♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
19. júl 2010

😉 mam pocit ze sa zmensuje

tea333
19. júl 2010

@groka zeby bol maly hladny a trosku ta poobhryzal? 😀

natallia01
19. júl 2010

tea333 ale tak mohlo by ma to este troska zastuplovat asi si znasobim davky mag 🙂 nemam este ani kocar doma... 😖 ..mno sak uvidim ze co bude na kontrole zajtra......

groka
19. júl 2010

@tea333 😀 😀 😀 😀

natallia01
19. júl 2010

@gorka hehe..no ved uz mne sa to tiez zda...ved mam stale take iste jako v 7mes....tu fotku co tu mam tak je z 26tt...a stale je to take iste 🙂 ale sak tes sa ze sa nezvatsuje!ja som rada ze sa negulam jak melon..len chodim ako kacica.. 😝

gagarinka
19. júl 2010

ahojte, pridávam sa k pravidelným užívačkám železa, ja už ho beriem asi 3/4 tehotenstva a výsledky sa vôbec nezlepšujú 😅 ale hematologička ma utešuje, že v tomto štádiu sa to už nemôže zlepšovať. Len sa bojím, ako budem po pôrode, pri prvom ma strašili transfúziou, a teraz ma ňou strašili už v tehotenstve, tak snáď to moje telo nejako zvládne 😅
A štikúta aj moja malá, aj syn štikútal v kuse, a vykľul sa nám z toho uňho reflux. Gynekológ mi teraz na uzv ukazoval, že aj tu to vyzerá na reflux, tak sa "teším" 😅 ale no čo už, zvládneme to, už viem, čo to obnáša a ako to zmierniť 😉

A ešte veľká gratulácia jankesramke 🙂 krásna fotečka 🙂

tea333
19. júl 2010

@natallia01 tak ty si odvazna, v 37tt bez kociara 😀
na fotke si kocka, bud rada ze sa negulas..
ani ja nemam nejake extra velke brucho 😕

groka
19. júl 2010

@tea333 jaaj kolko ja poznas zien,ktore kocik kupovali az po porode 😀

tea333
19. júl 2010

@groka ja musim mat vsetko dopredu..a poriadne 🙂

carculca
20. júl 2010

@ladena daval, uz si nebudem pytat dalsie balenie, mam pocit ze moj lekar je "stara skola," zrejme sa nevzdelava o novych "trendoch" v medicine

tiffanka
20. júl 2010

@jankasramka Janka, srdečne gratulujem 🙂

tiffanka
20. júl 2010

@natallia01 áno, aj ja zažívam štikútanie 😀

tiffanka
20. júl 2010

@natallia01 ani my ešte nemáme kočíík 😀 😀

liba78
20. júl 2010

@natallia01 ja mam magne kôli tvrdnutiu brucha, keď som ho nebrala tvrdlo mi v cca 15-20 min. intervaloch. A kočík už mám viac ako mesiac, lebo som sa bála že nebude prichystaný keby maličký prišiel skôr. 🙂

tiffanka
20. júl 2010

@liba78 a aký máš kočík? 🙂

katulkaaaaaa
20. júl 2010

dobre rano...bolesti mam stale ale uz nie tak pravidelne,bola som s malou rano na predskolskej preventivke a dr hned ze Katka uz ti padlo brusko,to uz dlho nebude trvat 🙂 tak uvidime
@groka ako po vcerajsku?bolesti presli?

enny17
20. júl 2010

@akika722 bojim bojim bojim :D

vladka84
20. júl 2010

dobre ranko 🙂
ja kociar este takisto nemam, znacka je uz vybrata, ale tolko rozmyslam o farbe, ze nakoniec ho bude objednavat mm, ked budem v porodnici 😀
dnes ma zobudil telefón od kuriera - o pol 7 rano si chcel dhodnut kedy mi moze doniest balicek... myslela som, ze skolabujem... ale nesie mi postielkuuuuu, tak to ma odpustene 😀 😀 😀

groka
20. júl 2010

@katulkaaaaaa ahoj
prave som prisla z poradne,stav nezmeneny,dok itiez to vidi na odidenie zatky,ale vidi to na este take 2 tt,som 37tt,mozem ist rodit hocikedy,maly je ok,vaha je ok,mam dovoleny sex takze odo dnes ideme na to,mala som ist na ctg ale musim ist najskor do rizikovej po novom a odtial na pasy,takze dnes tam neboli,idem tam zajtra,som bola nasrata lebo nemam kde dat zajtra maleho a neviem ako to vlastne urobim okolo 11 aby som tam bola ze to tam nebude vela zien uz,lebo ja som potrebovala len natocit monitor nic viac a nie trepat sa este aj na rizikovku

groka
20. júl 2010

jaaaaaj a som chudokrvna takze mam predpisane zelezo,no a aby si niekto nemyslel ze sa ponahalam porodit nedonosene dieta,tak to tak vobec nie je ,maly je na 37tt az velmi donoseny,takze podobne komentare odmietam aj citat a vzrusovat sa nad tym 😉

katulkaaaaaa
20. júl 2010

@groka uf no teda ja idem zajtra na monitor aj poradnu k svojmu gynekologovi,j som strasn zvedava co sa somnou deje,naposledy som mala poradnu v 35tt a to som bola zavreta len povedal ze krcok je mierne zmeknuty,ja sa citim stale rovnako zle,som unavena,ubolena...dnes mi kamoska privezie kocik s autosedackou,tak sa tesim ze aj keby nieco zacalo tak uz mam vsetko pripravene 🙂
pocujte baby ja nemam na sex ani pomyslenie,sak ma boli vsetko,som zvedava ci ti to zaberie na zaciatok porodu 🙂 tie rizikovky su onicom,tam je vzdy tolko ludiiii,nekonecne cakanie

kvietok121
20. júl 2010

dobre ranko dnes som si trosku prispala, vcera som sa neozvala , pretoze sme robili izbicku, ked bude hotova tak ju odfotim a potom ukazem ale uz teraz som s nej nadsenaaaa

groka
20. júl 2010

@katulkaaaaaa a to som si este pomylila datum a mala som ist 26 na poradnu zistila som to ked sme boli na ceste 😅 ten trapas
ja uz teraz neriesim bolesti,viem ze toto co mam su poslickovia a nic sa nedeje,musi to byt o hodne bolestivejsie

kvietok121
20. júl 2010

@katulkaaaaaa @tatulienka ja tiez chodim len kazdy druhy tyzden, teraz idem vo stvrtok tak sm zvedava ci o dva tyzdne ci o tyzden
@groka skusala som tu dlan dat medzi prsia ale akosi ju nevlozim, takze asi nic, odfotila som si brusko, ta kukni ci je dole, makety ale na kupenie su na predlohy.sk, ale ked vies pekne kreslit, tak ti stacia aj tie obrazky
@carmenn323 to je super ze si ok a ze si domka
@nanula1108 takze dalsia kraska, ktora bude drzat babenko v rukach
@vladka84 neboj my budeme urcite az v auguste
@jankasramka dakujem za povzbudenie, potom ti poviem ake to bolo
@elina313 vidis a ja som si vcera nedala magnezko po dlhej dobe ze vyskusam a dostala som do nohy hrozne krce, tak teraz neviem co robit, ci te krce pretrpiet ci co

mata1001
20. júl 2010

caute zienky...ani ja este nemam kocik...ale uz je dufam na ceste...a ja to mam uz len za par...za par hodin....ale ved kocik este aj tak nebudem potrebovat...a pride mi o tt v piatok...
@groka ty si si uz normalne zvykla na tych poslickov 🙂 🙂 🙂
ja som teraz mala takeho slabeho,a hned som si lahla a oddychujem radsej...

groka
20. júl 2010

@mata1001 jasne,takze uz viem,ze ked ma boli to ,alebo to,su to poslickovia,poslickovia to ozaj nebudu ked sa to bude zhorsovat,ale tak ked prisu aj poslickovia nie je sranda trpiet ich 😠

groka
20. júl 2010

@kvietok121 podla mna este asi nie,ale mas prekrasne brusko

kvietok121
20. júl 2010

@mata1001 ja sice kocik mam ale nemam to ostatne, dnes po predporodnom kurze pojdem dokupit vecicky a tento tyzden sa chystam prat, dokoncit izbicku a buduci tyzden poupratovat byt okna a tak samozrejme s mamou alebo mm, este si musim ist pra peciatku od detskeho dr do tehotenskej akosi sa tam nemozem dostat

mata1001
20. júl 2010

@groka a co robis aby ta to preslo?ja dycham o 106 🙂

kvietok121
20. júl 2010

@groka ja si tiez myslim ze nie a este k tomu sa celkom citim v pohode a ziadnych poslickov nemam, vcera som napr. vydrzala cely den na nohach, az vecer som si sadla, ked sme sli po vyzdobeni izby na veceru o deviatej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre