• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ja natieram raz denne no na bruchu vôbec nič,zvyšok tela katastrofa
veľa robia aj gény,moja mama ma 3 deti a pri každom pribrala 30 kg a teraz je ako prutik a ja zase ako som už spominala prve teho. 25kg,teraz zatial 16,no chutky vôbec nemam a vkuse som v pohybe...no...len cez horučavy po menej
16. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Tehotné ženy majú zákaz sa takto pozorovať. Vieš čo je všetko na Tebe krásne ? a čo na Tebe ...ale v Tebe :slight_smile:
Tak už prestaňte hodnotiť ako vyzeráte z vonku, to je tááááááááááák nedôležité, krása vychádza z vnútra :wink:
16. júl 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@elina313 to s tym kupanim vo vani nie je pravda, kazdy vravi nieco ine...ved napriklad sa odporuca na zistenie, ci sa jedna o poslickov, alebo pôrodne bolesti kupel v teplej vode. aj v nemocke ponukaju kupele. ja som inak este v 37tt bola na kupku, plavanie je super, vsade sa to odporuca, ale uz asi nepôjdem, neviem ci sa uz neotvaram...
16. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez natieriam - brucho nic, ale na stehnach mam strie a o prsiach ani nehovorim dookola celych prs ma same strie
16. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vcera musela schladit vo vani lebo som uz nemohla ani dychat a dnes sa chystam tiez. Nikde som necitala ze tehotna sa nesmie kupat
16. júl 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosienka no ale ja som práve otvorená od 28 tt na 2 cm, takže to je určite dôležitý faktor ...
16. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elina313 pekne povedané :slight_smile:
strie,veľke bruška,nohy zadok,fakt nato kašlime,hlavne nech máme krásne zdravučké detičky :wink:
16. júl 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elina313 neoplatí sa ti rizkovať,...potom si to vynahradíš aj s deťmi
16. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@elina313 aha, tak ked to vies, tak to je potom jasne, ja som bola v 27tt zavreta a odvtedy mi ani krcok nepozerali, snad teraz v pondelok

ja tiez kaslem na tucne stehna a velky zadok, co sa mi este zväcsil, po pôrode urcite zhodim
16. júl 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: rozhodne som za a potom sa budeme zapodievať ako upravíme zovňajšok - hi... vieš ja mám kamarátku, rodila pred troma týždňami a malý vdýchol plodovp vodu a lekárom sa ho nepodarilo rozdýchať.... takže ....
úplne iné veci sú teraz dôležité. A krásne budeme s našimi detičkami :grinning:
16. júl 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elina313 no tak to je sila...tešíš sa na bábo a...nikto nevie čo ho čaká...tak dufam že budeme mať zdravych drobcov...
16. júl 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby ja už musím,krpec sa už vyspal a nudí sa tak možno večer..
prajem vam všetkým krásny deň :grinning:
16. júl 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ahojky
my dnes malujeme,teda muz a ja co robim?mam na sebe trisko asi 5 minut potom ho trham zo seba co mi je horuco,rychlo pred ventilator,vypijem pol litra vody,zas sa obleciem ked mi je chladno a zas vyzliekam a toto dookola jak blba,uz aj maly je nahy len v slipoch lebo tecie ze neho tiez,tych deti mi je najviac luto
inak mam pocit ze horsie uz ani nemoze byt
16. júl 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahoj práve som čítala, že nemôžeš rodiť kvoli jednej obličke normálne. Máš s ňou teraz nejaké problémy. Pretože aj ja mám iba jednu obličku, a práve včera mi nefrologička povedala, že nevidí problém aby som rodila normálne.
16. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky zienky, u nas sa prave trochu zamracilo, niekde v dialke hrmi, trosku zacalo fukat..., tak uvidime, ci nieco z toho bude...
16. júl 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky neuveríte, ale u nás práve začalo pršať...hurá. Idem skúsiť otvoriť okná, či nebude lepší vzduch :slight_smile:
16. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 aj u nas je od rana pod mrakom, ale hrozna spara....niekde v dialke tiež prši,ale či to príde aj sem, uvidíme, mohlo by až sa schladí trocha vzduch
16. júl 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, pekne ste popisali kym som tu nebola :slight_smile: :slight_smile: Mali sme navstevu a bola tu búrka. Normálne pršalo... Síce len 40 minút, ale aj to potešilo. Vonku sa dá teraz aj dýchať, ale slniečko už je vonku :wink: :wink:
16. júl 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, teraz mi prišla správa od JAZ :slight_smile:

malá sa narodila dnes o 11.00 hod., kontrakcie sa rozbehli len ráno, v noci si ešte pospala. Volá sa Lea, vážila 3530 g a meria 51 cm, sú v poriadku. Zdraví všetky augustovky a praje, aby sme mali drobcov čo najskôr pri sebe :wink:
16. júl 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka tak to som rada, že si ešte doma. Potom hoď foto izbičky pre drobca a moc sa nenarob :wink:
@adal to je super gratulujem :slight_smile: :slight_smile: pomaly sa rozbiehame
16. júl 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adal to je fajn gratulujem :slight_smile:
16. júl 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaz ma dalsie augustove babatko? :confused: jemine,no ak ja dnes urpacem cely byt tak ja v noci idem rodit :sweat_smile:
16. júl 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem jaz ku babatenku...a ona mala kedy termin?
16. júl 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adal ,aj ja srdecne gratulujem!!!
Takze z dazda nic nebolo, ale aspon chvilku sa dalo lepsie dychat... Uz sa zas prazime... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
16. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. júl 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee dalsie augustove babatko :dizzy_face: :dizzy_face:
Pripajam sa ku gratulaciam :slight_smile:
16. júl 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Tak mame to uspesne za sebou.Mala sa narodila 15.7: o 11:05....Zbehlo sa to strasne rychlo ale stalo to za to...nase stastie ma 2300gr a 45 cm...a je neuveritelny hlados a spachtos....uplne ine kafe ako maly...trosku mame problem s nozickou kedze brusko bolo malinke, ale ze kym pojdeme domov sa to spravi......a par foto...
16. júl 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 Michaela gratulujem, Viktoria je nadherna, nech Vas skoro pustia !! :slight_smile:
16. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
gratulujeme! uzasni ste:slight_smile:)))
si bola v spinalnej? ako sa citis? ubolena ci ani velmi nie?
16. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 gratulujem, hlavne vela zdravicka..
16. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok