♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
21. júl 2010

@akika722 jej dakujem,a vobec nejsi ako pingu na fotke vyzeras super ako modelka co chces sak uz ideme rodit niekde ti babetka musia byt 😀 😀 😀

akika722
21. júl 2010

@katulkaaaaaa tak bruško veľké beriem...ale čo ten zadok a nohy? 😖
dnes KONEčNE idem dobaliť veci do nemocnice...dosť skoro,že???

21
21. júl 2010

@akika722 , som rada, ze ste v poriadku, ja som sa raz pokusala hrat hokej s nasimi a taka mala hokejka, brusko ma prevazilo a ja nahnuta dopredu som pobezala zopar krokov a bac, ale nastastie som to stihla spomalit a na ruky... A tak som sa rehotala, iba moj muz bol vysokovany... Neskor trochu aj ja, lebo placentu mam na prednej stene, ze ci sa nenatrhla... A mas pravdu, som chuda, vyzeram ako pavuk 😀 Rok drzim bezlepkovu dietu, este som nestihla pribrat. 😉

21
21. júl 2010

@akika722 , ale ty na fotke naozaj vyzeras vyborne, si naozaj pekna, a ked to poviem ja, tak je to pravda, som veeelmi kriticka.

katulkaaaaaa
21. júl 2010

@akika722 nohy aj zadok pojdu prec neboj sa...kolko si pribrala?ved sme aj vodou naliate 😝 akoze ja som pribrala len 4,5kg tentokrat ale celulitida desna na pohlad a to nemusim ani kozu mackat,vyriesila som to s 3/4 ciernymi leginami a basta 😀 😀 😀 sice tiez mam dni ze si pripadam ako ,,hroch" ale potom si poviem za babetko mi to stoji
@21 ako bolesti presli,ci sa opakuju?mne je dnes taaak dobre az mi to je cudne 😝

tatulienka
21. júl 2010

ahojte...

tak hlasim sa este ako kinderko V🙂

vcerajsia poradna dopadla dobre, prisla som tam, predomnou boli dve tehule, sestricka nam odmerala tlak, moc, zapisala vahu a cakali sme na dokyho...ten sa ma najprv popytal ze ako si predstavujem porod, ci chcem epiduralku atd...bol zlaty, aj sme trochu zavtipkovali... potom som vyskocila na kozu, skontroloval mi krcok (nic nepovedal, tak asi som zavreta na 5 zamkov), potom sa ma opytal,ci citim pohyby, ja hovorim ze citim, ale ze uz tak pomenej a on ze to treba sledovat, ze keby som necitila, tak mam rychlo prist... :uh: potom popocuval srdiecko a to bolo vsetko..v piatok idem na krv, na ultrazvuk a na prietoky, ze aby sme vedeli aka je velka...no to som teda zvedava, ze kolko uz vazi... :fl: cudne je, ze ma neposlal este na monitor...mozno niekedy buduci tyzden ma posle...

dnes sme boli s mm za detskym lekarom sa opytat, ci po porode mozme tam chodit...tak sestricka bola zlata, dala mi ordinacne hodiny, ze ked sa mala narodi, ze mame zavolat...

tak uz je vsetko vybavene, este ma ale napadlo, ze musim ist do socialky zrusit si dobrovolne poistenie...to sa mi nechce.. :no: :no:

akika722
21. júl 2010

@katulkaaaaaa že 4,5...??? 😠 ato sa ti ako podarilo???no 16 moja a pri synovi 25!a 10 OSTALOOO na mne...no tak pri dvoch deťoch dufam že to rychlo zmizne,,,väčšie stresy ako s jednym,no uvidím...

akika722
21. júl 2010

@21 musíme davať pozor,ale ked ja nevidim pre bruško nič...si strašne zlatá...že také lichôtky...ale ja sa normálne zrkadlu vyhybam aj fleky od slnka na tvari už mam ešte že existuje make-up... 😀

katulkaaaaaa
21. júl 2010

@akika722 ja neviem ako sami to podarilo,fakt jedla som normalne,maly by mal mat teraz cca 3000gr-tak som fakt nic nepribrala....ale zase ja som nabrala 5kg nez som ostala tehu,som jedla vsetko nakopu lebo som mala argument no a co aj tak chcem byt tehu 😀 😀 😀
pri malej som pribrala 13kg do troch mesiacov islo vsetko dolu,jasne neboj budu stresy dve deti ani nebudeme vediet ako a kila budu prec-mne mala nastupuje v septembri do prvej triedy,to este len bude 😲

akika722
21. júl 2010

@katulkaaaaaa ja malého v septembri do škôlky chcem šupnuť,on strašne vyhľadáva spoločnosť iných detí,nema problém byť bezo mňa...aj teraz je u svokry prvý krat sam a pohoda,nechybame mu 😎
tebe malá už pomôže...
môj bude žiarliť ešte 😒

akika722
21. júl 2010

ok baby idem ja trošku dať dokopy byt kym malý nie je doma a pobaliť sa a tak...tak neskôr... 😀

saksina
21. júl 2010

@21 - no uvidime, ako sa budu tie bolesti dalej vyvijat 😉

@katulkaaaaaa - fuha, tak to si aka dobra, ze len 4,5kg! Klobuk dolu! 🙂 Ved to je len vaha babatka, vody, placenty... Po porode budes este aj v minuse 🙂 Ja mam navrch asi 8 kg, tak som zvedava, kolko budem mat hned po porode 😕

katulkaaaaaa
21. júl 2010

@saksina aj ja som zvedava kolko bud minus ked pridem z porodnice,to bola prva vec co om spravila pri prvej 😀 vtedy som mala plus 13kg,po 6dnoch po porode -6kg...8kg tak to s tiez malinko pribrala,neboj bude to fajn

groka
21. júl 2010

@katulkaaaaaa som zvedava na dnesnu tvoju poradnu,hned ked budes moct,daj vediet

katulkaaaaaa
21. júl 2010

@groka jasne hned sa ozvem,okolo 19tej by som mala byt doma tak napisem...uz mi zase tusim tie tlaky odspodu zacinaju...a ti ako sa citis?

groka
21. júl 2010

@katulkaaaaaa relativne ok,v noci ma par krat zapichalo/zabolelo v podbrusku,co bolo bolestivejsie ako obvykle,ale ok,len cikat som zas chodila castejsie,ale to kvoli melonu pravdepodobne,ten je mocopudny,inak ok,vcera som bola nejaka rozbita,ale dnes ok,tak sa chystam upratovat kupelku policky trosku lestit,maleho som strihala masinkou,dal mi zabrat teda (rev)teraz obedujeme,pozerame Aladina 🙂 no az na moje krize,ale tie uz nejako ani neregistrujem,na tie som si uz zvykla a este aj navstevu som dnes stihla,este som si zasoferovala

baby vy soferujete aj v tomto tt?ci to len ja som sibnuta? 😀

enny17
21. júl 2010

@akika722 no poriadne dnes som bola u doktorky tak mi povedala že budem rodiť pred termínom 🙂

21
21. júl 2010

@akika722 aj mejkap nahodit je umenie 😀 😀 😀

@tatulienka , ani ja som nebola na pasoch, uz ani nepojdem. Nepytala som sa, ale kazdy raz mi dr pocuvala srdiecko maleho babatka takym pristrojkom, co zaznamenal aj minutovy tep. To asi staci. A mozno preto, ze som viacrodicka, cvicne kontrakcie nemusia zaznamenat, lebo u viacrodickach su uplne normalne a uz by mali poznat nastup pravych... 😅 Asi preto.

21
21. júl 2010

@groka ja nemam vodicak! 😀 😀 😀

tatulienka
21. júl 2010

ja mam vodicak, jazdila som asi do 35tt, teraz si uz netrufam...teraz vyuzivam mangela :D

akika722
21. júl 2010

@enny17 veď malinký je už určite v pohode,veď predsa 39týždeň...neboj všetko bude v poriadku a potom ti my ostatné budeme závidieť že to máš za sebou 😀 ...len nás priebežne informuj nech sa tešíme s tebou 😀

akika722
21. júl 2010

@21 roky praxe... 😀

mirkapal
21. júl 2010

Teeeda, vy ste dobre - pribrat tak malicko! Ja mam +11 kg, planovala som do 10, nuz ale nevyslo 😀 Nevadi, urcite neskor schudneme.
Ani ja uz nesoferujem, manzel ma posledny mesiac nepusti za volant, ale ja zase ani nie som este hotovy sofer, skor sofer - vecny zaciatocnik 😀
Zacinam mat pocit, ze tu ku koncu budem strasit sama ako tehotna, vsetky ma predbehnete. Mne nic nie je, ziadni poslickovia, nic. Citim sa este lepsie ako v druhom trimestri. Keby som nemala brusko, ani neviem, ze som tehotna. 🙂

akika722
21. júl 2010

@mirkapal nie moja nie,ja 16kg,takže som vás všetke tromfla... 😀

mirkapal
21. júl 2010

@akika722 Tak mi, prosim ta, povedz, ako to tie baby robia? 😀

akika722
21. júl 2010

@mirkapal ja to nepochopíííím ☹
pri prvom som nabrala 25a to je už sila,čo?

mirkapal
21. júl 2010

@akika722 No to je dost. Ale teraz si sa zlepsila, tusim sa aj odporuca pribrat tak do 16 kg, tak sa netrap 🙂

akika722
21. júl 2010

no zaklad ostal 😀 a teraz-to ešte mám zopár dnííííí 😀 tak.....len nech je zdravá,o kilá navyše sa časom postarám... 😀

kacena4
21. júl 2010

@akika722 + ostatne: nemate na mna s priberanim,ja som pribrala uz viac ako 20 kg, a dufam, ze mi aspon 10 ostane 😅 , nastastie nemam problemy s tym, aby mi nieco ostalo, bolo by to super, lebo som straaasne chuda ako "21"
a mam uz aj kocik zlozeny a nachystany aj s navleckami, v noci ma chytila panika, ked som isla na wc a uvidela som ho tam, sak ja budem mat o chvilu babo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! riadne ma to soklo, lebo mala si tam dala babiku 😀
posielkam foto seba s pred par ni, kocika a autosedacky, ktora sa prave perie, takze je tam len hola konstrukcia, ale je perfektna, lebo ma kolieska

mirkapal
21. júl 2010

Jej, @kacena4 , tak na tebe tych 20 kg fakt nevidno, mozes byt uplne kludna, vyzeras vyborne 😉 Takze kociarik uz nachystany... my este nas ani doma nemame. Dodacia lehota 3 mesiace, ale uz by mal prist koncom mesiaca. No aj tak manzel pren pojde, az ked sa mala narodi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre