 u nas je ani neviem ako, kedze som este vobec neodostrela zaluzky 😀 😀 😀 , ale dycha sa strasne zle, aj tlak mam asi nizky, tak je asi straaasny hic. Cez vikend ma ist studeny front-25-30°C 😀 😀 😀 ha, ha, ha , to je ale ochladenie, ze?

21
15. júl 2010

Dnes male tak kope, ze si ani poriadne sadnut nemozem, uz sa tam asi nezmesti, vsade mam jeho koncatiny...

kvietok121
15. júl 2010

@21 tak to myslim budeme riaaaaaaaaaadne citit 😀

kvietok121
15. júl 2010

@21 ani nehovor ja si myslim ze nam to robia naschal nechcu aby maminy sedeli, ja ked si sadnem alebo lahnem tak sa hned vrti

tiffanka
15. júl 2010

@kvietok121 aspoň nepojdeme take rozhorucene do kostola 😉

tiffanka
15. júl 2010

@21 Ani sa nečuduj, veď máš termín už prvého... 🙂

tiffanka
15. júl 2010

@kvietok121 ááno to aj moje, vtedy je tíško keď chodím po meste, ona sa tam hojdá, natriasa 😀 A keď si už ľahnem unavéná, že si trošku pospím, tak začne kopať 😀 😀

kvietok121
15. júl 2010

@tiffanka tak to hej ja chodim len skoro rano ... pretoze potom sa to vobec neda, teraz v nedelu dufam ze vstanem, pretoze v sobotu mame tu oslavu vo vadicove, co predpokladam ze budem unavena

tiffanka
15. júl 2010

@kvietok121 Aháá... Akú oslavu? 🙂

kvietok121
15. júl 2010

@tiffanka tak to poznam, dnes som bola v banke, ledva som sa tam dotrepala ... ze si konecne sadnem a aspon trochu oddychnem a matejko? ako som si sadla tak uz bol hore a kopal a kopal

kvietok121
15. júl 2010

@tiffanka zajtra mam 30 tku a kedze surodenci i svagor maju decka tak robime na takej farme aby sa mali kde zahrat: http://www.rsvadicov.sk/

21
15. júl 2010

@kvietok121
@tiffanka , ja neviem, ci sa dostavim do kostola, u nas je iba jedna omsa a aj to bude put, takze bude vela ludi... Aj minule som uz ledva zvladala... A aj to byva o 10.30, cize uz je dost teplo... 😝 😝 😝 Dnes je mi nejako zle od zaludka...

21
15. júl 2010

@kvietok121 , tak pomaly vitaj medzi nami "dospelymi", od tridsiatky zacinaju bolesti kosti, klbov... 😀 😀 😀 😀 , ale to ti nezelam..., iba, aby si sa citila stale taka mlada ako doteraz(ako aj my 😀 )

mirkapal
15. júl 2010

Ahojte!

@kvietok121 , tak ty si tiez letne dietatko ako nasi drobci 🙂 Aj ja uz chcem ochladenie, ved toto nie je normalne, taketo horucavy! Vcera o stvrtej poobede sme tu mali 37 stupnov 😠 V noci nemozem dobre spat, lebo ani vetranie nepomaha, vzduch len stoji. Dnes som sa zobudila o pol piatej, vysla som si na balkon a len tak som tam sedela. Bolo prijemne, uplne chladnucko, taky pocit som uz dlho nemala 😀

Ja uz tiez postradam Memory... co je s nou?

Poslickov nemam, az mi je to divne, ani len tvrdnutie brucha. Asi dvakrat som si vsimal velmi slabe menstruacne bolesti, ale to je tak vsetko.

Vcera som bola na predporodnej priprave ku kojeniu, velmi zaujimave 🙂 Tiez som ale prisla domov uplne vystavena, tak som si len precitala, co sa tu dialo a ani pisat sa mi nechcelo.

kvietok121
15. júl 2010

@21 tak to nezavidm u nas su o pol siedmej i o deviatej, i o pol jedenastej a este autom 5 minut, v akukolvek hodinu, chapem ze sa uz pred obedom neda vydrzat

tiffanka
15. júl 2010

@kvietok121 jééj, vyzerá to tam super 🙂 Bude te máť žúžo 😉

kvietok121
15. júl 2010

@21 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ako to tychlo bezi ...
@mirkapal ano na skapuliarku, kedy byval u nas odpust, inac ked som bola mala tak som neznasala ze som letne dieta, pretoze sme chodili na prazdniny k starym rodicom na dva mesiace a niekedy sa nasim stalo ze oslavu som mala az v septembri na meniny - maria, a druha vec ani cukriky v skole som nikdy nemohla rozdat 😒

tiffanka
15. júl 2010

@21 No, a my mávame len jednu omšu, a to o 11-tej ☹

kvietok121
15. júl 2010

@tiffanka ano je to priserne drahe, ale co pre rodinu aby sa stretla nespraavime, jedine co ma trapi su tie horucavy, dokonca ani kolace neberiem, kazdemu som objednala presne 2 ks, nech sa zjedia a nech je s nimi pokoj, ked som niesla na rozlucku do skoly, tak sa mi niektore znehodnotili ...

21
15. júl 2010

@tiffanka hm, tak vieme, o com...

tiffanka
15. júl 2010

@kvietok121 Tak to si viem predstavit... Veru, 2 úplne stačia, veď v horúčave ani veľmi nechutí jesť... A na koľko to asi vyjde?

tiffanka
15. júl 2010

@21 Veruže vieme, ale aspoň to je záchrana, že v kostole je chladno 😉

21
15. júl 2010

@tiffanka , no u nas ked je vonku dlhsie teplo, kostol sa vyhreje..., sranda je, ze niekedy neviem, co si obliect, hlavne, ked zacinalo teplo, lebo som nevedela, ci uz je kostol vyhriaty alebo este nie... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre