♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
13. aug 2010

@kacena4 , vela Bozieho pozehnania pre obe a pre malu vela Bozich milosti...!

mirmaj
13. aug 2010

mamičky, ako obliekate drobcov, ked idete s nimi teraz na prechadzku, ja raz neivem ako ju obliecť, či dať alebo nedať čapičku, zatiaľ stále dávam, mam pocit, že najlepšie je jej v perinke, lebo sa tak moc nepregulava, ale potom je spotená, ja fakt neviem 😢

kvietok121
13. aug 2010

baby neuverite miesto zehlenia som odpadla do postele a zaspala ... som plne znicena vobec mi tie dve hodinky nepomohli, ach jo idem radsej zehlit a vysavat, ideme vecer na vikend k svokrovcom
@vladka84 moja dobre sa tu s vami keca ale ja dva tyzdne tu urcite nebudem to by som asi psychicky nezvladala
@evanns neboj to sa rozbehne, moze sa to rozbehnut aj zo dna na den
@groka krasny, hlavne ze je to za vami
@rebeka25 ahoj ja budem od utorka, ak dovtedy nestihneme

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@kacena4 gratulujem,som na teba myslela ze kde si sa stratila 🙂 malinkaje krasnucka 😵 teda porod nic moc ja stale cakam....dnes som dostala bolesti jak slak,ale dufam ze neprestanu...a ze sa to konecne rozbehne ☹
@rebeka25 ahoj vitaj🙂ja som mala termin 10.8,ak do pondelka neporodim idu mi to vyvolat...

barinkova
13. aug 2010

@rebeka25 ahoj aj ja prenasam

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@kvietok121 tak nerob nic,odychuj 🙂 spi,ked sa male narodi bude sa nam o spanku len snivat 😝

lulu4
13. aug 2010

@katulkaaaaaa ahojte katka a teba nechaju kolko dni prenasat co ti povedal doki, hmmm?

kvietok121
13. aug 2010

@katulkaaaaaa to ani nehovor, ale tento pocit som teda ani nezatila pocas celeho tehu som pocas dna nezaspala a dnes len tak sedim a uz som spala 😲

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@lulu4 no termin som mala 10.8/utorok/,pondelok na prijem to bude 16.8,a utorok rano sa zacne s vyvolavanim....cize ak sa dovtedy nerozsipem sama budem prenasat 7dni

tiffanka
13. aug 2010

Kočky, tak ja som už doma z poradne.... Všetko OK, lenže som úplne zavretá, vraj ako zabetónovaná 😖 Ale na druhej strane som za posledný týždeň nepribrala ani kg... Tak ja nwm, či sa už mám tešiť na pôrod alebo ešte nie 😀 Bruško mam už klesnuté hodne.. 🙂

katulkaaaaaa
13. aug 2010

baby aj vas tak bolia prsia na dotyk???mna posledne dva dni,a ked si stlacim tak mi vyteka mlieko...

kvietok121
13. aug 2010

@tiffanka neboj my otvorene tu este budeme a ty zabetonovana mozes ist ako prva 😀

lulu4
13. aug 2010

@kacena4 gratulujem k nadhernej dcerke, vela zdravia a stastnych chvil vam prajem... tak cisarak teda nie je bohvieco podla opisu ale tak ked niekedy nie je na vyber dobre ze aj take nieco existuje... ja by som mala ist normalne maleho mam uz dlho dole hlavickou otoceneho tak dufam ze to tak aj bude 😀

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@tiffanka ti mas planovany cisarak ci mylim sa?tam je jedno ci sa otvaras alebo nie?

kvietok121
13. aug 2010

@katulkaaaaaa ja nic ani mlieko ani bolest ... absoltne nic

tiffanka
13. aug 2010

@mirmaj tenučnú čiapočku, možeš ju dať do perinky ale nech je "dole bez" 😉

lulu4
13. aug 2010

@katulkaaaaaa mna prsia bolia priebezne uz asi 2 tyzdne ale tak desne co som doma nenosievala podprsenku som zacala niekedy normalne a som si na tricku uz par krat nasla za tie dva tyzdne taky fliacik ale len z praveho prsa tak nechapem, to je to kolostrum prve mlieko akoby.... ale niekedy je ta bolest dost desna

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiffanka
13. aug 2010

@katulkaaaaaa hej hej mám naplánovaný, ale aj tak ma stále prezerá, aby sme ten cisarák stihli skôr ako sa malý začne dobíjať von 😀
@kvietok121 ktovie 😀 ale ešte ani ja nemám isté, že rodím 20.-teho 😖 malého nechcú vybrať zbytočne skoro. A ja sa zle necítim, vládzem zatiaľ, tak vydržím možno aj do pondelka, 23.-teho 😀 😎

kvietok121
13. aug 2010

@tiffanka a vsak to uz nie je skoro ved uz mas termin nie???

tiffanka
13. aug 2010

@kvietok121 ja som mala 4 termíny 😀 12.8.(podľa prvých pohybov), 18.8.(podľa druhého utz), 20.8.(podľa prvého utz), 23.8.(podľa krámov). Tak si vyber 😀 Ale najviac to sedí na 20-teho, lebo sa vrví, že prvý termín je najpresnejší. Ale ja neviem.. 😀

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@tiffanka je to fakt divne ako to vsade robia inak,u nas ked mas mat sekciu tak 2 tyzdne pred terminom....cize ti by si uz davno mala u nas odrodene 😎

tiffanka
13. aug 2010

@katulkaaaaaa 2 tyždne pred termínom ? 😲 To vážne? 😀 Prvý krát počujem .... U nás robia nadoraz 😀

kvietok121
13. aug 2010

@tiffanka aha tak to nepoznam, ja mam len jeden podla utrazvuku a zaroven podla pocatia

kvietok121
13. aug 2010

@tiffanka @katulkaaaaaa vsade inaaaaaaaaaac

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@tiffanka to fakt...vidis kazdy okres ma ine podmienky k porode...a u nasnapriklad nehrozi ked mas cisarak ze muz pri porode,a akika muza mala....kazda nemocnica to ma inak

tiffanka
13. aug 2010

@kvietok121 To je pravda, ako vidím, všade robia všetko ináč. 😀 Tak to máš dobre, keď len jeden, aspoň nie si v chaose 🙂

kvietok121
13. aug 2010

@tiffanka tak to hej ale ci ho vie aj babenko v brusku

kvietok121
13. aug 2010

@katulkaaaaaa @tiffanka inac baby dnes v noci su meteoriticke roje tak kukajte a prajte si 😀 😀 😀 😀

tiffanka
13. aug 2010

@katulkaaaaaa ani ja nemôžem mať manžela pri pôrode.... Veď to je normálna operácia, cisarak... hm... 😅
@kvietok121 podľa mňa ho vie, ale niekedy sa mu ešte chce zostať dnu dlhšie, páči sa mu v domčeku 🙂

evanns
13. aug 2010

@kvietok121 nebojim...ved raz sa to musi skoncit u kazdej z nas...a este ani neprenasam takze pohodicka pohoda, ved ziadne hrozne bolesti nemam tak si to uzivam...ktovie kedy zas budem tehu a ci vobec 😝 tak vychutnavam do konca...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre