♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lji
15. okt 2010

@akika722 no ja a jablká ... 😝 .... tak ale čo človek nespraví pre krásu 😔 😀 len ja sa ešte nerátam, ja som sa k vám pridala až po výýýýdatných raňajkách mc donald (nie je tu smajlík čo sa červená) 😅

lji
15. okt 2010

jaaaj ja vás tu čítam a píšem počas odsávania a nejak som sa zabudla chvilu a mam totálne mokré tepláky od mliečka 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
15. okt 2010

@lji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak jedz všeetko ovocie čo rastie tu u nas na Sk...to si ako stihla donalda???ja ešte neučesana neumyta v pyžame,Paťko s mm na ceste do školky...ale idem idem 😅 😅 😅 a idem dnes vlasy farbiť nech som menej na grc 😀

lji
15. okt 2010

@akika722 vieš ako som stihla? včera po ceste od svokry sme si kupili a ja sa musim dat dokopy kym je muz doma aby som mala chvilu cas na sprchu,vlasy,saty a jedlo 😀

hmmmm sladké-to ani tie guličky nesquik? 😢 😢 fňuk

21
15. okt 2010

Dievcata, velmi dakujem! Timko ma pneumokoka, konkretne antibiotika by mali zabrat az dnes, teploty klesaju a stupaju, este skoro nic nepapa, krvne vysledky ma dobre, len ta imunita... dnes ide na orl, potom este raz (neviem, kedy) a uvidime. Vcera som na obratku bola za nim!!! 😀 😀 😀 😢

akika722
15. okt 2010

@lji nie moja ani to....skus ovsene vločky..akože ja to mam fakt rada s jogurtom 😉

akika722
15. okt 2010

@21 ahoj moja ja som si aj myslela či to nema ked zapal uška a grckal ved ked bol malinky take deti proti tomu ešte neočkovali...nech mu to čim skor prejde ☹ myslim na vas ☹

lji
15. okt 2010

@21 chudáčik 😖 prajem mu nech je čím skôr v poriadku 😒

lji
15. okt 2010

@akika722 tak dnes to teda vidím na nákup 🙄

evitkamalicka
15. okt 2010

Dobre ranko,
@jankasramka a ja stepper 😀

groka
15. okt 2010

caute baby
pocula som ze ste zacali chudnut?tak ja som schudla z raciolanlej stravy 13 kg behom 3 mesiacov takze chudnut viem ,viem ako schudnem,co mam jest,kedy a kolko,len som nemala s kym chdnut,takze idem s vami? 😀 ja potrebujem niekoho s kym sa budem "predbiehat"kto kolko schudol
ja som mala kaizerku s maslom syrom a sunkou,caro,a teaz pribinacika,no mohla som si ho odpustit,ale tka uz nebudem 🙄

baby co je 21?maly je v nemocke?

evitkamalicka
15. okt 2010

@groka ja som mala tmavu kaiserku a pohar dzusu

groka
15. okt 2010

@evitkamalicka no ved aj ja taku ciernu az s niecim posypane 😀

akika722
15. okt 2010

@lji prečo moja?ved aj tak sa da jesť.. 😀 😀 😀 😀
ja napr vypražane nemusim takže to mam v suchu len nejesť sladke a jesť pravidelne a dufam že to bude ok...hlavne jedz niečo čo ti chuti aj ovocie a tak..ale ako hovorila Evitka všetko s mierou...ked niečo zobneme každe 2-3 hodky hladne nebudeme určite 😉
@evitkamalicka ahoj...už cvičiš?tak skoro rano?ako to zvladš PRI DVOCH MALYCH DEťOCH?OBDIV MOJA...ja sa trošku bojim cvičiť kvoly kojeniu ale musim kuknuť na ten pilates či mi to stiahlo a začať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
15. okt 2010

@groka ano moja ale ten starši...pneumokok... ☹
no tak pribinačik eéééé...smotana...tuk 😒 mne ani nejde o kg...kedže doteraz neviem kolko važim a ani vedieť nechcem ale ide mi o cm..tie su aj tak doježitejšie...inač vyzera človek s vahou napr..65kg na vyšku 150cm a inač čo ma vyšku 170cm

lji
15. okt 2010

@akika722 u mna je skôr problém že nejem a potom sa napráskam. velke ranajky a zrazu o 4večer zistím že som hladná. alebo cez den normálne jedlo nahrádzam "kradnutím" keksíkov a slaných chujovín. hmmm ale ak si dám na tanier jablko a budem z toho kradnúť....hmmm... ja som niekde mala DVD pilatesu ale nejak som sa toho vzdala a dvd niekam zastrčila aby ma nerozčulovali 😀 😀 😀

@evitkamalicka kedy cvičievaš a ako dlho? a aké džúsiky piješ väčšinou?

@groka racionálna strava je to naj riešenie. žiadne diéty.kvôli diétam som tam kde som. aj mne sa darilo chudnúť týmto spôsobom ale ja nie som na dlhé trate a vzdala som to 😠 snád teraz vydržím....

evitkamalicka
15. okt 2010

@akika722 cosi necvicim teraz rano, to su obaja hore, budem cvicit ked budu spat poobede

evitkamalicka
15. okt 2010

@lji este len zacinam cvicit od dnes, skor som nechcela kvoli rane po cisarskom....pijem 100% pomarancovy Happy Day bez cukru

mirmaj
15. okt 2010

dobre ranko, ja som raňajky ešte ani nestihla, ale idem pomaly nato až moc nevyhladnem, mam sojový rožtek a asi ho natriem len light syrom a čajík, aspoň že necukrím 😖
@akika722 no tak ja keby som mala 65kg, to by som bola iná frajerka 🙂
som rada že sa nas toľko nazbieralo 😎

akika722
15. okt 2010

@lji neviem či mi možme džusiky ked kojimeano skus nakrajať ovocie a jesť pravidelne...aj pre mna bude problem pravidelnosť pri deckach 😒 no skusim 😉

mirmaj
15. okt 2010

@memory97 no ideme pomaly trenovať od dnes, ale rozmýšľam, že kedy sa vlastne bude len tak mojkať na rukách, ked ju nosím len pri uspavaní a to chcem zrušiť 😢 😢
my sme mali dnes o niečo lepšiu noc ako tu predchadzajúcu 😉

akika722
15. okt 2010

@mirmaj no neviem fakt svoju vahuale pred detmi som mala 178cm a 62kg velkosť 38 a to chcem...v detstve som bola tučko to už nieeeeee

groka
15. okt 2010

@lji mne to vyhovovalo,jedla som kazde 3 hodiny v mensich poriach a hlavne islo o to ze do obeda sacharidy a pobede len bielkoviny,vlakninu,vtedy sa lahsie odburavaju tuky,aj ovocie len do obeda,vlastne sdacharid a tiez aj pecivo do obeda
no budem musiet sa dnes mrknut na ten moj jedalnicek co som jedavala a normalne ste ma nazhavili baby
a ake ma te predsavzatie?ja sa nehambim,ale do konca roka 83kg chcem mat ja,to je -7kg a hlavne mi ide tiez akika o cm,lebo prave som si skusala rifle a nic nezapnem,panvu mam jak delo,no a buduci rok by som chcela do leta krasnych pre mna 69kg 😀 😀 😀 😀 😀 nech mozem ist na kupko s detickami mojmi ako krasna mamina 😀 😀 😀 😀
tak hor sa do chudnutia

groka
15. okt 2010

dzuse nemozeme!citrusove ovocie to je vacsinou

@lji super som sa najedla z tohoto na desiatu,nakrajane jablcko na kocky,nejake vlocky do toho a zaliat jogurtom,alebo len jablcko s jogurtom

kvietok121
15. okt 2010

@memory97 ano som spokojna je super

kvietok121
15. okt 2010

dobre ranko

akika722
15. okt 2010

takže zo zadku potrebujem sa hambim ale aspon 10cm 😅 mam 113cm ☹ a šunky strašne a brucho mam 😅 😅 😅 😅 😅 😅 80cm 😅 😅 😅 😅 😅 😅

groka
15. okt 2010

@lji vydrzis ,no pevna vola
mna strasne rozculujem jedna osoba a chcem jej dokazat ze nie len ona vie chudnut,ona minuly rok nevedela preglgnut ze ja som tak schudla,ja teraz nemozem preglnut ju 😀 😀 😀

vladka84
15. okt 2010

dobre ranko... pozeram,ze chudnete.. no ja mam navyse asi 8kg, ale viac ma trapi, ze som celaaaaa roztrasenaaaaa, ako huspenina :O========= tu pomoze asi len cvicenie 😕
a samozrejme ze som roztiahnuta tak, ze rifle ak uz konecne vytiahnem cez stehna a boky, tak ich nezapnem v pase... takze pravidelne a zdravo jest by som teda zacat mohla aj ja, pridavam sa 😉
moje ranajky - zemla so syrom, caj pre kojace matky 😀

baby, davate deticky po nocnom papani odgrgnut? ja som nedavala, ale dnes sa mi mala od tretej pucila, zaspala vzdy len na chvilku a znova sa pucila - tak zo spanku, ja ze chce kakat, lebo uz dva dni nekakala a ona nakoniec grcla mliecko, tak mi trklo, ze asi som ju mala dat odgrgnut, ze ju tlacilo na brusku... 😔

mirmaj
15. okt 2010

@akika722 no ja tu vahu bohužiaľ viem, ale nemám odvahu ju napísať 😠 ja som zasa opačný prípad, vždy vychudnutá, v detstve som mala isť do ozdravovne 😀 😀 no a teraz je to presne opačne ☹ Aj ja som mala veľkosť 38, mám 167cm a mavala som tak 57kg ale to už ani nie je pravda, teraz by mi stačilo aj 67 😝 😝 ale aj to je dosť vzdialený sen v mojom prípade 😖 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre