♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
20. júl 2010

inac u nas je burkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, prikladam vecicky

kvietok121
20. júl 2010

@21 ani ja to neviem povedat kedy klesne a kedy nie

kvietok121
20. júl 2010

@mata1001 @groka suhlasim aj nas to tak ucili

liba78
20. júl 2010

@kvietok121 krásne vecičky 😉 , tie poldupačky sú úžasné 😉 🙂

kvietok121
20. júl 2010

@liba78 dakujem
chcem sa spytat kuúovali ste tu mensiu vanicku alebo vacsiu, ra mala sa mi zda dost zbytocna nie? a podlozka na prebalovanie je lepsia ta makka alebo pevna (nie je tazka???)

carmenn323
20. júl 2010

@kvietok121 pekne vecicky a co stala ta nepremokava folia?ja som si kupila prebalovaci pult zo zabudovanou vanickou tak neviem ti poradit ale kupila byx som si asi vetsiu a lehatko do nej 😉

kvietok121
20. júl 2010

@carmenn323 tiez som tak rozmyslala ja nemam pevne miesto, kde by som prebalovala, pretoze je mensi bytik, takze budem na posteli, v kupelni a tak len ta pevna sa mi zdala moc tazka podlozka myslim 4 €

mirkapal
20. júl 2010

Ahojte!

@kvietok121 - myslis tu vanicku s dlzkou asi 85 cm? No my sme kupili taku 😨 Nam sa zase ta velka zdala zbytocna, lebo ked mala do nej dorastie, mozeme uz pouzivat aj normalnu vanu. Podlozku do vanicky mame, takze by to nemal byt problem. Podlozku na prebalovanie sme kupili makku, mame komodu na prebalovanie.

Ja by som sa vas chcela spytat - kupovali ste monitor dychu? Co si o nom myslite, nie je to zbytocnost? Manzel by ho chcel kupit, ale ja som na pochybach...

mirkapal
20. júl 2010

@kvietok121 Pekne vecicky!

kvietok121
20. júl 2010

@mirkapal neviem kolko mala cm, ale ked sa tamdala podlozka, tak tam ledva vosla, tak som rozmyslala nad vacsou, neviem koloko mala cm, ja nemam komodu na prebalovanie tak sa neviem rozhodnut

o monitore sme tiez rozmyslala zda sa mi to vsak velmi vela mozno len pozicat

mirkapal
20. júl 2010

@kvietok121 Tak to bola ta mensia vanicka, lebo aj nasa podlozka sa do tej vanicky zmesti len tak tak. Zistila som to az doma, nekupovali sme ich spolu. Ale nevadi, nejaky cas posluzi, aj tak vanicka nebola draha 🙂 Ale aj tak by som bola asi za tu mensiu, lebo neskor mozes naozaj pouzivat aj normalnu vanu, no neviem.

kvietok121
20. júl 2010

@mirkapal neviem sa rozhodnut

carmenn323
20. júl 2010

@mirkapal ja som kupila monitor hallo snuza co sa pripina na plienocku lebo tie podlozky co su do postielky vyuzijes len v postielke a ked nepojde elektrina je to nanic a toto je prenosne a mini ked sa babetko zataji alebo prestane dychat tak to zacne vybrovat aby ho to prebralo ak nie zacne to pipat.Podla mna je to dobra vec lebo ja by som urcite cez noc stale chodila pocuvat malickeho ci dycha a takto budem mat kludnejsi spanok ale urcite to budem pouzivat aj cez den 😉

mirkapal
20. júl 2010

@carmenn323 Ten monitor, ktory ste kupili, je nejako napojeny na elektriku? Ja by som asi radsej na baterky, ked uz. Ale mohla by si mi, prosim, aj tak dat link na ten, o ktorom pises?

jankasramka
20. júl 2010

tak ahojte, chcela som vas aspon pozdravit, neviem ci stiham vsetko nove precitat-aspon prebehnem rychlo ze ci nie je nejaky novy "julovy milacik"🙂

my sme uz spali doma, vsetko ok. fakt som si myslela ze je nemozne ist na druhy den po cisarskom domov... no a my sme opustili nemocnicu presne po 31hod a citim sa skvele, chodim uz normalne, od vcera ani analgezika neberiem a da sa to zvladnut ked mate pri sebe bejby🙂))))

a predsa- doma je doma🙂

carmenn323
20. júl 2010

@mirkapal nie to je na baterku 😉 www.snuza halo.sk

carmenn323
20. júl 2010

@jankasramka no to je uzasne,ze ste uz doma 😉

kvietok121
20. júl 2010

@jankasramka ste sikovni

mirkapal
20. júl 2010

@carmenn323 Dakujem za info! 😉
@jankasramka No panecku, Janka, to by som teda nepovedala, ze clovek sa tak rychlo zotavi, ked musi. Super, ze to tak dobre zvladas. Drzim palceky! 😉

kvietok121
20. júl 2010

@carmenn323 je poriadne drahy ...

mirkapal
20. júl 2010

@carmenn323 Pozrela som si ho a vyzera dobre. Pouvazujeme. Predsalen sa da pouzit aj mimo domu, to by bolo aj pre nas celkom uzitocne.

jankasramka
20. júl 2010

tak citala som vas ze ste sa bavili o zeleze. ked ho beriete davajte pozor aby ste ho nebrali ked prave jete a pijete mliecne vyrobky a nebrat ho spolu s kalciom - lebo to je akoby ste nebrali nic- vobec sa nevstrebe-ani kalcium ani zelezo.
teda neviem ci vas na to upozornili...

a drzim vam palce- o taky mesiac uz budu snad vsetky julovo augustove milacicky v teme na fotkach-sa velmi tesim🙂

kvietok121
20. júl 2010

@carmenn323 vy ste ho kupovali v tej cene???

evitkamalicka
20. júl 2010

mna na to pri zeleze upozornili a nielen na mliecne vyrobky, ale taktiez aj na vlakninu

kvietok121
20. júl 2010

@jankasramka @evitkamalicka ja beriam len centrum samotne zelezo mi nedali

liba78
20. júl 2010

@jankasramka tak ja som o tom nevedela ☹
a som velmi prekvapená že po sekcii si tak skoro doma. Užívaj si synáčka a zmeň v profile čakateľstvo, aby sme videli koľko dníčkov už má maličký Mateo 🙂 🙂 🙂

kvietok121
20. júl 2010

ach baby maly sok, normalne mi prislo zle, niekto spadol z okna z nasho vchodu uz tam je zachranka

liba78
20. júl 2010

@kvietok121 😲 tak predýchaj a nepozeraj, hlavne kľud

kvietok121
20. júl 2010

@liba78 vsak sa ani nakuknut nemozem

kvietok121
20. júl 2010

dnes je tu akosi tichucko idem si lazkat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre