• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ja mam posledny tyzden taky nespavy, predtym som spala ako drevo, maximalne raz za noc som sla na vecko poslepiacky a spala dalej, teraz je to hroza...
18. júl 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 mozno ti uz babo uislo dolu a tlaci na moc mechur
18. júl 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja to balim idem buvat papa
18. júl 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem z nemocnice, uz mame po....maly mateo vazi 2570g, meria 47cm a bolo to o 14,27,
same sedmicky:slight_smile: len v datume nie:slight_smile:))))
boli trosku problemy, potom vam napisem...

jaj, uboleni sme ale stastni:slight_smile:))))))
19. júl 2010 o 03:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ......nedá mi nereagovať........gratulujeeeeeeeeeeeeem k synčekovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2010 o 05:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tak sa tam mozno aj stretneme :slight_smile:, dobry spanok ti mozem len zavidiet, odkedy som tehu, tak podobny pojem ani nepoznam :unamused:
19. júl 2010 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka Janka, krasa, gratulujem :slight_smile:
19. júl 2010 o 05:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. júl 2010 o 06:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka gratulujem :slight_smile:
19. júl 2010 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka gratulujem :slight_smile:
baby tak to bola noc,myslela som ze uz rodime,bolesti som mala celu noc,sem tam som zaspala,budila som sa cela mokra...asi trikrat ma prehnalo na wecku,niekde som citala ze pred porodom zena schudne ccapol kila,no tak sm sa rano vazila a sedi to :unamused: teraz je to docela ok ale len ked sedim,ked chodim picha ma vsetko odspodu,malinky kopka ... och ak toto boli len poslickytak sa fakt tesim na porod :zipper_mouth:
idem vas docitat
19. júl 2010 o 07:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka
GARTULUJEM !!! A prajem rýchle zotavenie a veľa veľa radosti so svojími chlapmi :slight_smile:
19. júl 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka gratulujem!!! rychlo sa zotav :wink:

@katulkaaaaaa ja mam to iste, vcera 3x prehanka, nechuti mi jest a krize boleli, ale ja som asi fakt nieco ble zjedla, aj ked ani srnka netusi co, lebo vsetci papame to iste a nikomu nic neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a v noci som okolo 3.30 sedela zufala na posteli ci idem vracat alebo nie, ale nakoniec ee a spala som celkom fajn na to ze mi nebolo najlepsie...a dnes zas citim ze pojdem na wc asi viac krat :sweat_smile: tak skusim dietku, banany, suchare, cierny caj....a uvidim :sweat_smile:
19. júl 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka po pravde som rada ze som neni sama,aj ja citim ze bude dnes na wecku castejsie,nevies ci by som si mala dat magnezko?beriem ho tri krat denne,ale ak sa uz nieco zacina neni to zbytocne?na nete pisu vsade inak...
19. júl 2010 o 07:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa podla mna ho uzivaj normalne, vec sa nieco vstrebe :wink:
ja som uz magnezko vysadila, len vecer som si uz davala kvoli krcom v nohach, ale uz dva dni neberiem...
19. júl 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka , vela zdravicka, gratulujem!

@katulkaaaaaa
@lenadka , tak ja som v noci moc nenaspala, aj som bola na velkej, straaaasne ma bolelo brucho a krize... Zaspala som az nad ranom... Takze je nas uz viac... Co to bude.? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 no veru neviem,zeby fakt porod sa pripravoval?inak niekto si povie ze co mi co cakame druhe ,tretie uz to musime mat v malicku,ale ja si pripadam akoby sa to dialo prvykrat :confounded: a bojim bojim
19. júl 2010 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka jani to je skvele gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
19. júl 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculca ty ides tiez do CA, nechodis nahodou na predporodne kurzy???
19. júl 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa @lenadka ze by dalsie na rade?
19. júl 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
@lenadka , ale ja viem, z coho som to mala. Oblubena kapusta.... Okrem toho, ze som na nu alergicka, tak viete, co moze este sposobovat... :grinning:
19. júl 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 :grinning: :grinning: :grinning: teda kapusta je na vine?ja som prave vcera skoro nic nejedlaod rana mi bolo divne,a dnes je to to iste,len ma prehana....no uvidime
19. júl 2010 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa , presne, aj ja, akoby toto bolo prve tehotenstvo a samozrejme, aj sa bojim. Nie preto, ze neviem, co ma caka, ale prave preto, ze viem, co ma caka... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa , moju mamu pred porodom prehanalo... :wink:
19. júl 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 kamoska mi vravela to iste ze pred porodom prehanka a dalsia ze si myslela, ze ma salmonellu a to predporodne prehanky...fakt neviem, pri malej som ziadne predporodne prehanky nemala :sweat_smile: a tiez sa bojim, lebo uz viem co ma caka a ze to nebude vobec lahke :frowning2:
19. júl 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 sak aj ja sa bojim prave preto lebo viem co ma caka :grinning: :grinning: :grinning: a az stredu mi kamoska privezie kocik,a stredu mam poradnu 17:30 vecer,bysom to rada este vsetko stihla po poradni uz mozem kludne ist rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2010 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,mna to vnoci chytilo,kazde 4 minuty,bolo to horsie ako ked kazdch 5 minut,od3 00 do 5 30 hore,potom to preslo,spomynate prehanky?o 3 30 som dostala taky tlak ze som ledva doletela na wc ale aj s kontrakciou,a to dakujem ze mame tak uzky hajzel ze som sa mohla aspon stien drzat
bolesti mam aj teraz,ale intervali su neni,takze sa to zmiernilo,akurat vcera vecer ma bolelo okolo pupku a na pravej strane pod rebrom a vyrazalo mi to mierne do pravej strany pod lopatkou

jankasramka uz ma nieco?
19. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa @lenadka @21 baby drzte sa idem s kamoskou malovat izbu tak sa dlhsie neozvem, pekny den vam prajem
19. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka no gratulujem ,parada
19. júl 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka ahoj groka ano uz ma matea, drzkaj sa aj ty a oddychuj, dnes idem robit izbicku ja papa
19. júl 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 chodim ale do ZA, do CA by sa mi stale behat nechcelo, tam sme si to boli len pozriet teraz v sobotu a skonstatovali, ze ZA je v tomto 100 rokov za opicami :confounded:
19. júl 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok