• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Babule ja 19kg je to hrozne :frowning2: a celulitida no stehna mam jak huspeninu :grinning:
16. júl 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa dnes chystate robit na obed?ja mam od vcera zeleninovu polievku a urobim len spagety s mortadelou
16. júl 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako tu hodiť určité meno komu odpisujem :sweat_smile: ,tak mirmaj-on to berie ako tretiu sekciu,pred 4 rokmi som mala zhubny nádor tak mám rez cez celééé brucho tak vraj preto...ale aj tak mi to nie je jedno
asi to na tej fotke trošičku vidno
celulitídu mam na zadku a stehnach :astonished: , a pribrala som uz 23 kg. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri mojom šťastí počítam že do pôrodu sa mi váha vyšplhá na PLUS 20...ale i to po tom aj zo mňa zlezie... :astonished:
16. júl 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri mojom šťastí počítam že do pôrodu sa mi váha vyšplhá na PLUS 20...ale či to po tom aj zo mňa zlezie... :astonished:
16. júl 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved na fotkách si chudučká :slight_smile:
16. júl 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: môžem sa k vám pridať?
16. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, prosim vas, kto robi tabulku? lebo som to teraz pozerala a v mojej kolonke je chyba...
16. júl 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kahlan,ja budem rada,tiež som sa tu pridala len včera :wink:
16. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 meno daš tak že klikneš pri tej danej babe, ktorej chceš odpovedať na "odpovedz", čo svieti modrým a už ho tam budeš mať.....hej vidieť to trocha, ale jazvu po prvej sekcii nie je vidieť vôbec a aké m pekne bruško, vôbec ti nepopraskalo, ja sa natieram 3krat denne a aj tak ho mam popraskané :confounded:
@kahlan1 ahoj jasne môžeš, vitaj medzi nami :slight_smile:
@tatulienka tabuľku robí Tiffanka, tak napíš jej nech ti to opraví, alebo na ten mail augustovemilaciky2010, určite aj to pozerá, lebo to je tiež ona
16. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @mirmaj :slight_smile: vdaka

pijete ten malinikovy caj, ktorý by mal uľahčiť pôrod? Ako zvládate noci? lebo ja absolutne nezvladam. Už neviem kolku noc som nespala.
16. júl 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj jéééj ďakujem,no po sekcii nie je vidno,ta je uplne maličká,len tá po tej operácii sa už nechce prispôsobiť brušku,nechce viac povoliť...
brucho nepopraskalo,ale keby si videla boky,stehná a tu riť :astonished:
16. júl 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 noci sú katastrofálne,hoúco s bruškom si už neviem nájsť polohu...
a čaje ja moc neriešim-sekcia.odkiaľ si?
16. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akia722 som z Humenné a ty?
16. júl 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 som z Humenné a ty?
16. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@kahlan1 jéééj výýýchod,ja Trebišov
16. júl 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najst polohu je nemozne aj preto lebo som uplne mokra :( a malicka doteraz vzdy kopala cez den a v noci spinkala a teraz sa to otocilo cez den skôr tlaci nozicy pod rebro a v noci sa jasi o dusu :slight_smile: a musime hladat co vyhovuje obom :slight_smile: co je niekedy naozaj tazke
16. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skús aspoň cez deň pospať :slight_smile:
aj ja by som pospala keby sa dalo,ale oddychujem aspoň tu ked mi spinká synček :grinning:
tuto noc to bola asi hodka v kuse čo som pospala,dufam že aspoň s tym počasím to už bude o čosi lepšie.....
16. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aaj ja len cakam kedy sa ochladi - cez den len lezim aby som v noci apon ako tak spala ale je to horor. V nedelu sa vraj ma ochladit tak dufam ze sa nemylia :slight_smile:
16. júl 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no počula som vraj na 30ku a v utorok vraj zas 34 :frowning2:
ale aspoň nejaky daždik by bodol :slight_smile:
16. júl 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej taky celodenny jemny na ochladenie :slight_smile: a chodis sa aj niekam kupat? ja osm este nebola - neviem ako s tym bruskom ci by to bolo dobre.
16. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerám ako hrošica :grinning: na plavky by som nemala odvahu
a vraj na verejných kúpaliskách tehotná žena rychlo chytí nejakú infekciu,tak asi by som ani nemala odvahu...radšej bazén doma-ale bývam v bytovke :frowning2:
16. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam by som nesla na verejne lebo pred tehoténstvom som mala problemy s mykozou a zbavit sa toho bola fuska, no tiez som pekne pribrala :slight_smile: vsetko mi ide do stehien a zadku :slight_smile:ale ked sa tu tak zo mna leje uz by mi to bolo aj jedno :D
16. júl 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ja ten čaj pijem, kedže už som si ho kupila, ale sestrička v pôrodnici mi povedala, že je to hovadina, že lepší je čaj z alchemilky, tak pijem aj ten
16. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja fakt nechápem čím to je, mne popraskalo len to bruško a to si fakt poriadne natieram...asi to bude rodove alebo čo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no volala som s lekárkou, vraj ako tehotné by sme sa nemali ani len vo vani kúpať nieto ešte v bazéne aj keď vlastnom :frowning2: nevadí už to len nejako vydržím ....
@liba78 ja som za Tamarku :grinning: mám ju totiž doma :wink: je to naša Tamarka, Tami alebo aj Tamčík :grinning:
16. júl 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute baby, ale vas tu je novych! tusim nas je tu na ten august aj 80! :slight_smile: som rada, ze to tu nezaniklo, i ked sa nas vela "odstahovalo" . ja ledva stiham sledovat jednu temu a nieto dve taketo zive :sweat_smile:

v novembri mi ten august pripadal taaaak hrozne daleko a nakoniec to ubehlo a uz kazdy den môzem cakat, kedy porodim, ved Milenka mala vraj minuly tyzden na kontrole 3200g :astonished: :grinning: urcite namerali viac, ale tucniacik to urcite bude, lebo este sa na svet velmi nepyta :wink:
horucavy mame aj my strasne, ani moc von nechodim a noci su este horsie, uz mam oba boky otlacene :frowning2: ..no ale uz vydrziiiime!
16. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok