♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
29. júl 2010

@fialka5959 , suhlasim, kedysi bola aspon nejaka autorita... Dnes decka vobec nemaju respekt ani pred studovanim nieto este pred ucitelmi...

akika722
29. júl 2010

@21 a rano napíšeš ako jeden...???... 😀 😀 😀
dobruuuuu 😀 😀 😀

liba78
29. júl 2010

@21 dobrú noc, možno je posledná u teba 2v1

@lucia20 už som ju skoro celú zjedla. 😀 😀 chvíľu musím počkať, v strede ešte pááááli. 😀 😀 😀

dabe
29. júl 2010

Ahojte babenky, tiez mam termin v auguste, ale az na konci a chcela by som sa vas spytat ci niektora z vas nema problem s trombozou. Dnes som bola na poradni a poslal ma na interne a tam mi povedal, ze to vyzera na pociatocne stadium trombozy, musim si pichat fraxiparin 2X denne a uzivat nejake tabletky. Nemate niektora podobny problem? Vobec neviem co mi teraz hrozi ale fakt je ze chodidlo ani nevystriem a strasne to boli ked kracam.

akika722
29. júl 2010

@liba78 ušlo mi niečo???21 ma bolesti alebo čo???
že krupičkovy večer??? 😀 😀 😀
@dabe ahoj ja ani netuším...

liba78
29. júl 2010

@dabe tromboza je vlastne krvná zrazenina, to hrozí upchatie nejakej cievy. Fraxiparin, je liek na riedenie krvi, tým sa predchádza tvoreniu zrazenín. Nemám síce takýto problém, ale sestrina svokra mala takú diagnózu. Určite je pre teba dôležité aby si ten liek pravidelne brala.

liba78
29. júl 2010

@akika722 neušlo ti nič, len podľa mňa to na ňu môže prísť každú chvíľu, veď termín má 1.8. to je v nedeľu 😀 😀

akika722
29. júl 2010

@liba78 jéééj to som si ani nevšimla 😀 😀 😀
teraz píšem s kamoškou dr jej zanedbal zapal a pri pôrode sa tak potrhala že 48 STEHOV-HROZNE že až slezinu jej zasiahlo...a na druhy deň niektore stehy povolili tak ju šili zas... 😲 😲 😲

liba78
29. júl 2010

@akika722 jémine, tak to by som nechcela ☹ , a baby je v poriadku ?

akika722
29. júl 2010

@liba78 babo ano len ona je hotova ledva chodi že tych 48 stehov vnutornych
ja som doteraz nevedela že to aj tolko sa da...a že to všetko kvôly zapalu...

liba78
29. júl 2010

@akika722 no, dá sa asi dosť. Ja som mala cca 20 stehov po malom. A preto sa desím viac šitia ako pôrodu a zvažujem EPI ☹ ☹ ☹ som strašpytel 😉

lucia20
29. júl 2010

@liba78 nasa je uz tiez zjedena. 😀 a teraz ma pali zaha. :D ale stalo to za to. :D:D:D

@akika722 tomu s tou tvojou znamou som to nepochopila.... ako jej mohlo potrhat slezinu??? a aky zapal mala??? vobec ti nerozumiem... uz fakt neviem ci som taka nechapava kvoli tehu alebo je to uz bezne s vekom. :D

lucia20
29. júl 2010

@liba78 ja osm pri lucke mala 4 stehy, pri katke 12 a mala som dost. lekar- co sa zaucal nevedel pichnut injekciu, takze som vsetko krasne citila, ja som myslela, ze mu odtial uteciem. este mi aj vynadal, tak som mu vynadala spat. :D

akika722
29. júl 2010

@liba78 ani sa ti nečudujem že sa bojiš,...nezažila som naštastie ale počula som o tom dosť... 😲
som rada že mam sekciu...
ale nech nevystresujeme ostatné
su aj take čo maju dobre skusenosti...

liba78
29. júl 2010

@lucia20 no slezinu jej zasiahol zápal, nepotrhala sa. 😒 tak to chápem ja 😉
a krupička u nás tiež dobre padla 😉

lucia20
29. júl 2010

@akika722
@liba78 ahaaaaaa, no vidis, ze blbnem. ja som to uplne inak pochopila..... ach jaj, tak to bude tym vekom. starnem. 😀 😀 😀 😝

akika722
29. júl 2010

@lucia20 nie nadtrhlo,vraj zasiahlo slezinu,ako to neviem ale vraj sa tak hrozne ona roztrhla,asi nestihli urobiť nastrih...

kvietok121
29. júl 2010

@tiffanka ano nemohla som neist to sa neda klamat fararovi 😀
@lucia20 aj ja som to pocula je to hrozne co sa deje
@akika722 ved tebe sa vlastne blizi posledny vikend 2v1

lucia20
29. júl 2010

@akika722 no a uz som zase blba... nadtrhlo??? no asi to nechame tak, lebo budem ozaj vyzerat ako totalny debil. :D

akika722
29. júl 2010

@kvietok121 no...to hej...už si to bez bruška normalne neviem pedstaviť aky je to pocit 😀

akika722
29. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 slezinu zasiahlo 😀 😀 😀

kvietok121
29. júl 2010

@dabe ahoj ja tiez nemam skusenosti
@akika722 to nemyslis vazne take zdravotnctvo hrozneeeeeeeeeeeeeee, ach baby nepokracujte .... bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

kvietok121
29. júl 2010

@akika722 este nam budu chybat tie nase bruska, devat mesiacov bez menzesu, v troleji sa ti vzdy niekto postavi ...

akika722
29. júl 2010

@kvietok121 no ja nechapem ako bola sledovana v tehotenstve akym debilom ved pred porodom sa beru stery na rozne infekcie,aby sa tomu vyhlo
mam sekciu a predsa mi vzorku bral...

liba78
29. júl 2010

@kvietok121 este že nechodím trolejom 😀 , možno by mi potom to bruško chýbalo 😀 😀

akika722
29. júl 2010

@kvietok121 ale ten menzes-neboj potom si to vynahradiš počas šestonedelia 😖

lucia20
29. júl 2010

@kvietok121 to mozno tam u vas. ja ked som chodila busom pri lucke, tak sa nikto neunuval. dokonca aj pri tomto tehu som raz isla busom tesne po vytrhnuti zubu, este aj baby som mala a taky soplak si veselo sedel a ja som jednou rukou drzala jednu, druhou druhu, obcas brucho no fasa zazitok. ja som taka rada, ze mam auto.....

lucia20
29. júl 2010

@akika722 aj ja mam sekciu a bral mi stery.

@akika722 ja som moc nekrvacala . uvidieme teraz.

kvietok121
29. júl 2010

@akika722 aj mne bral dokonca aj ked to mam neg. tak mi to zvyraznila v karte a napisala na brh tehu preukazu

kvietok121
29. júl 2010

@liba78 ani nevrav, prva raz sa mi niekto postavil, normalne sa az trhali ze kto ma pusti
@akika722 ani nevrav vobec sa netesim
@lucia20 to nemyslis vazne ved uz aj tu v tej nasej hroznej ziline plnej mestskzch ludi aj tu sa mi vzdy niekto postavil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre