♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
23. nov 2009

uz su agustovky 2010 😵 , blahozelam a zelam krasne tehotenstvo bez problemov, ja som bola augustovka 2007 😉

babulka123
23. nov 2009

ahojte... z celeho srdca vam vsetkym augustovkam zelam hlavne vela zdravicka... ostatne pride samo..
a deturcence nech vam robia len a len radost.. je to az neurveritlene .. ale je to rok.. my sme boli august 2009 😀

facovka
23. nov 2009

rosienka gratulka ako prvej v teme aug210 🙂 zelam vsetkym tehulkam a tym,ktore to este len zistia pohodove tehu a nie velmi teple leto 😉 🙂 my sme si to teda uzili 😉 a teraz sa uz tesime doma z nasich pokladikov 😉 😵 😵

kolka1
23. nov 2009

Ahojte augustovky 😵 😵 😵, prajem krasne a bezproblemove tehu od dalsej augustovky 2009 😉.

bagaja
23. nov 2009

jeeej to je bomba zo srdca blahoželám všetkým budúcim maminám, ktoré v auguste privedú na svet niečo tak krásne, prajem všetko čo už popriali moje spolubojovníčky z augusta 2009 🙂

adenka
23. nov 2009

jeeemine tak uz august 2010?? 😵 zienky zo srdca blahozelam, prajem krasne a bezproblemove tehotenstvo a zdrave deticky... dufam ze sa tu najdete taka super partia ako su augustovky 2009 😉 🙂

tunylyk
23. nov 2009

blahoželám všetkým augustovkám a všetko dobré prajem 😉 augustovka 2008

blazka24
23. nov 2009

blahoželám budúcim maminám - nech je tehu len vaša radosť a príjemné dni s vašimi miláčikmi...........praje augustovka 2009

rosienka
autor
23. nov 2009

jeeej, dakujem vam velmi pekne augustove maminy, ja sa tam snad tiez dopracujem a dufam, ze pribudnu spoluputnicky 😉 ...ved sme len na zaciatku augustovych terminov 😅

lenka_66
23. nov 2009

rosienka , zelam ti aby sa tato tema riadne rozrastla a nik z nej nemusel vypadnut.verim ze budete skvela particka ako my augustovky 2009 😵

lely29
24. nov 2009

Rosienka prajem ti vela zdravia aby si mala bezproblémové tehotenstvo a v auguste 2010 porodila zdravé babo my sme sa narodili 10.8.2009.Blahoželám

lulu73
24. nov 2009

cas tak rychlo let....,zda sa mi ze prednedavnom som objavila temu August2009 cela vytrasena ze co teraz ked som tehotna a ejhla, uz tu mame August2010. Vsetkym maminam prajem vela pohody pocas tych 9 mesiacov....a ak budete potrebovat radu od skusenych tehuliek uz maminiek 😝 , tak skocte do nasej temy na kus reci...poradime,podporime 🙂

lulu73
24. nov 2009

inak medzi nami, aj slza mi vypadla ked som si to tu citala...hormonalne este stale nie som ok 😎

paulusa
24. nov 2009

gratulujem buducim maminam a prajem bezproblemove tehotenstvo 😵 a ku koncu tehu vela trpezlivosti 🙂 , hlavne ak budete prenasat tak ako ja- celych 9 dni. este raz- vsetko naj 😉

bobatko
24. nov 2009

ahojte babulky tak uz aj sa mozem pochvalit ze som tehu. konecne. cakali sme na toto cele 3 roky a konecne je to tu a dufam ze to aj tam ostane. nechcem to zatial zarieknut.
ahoj Rosienka a ty si v kolkom tt?? prepac ze sa pytam ale mne Dr este nepovedal v kolkom som lebo nevedel presne. uz si aj nieco videla na sone??? ja idem teraz v piatok tak som zvedava a neviem sa dockat.
drzim ti palceky a dufam ze dotehulkujeme spolu az do uplneho konca.

rosienka
autor
24. nov 2009

jej baby, strasne pekne priania od vsetkych, som fakt dojata, aka spolipatricnostu tu vladne 😉 😉 🙂 🙂 🙂 Samozrejme, ze si k vam skocime po rady, ja som uplny novacik, nemam o tehu ani potuchy...teda tak trochu teoreticky hej, ale prax je prax 🙂

bobatko. no spica, gratulujem a tesim sa, ze sme uz dve 😉 ja som podla vypoctov 5tt, svieti mi to pri mene, môzes si to zmenit aj vy v nastaveniach podla poslednej mrchy. na sono idem asi o tyzden, ale vo stvrtok este raz na krv a snad sa potvrdi, ze budeme mat dvojky...doky je zatial dost presvedceny podla vysky hcg 😅

michaela80
25. nov 2009

ahojky ja som si vcera nasla slabulinky tienik a dnes je to uz silnejsie...tak dufam ze to bude len silniet.. 😀

michaela80
25. nov 2009

rosienka super ak budu dvojcatka...v kazdej teme by mali byt aspon jedne 😀

rosienka
autor
25. nov 2009

michaela- tak gratulujem, urcite to bude silniet, ved ty to uz poznas, ty uz "dve" deticky mas 😉 ja velmi dufam, ze tam tie dvojky naozaj su, zajtra budem vediet viac, ako sa to vyvija 😎

michaela80
25. nov 2009

ja idem az v pondelok lebo mrcha mi chodi na 28 den co je v piatok....takze aspon nech mi tri dni meska a uz bezim za dokim na krvicku...usg je este asi skoro riesit...sak uvidim co povie..

rosienka
autor
25. nov 2009

tak bez, urcite ti to potvrdi 🙂 ...inak co myslis tym usg?

michaela80
25. nov 2009

ultarazvuk... volala som s dokim tak uz piatok mi vezme krv...

janka256
25. nov 2009

ahojte kocky pripajam sa k vam asi budem augustovka som teraz tak v 3-4 tyzdni dnes som bola na usg a doktorka tam nasla babenko len velmi malinke ma 5,4 mm ale velmi ma potesila inak aj ja uz mam 2 deti a 3 na ceste 🙂

michaela80
25. nov 2009

Ahoj Janka... no ja mam len jedno dietatko a to druhe je moj milovany manzel... 😀 takze uz o tyzden aj mne by bolo vidno nieco na ultrazvuku...super...

janka256
25. nov 2009

michaela no mozno hej mne este minuly tyzden nic nenasla ani teraz nebolo vidno cez usg brucha az vaginalnou sondou zistila kde ja to viac zvecsuje takze lepsie vidno... 🙂

michaela80
25. nov 2009

ja idem len na krv v piatok... ultrazvuk este neviem kedy......

janka256
25. nov 2009

ja som na krv este nebola asi az o mesiac ja m,am vsetko poposuvane lebo som dlho kojila malu 😉

michaela80
25. nov 2009

aha...tak ja v prvom rade krvicku ze aka je hodnota ci stupa ako ma... minuly cyklus som mala slabsie pozitivne testy a HCG bolo iba 3,72 takze sa musia uistit....ja som totiz velmi rizikova... maly je 30 tt a raidne udrziavany aby sme dosli aspon do toho 30 tt....dufam ze teraz sa mi podari prejst aspon do toho 36 tt

janka256
25. nov 2009

aha tak to ti nezavidim a dufam ze to dotiahnes do toho vyssieho tyzdna 🙂

bihan
25. nov 2009

Jééj.. už sú tu augustovky 😀 tak sa pridávam.. dnes sme našli na teste // a termín vychádza na 7.8.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre