♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
16. júl 2010

ja natieram raz denne no na bruchu vôbec nič,zvyšok tela katastrofa
veľa robia aj gény,moja mama ma 3 deti a pri každom pribrala 30 kg a teraz je ako prutik a ja zase ako som už spominala prve teho. 25kg,teraz zatial 16,no chutky vôbec nemam a vkuse som v pohybe...no...len cez horučavy po menej

elina313
16. júl 2010

@akika722 Tehotné ženy majú zákaz sa takto pozorovať. Vieš čo je všetko na Tebe krásne ? a čo na Tebe ...ale v Tebe 🙂
Tak už prestaňte hodnotiť ako vyzeráte z vonku, to je tááááááááááák nedôležité, krása vychádza z vnútra 😉

rosienka
autor
16. júl 2010

@elina313 to s tym kupanim vo vani nie je pravda, kazdy vravi nieco ine...ved napriklad sa odporuca na zistenie, ci sa jedna o poslickov, alebo pôrodne bolesti kupel v teplej vode. aj v nemocke ponukaju kupele. ja som inak este v 37tt bola na kupku, plavanie je super, vsade sa to odporuca, ale uz asi nepôjdem, neviem ci sa uz neotvaram...

kahlan1
16. júl 2010

ja tiez natieriam - brucho nic, ale na stehnach mam strie a o prsiach ani nehovorim dookola celych prs ma same strie

kahlan1
16. júl 2010

ja som sa vcera musela schladit vo vani lebo som uz nemohla ani dychat a dnes sa chystam tiez. Nikde som necitala ze tehotna sa nesmie kupat

elina313
16. júl 2010

@rosienka no ale ja som práve otvorená od 28 tt na 2 cm, takže to je určite dôležitý faktor ...

akika722
16. júl 2010

@elina313 pekne povedané 🙂
strie,veľke bruška,nohy zadok,fakt nato kašlime,hlavne nech máme krásne zdravučké detičky 😉

akika722
16. júl 2010

@elina313 neoplatí sa ti rizkovať,...potom si to vynahradíš aj s deťmi

rosienka
autor
16. júl 2010

@elina313 aha, tak ked to vies, tak to je potom jasne, ja som bola v 27tt zavreta a odvtedy mi ani krcok nepozerali, snad teraz v pondelok

ja tiez kaslem na tucne stehna a velky zadok, co sa mi este zväcsil, po pôrode urcite zhodim

elina313
16. júl 2010

@akika722 😀 rozhodne som za a potom sa budeme zapodievať ako upravíme zovňajšok - hi... vieš ja mám kamarátku, rodila pred troma týždňami a malý vdýchol plodovp vodu a lekárom sa ho nepodarilo rozdýchať.... takže ....
úplne iné veci sú teraz dôležité. A krásne budeme s našimi detičkami 😀

akika722
16. júl 2010

@elina313 no tak to je sila...tešíš sa na bábo a...nikto nevie čo ho čaká...tak dufam že budeme mať zdravych drobcov...

akika722
16. júl 2010

ok baby ja už musím,krpec sa už vyspal a nudí sa tak možno večer..
prajem vam všetkým krásny deň 😀

groka
16. júl 2010

@liba78 ahojky
my dnes malujeme,teda muz a ja co robim?mam na sebe trisko asi 5 minut potom ho trham zo seba co mi je horuco,rychlo pred ventilator,vypijem pol litra vody,zas sa obleciem ked mi je chladno a zas vyzliekam a toto dookola jak blba,uz aj maly je nahy len v slipoch lebo tecie ze neho tiez,tych deti mi je najviac luto
inak mam pocit ze horsie uz ani nemoze byt

helen1007
16. júl 2010

@akika722 ahoj práve som čítala, že nemôžeš rodiť kvoli jednej obličke normálne. Máš s ňou teraz nejaké problémy. Pretože aj ja mám iba jednu obličku, a práve včera mi nefrologička povedala, že nevidí problém aby som rodila normálne.

21
16. júl 2010

Ahojte vsetky zienky, u nas sa prave trochu zamracilo, niekde v dialke hrmi, trosku zacalo fukat..., tak uvidime, ci nieco z toho bude...

helen1007
16. júl 2010

babenky neuveríte, ale u nás práve začalo pršať...hurá. Idem skúsiť otvoriť okná, či nebude lepší vzduch 🙂

mirmaj
16. júl 2010

@21 aj u nas je od rana pod mrakom, ale hrozna spara....niekde v dialke tiež prši,ale či to príde aj sem, uvidíme, mohlo by až sa schladí trocha vzduch

liba78
16. júl 2010

Babulky, pekne ste popisali kym som tu nebola 🙂 🙂 Mali sme navstevu a bola tu búrka. Normálne pršalo... Síce len 40 minút, ale aj to potešilo. Vonku sa dá teraz aj dýchať, ale slniečko už je vonku 😉 😉

adal
16. júl 2010

baby, teraz mi prišla správa od JAZ 🙂

malá sa narodila dnes o 11.00 hod., kontrakcie sa rozbehli len ráno, v noci si ešte pospala. Volá sa Lea, vážila 3530 g a meria 51 cm, sú v poriadku. Zdraví všetky augustovky a praje, aby sme mali drobcov čo najskôr pri sebe 😉

liba78
16. júl 2010

@groka tak to som rada, že si ešte doma. Potom hoď foto izbičky pre drobca a moc sa nenarob 😉
@adal to je super gratulujem 🙂 🙂 pomaly sa rozbiehame

helen1007
16. júl 2010

@adal to je fajn gratulujem 🙂

groka
16. júl 2010

jaz ma dalsie augustove babatko? 😕 jemine,no ak ja dnes urpacem cely byt tak ja v noci idem rodit 😅

tatulienka
16. júl 2010

gratulujem jaz ku babatenku...a ona mala kedy termin?

21
16. júl 2010

@adal ,aj ja srdecne gratulujem!!!
Takze z dazda nic nebolo, ale aspon chvilku sa dalo lepsie dychat... Uz sa zas prazime... 😝 😠

adal
16. júl 2010

@tatulienka 1.8. 😉

tea333
16. júl 2010

jee dalsie augustove babatko 😵 😵
Pripajam sa ku gratulaciam 🙂

michaela80
16. júl 2010

Ahojte.Tak mame to uspesne za sebou.Mala sa narodila 15.7: o 11:05....Zbehlo sa to strasne rychlo ale stalo to za to...nase stastie ma 2300gr a 45 cm...a je neuveritelny hlados a spachtos....uplne ine kafe ako maly...trosku mame problem s nozickou kedze brusko bolo malinke, ale ze kym pojdeme domov sa to spravi......a par foto...

tea333
16. júl 2010

@michaela80 Michaela gratulujem, Viktoria je nadherna, nech Vas skoro pustia !! 🙂

jankasramka
16. júl 2010

@michaela80 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
gratulujeme! uzasni ste🙂)))
si bola v spinalnej? ako sa citis? ubolena ci ani velmi nie?

tatulienka
16. júl 2010

@michaela80 gratulujem, hlavne vela zdravicka..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre