♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
14. dec 2010

@akika722 aha, ok budem pytat 🙂

@mirmaj pouzivam chicco, to len asi dokupim nadstavec 🙂

alure
14. dec 2010

@liba78 ach moja,tak ak je to z očkovania to raz dva ustúpi a bude Jurko zase ok 😉 A ako to inak zvládol? Plakal alebo bol hrdina?
@akika722 dnes na vás budem moc moc myslieť,držím palčeky a čakáme na dobré správy mojko 😉
@memory97 som zvedavá či vám to vetranie pomôže,ale určite daj vedieť ako si dopadla,či ešte utieraš vodu na parapetách....

alure
14. dec 2010

@liba78 ach moja,tak ak je to z očkovania to raz dva ustúpi a bude Jurko zase ok 😉 A ako to inak zvládol? Plakal alebo bol hrdina?
@akika722 dnes na vás budem moc moc myslieť,držím palčeky a čakáme na dobré správy mojko 😉
@memory97 som zvedavá či vám to vetranie pomôže,ale určite daj vedieť ako si dopadla,či ešte utieraš vodu na parapetách....

vladka84
14. dec 2010

dobre ranko, idem vas docitat 🙂

majka35
14. dec 2010

@evanns my pijeme HIPP, zatiaľ len 1, tuším 2 je od ukončeného 6. mesiaca ... ja som s tým mliečkom maximálne spokojná, aj kašu som kúpila od HIPP

ahojte ... ja som včera nevedela, že ide pani Martinka, dúfam, že si to nájdem v archíve

vladka84
14. dec 2010

@liba78 @katkavv paaaani, tak to mate riadnych papkacov, my mame o 2 kila menej 😲

vladka84
14. dec 2010

baby, aj nam sa rosia okna, mame plastove a barak nie je zatepleny... ale neriesim to, kym nam zatial neplesniveju steny 😕

katkavv
14. dec 2010

@vladka84 dakujem 🙂

vladka84
14. dec 2010

@akika722 vdaka za linky, idem precitat, co s tymi oknami.... citam,ze sa trapite ☹ myslime na vas, nech ste v poriadku... ak @katulkaaaaaa so Simonkom 😖

katkavv
14. dec 2010

@vladka84 to rosenie je normalne, aj ja mam doma furt zarosene okna a to byvame v tehlovej novostavbe, ale s plesnami zatim nemame problem, mam doma vlhkomer a mame tam celkom dobru vlhkost medzi 50 - 60 %, cize ani zvlhcovat vzduch nemusim ... staci iba vyvetrat a tak za hodku pekne vlhkost klesne 😉

vladka84
14. dec 2010

vy ste sa dobre bavili na tej Kleopatre, ja som to nepozerala, len ukazku som videla, ale nasmiala som sa na vasich prispevkoch 😀

vladka84
14. dec 2010

@katkavv my sa budeme stahovat do tehlovej s plastovymi oknami, tak uvidime ako to bude tam 😕

vladka84
14. dec 2010

no baby, tak ja som poobjednavala z internetu posledne darceky pre deturence...uz mi ostal len mm, ale to fakt netusim co mu mam kupit 😕

inak, mate uz matersku? lebo ja som vybielila ucet a materska nikde 😀 😀 😀

21
14. dec 2010

@akika722 , keby len deti, aj ja uz okolo 20.00 zalahavam... 😀

katkavv
14. dec 2010

@vladka84 to bude rovnako vsade, ked je vonku kosa a v byte teplo tak to bude stale zarosene 😎 ... zmierni sa to, ked sa bude vetrat ... ale zas aby drobci nepomrzli, hehe 😀

vladka84
14. dec 2010

@katkavv jaj, tak to my sme taky teplomilny... normalne musime mat cez 24st., akurat na noc znizujem, tak to bude asi tym... minule ked bolo von minus 20st, tak nam az kvapkalo z okien 😀
a dnes mame miiiiinus 12st., brrrrrrrr

kvietok121
14. dec 2010

dobre ranko dievcata celkom dobra noc, o deviatej zaspinkal, o pol jednej o pol piatej a pol siedmej tak sme radi

kvietok121
14. dec 2010

@vladka84 aj nam sa rosi, mame sice drevene ale aj tak sa rosia a tak musim mat doma zapnute naplno radiatory, vtedy sa nerosia a mame tu straaaaaaasne teplo 23°C

katkavv
14. dec 2010

@vladka84 no je riadna kosa, ja mam v byte tych max. 23 v obyvacke a v detskej tych 21 ...

kvietok121
14. dec 2010

@liba78 ako to dopadlo? tepltka dufam ze klesa

katkavv
14. dec 2010

maly chrape od 7h, zobudit ci nezobudit? 🙂 chcem ist dnes s nim nakupovat do eurovei ...

memory97
14. dec 2010

@liba78 chudatko, dufam, ze mu teplotka rychlo klesne. Nas caka vo stvrtok ockovanie...☹

vladka84
14. dec 2010

nieco na zasmiatie.... Ranná modlitba ženy : Milý Bože dnes sa mi zatiaľ darí, ešte som neklebetila, nestratila sebaovládanie, nebola som mrzutá, nevraživá, sebecká a ani bezohľadná. Ešte som nefrflala, nesťažovala sa a ani čokoládu som si nedala. Dokonca ani kreditku som ešte nevytiahla. Ale za minútu asi vyleziem z postele a potom budem naozaj potrebovať tvoju pomoc.... :D

katkavv
14. dec 2010

akokeby ma maly pocul, hehe uz je hore a prave vykecava a si zuzle ruky 😉

memory97
14. dec 2010

@majka35 isla vcera no to bola teda rodinka blaznivych 😀 😀

@alure tie okna, co som vcera neumyla su celkom v pohode, tie cerstvo umyte, boli az do polovice zahmlene... a to som na nich nalepila vianocne nalepky, dufam, ze sa to nezacne odlepovat... ani nizka teplota tomu roseniu nepomohla... ach jaj, uz nech je teplejsie... budem este troska testovat a uvidime, co a ako🙂

memory97
14. dec 2010

@vladka84 😀 😀 😀

vladka84
14. dec 2010

idem pozehlit a nieco navarit...ale neviem cooooo 😕

kvietok121
14. dec 2010

@vladka84 ja dnes idem varit spagety

kvietok121
14. dec 2010

@vladka84 to bolo dobre zasmiala so m sa

kvietok121
14. dec 2010

@katkavv tak uz to mas vyriesene

alure
14. dec 2010

@memory97 dúfam že ti vydržia do Vianoc 😉 ak je zateplený blok alebo dom treba často vetrať lebo vtedy tam nemá čo dýchať...
@vladka84 tak už vieš čo dnes variť? lebo aj ja si kladiem otázku čo dnes?
@kvietok121 špagety sú fajn,len mne už zase začali chlapci vymýšľať po tom čo som im minulý týždeň robila samé špeciality 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre