♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
17. dec 2010

@alure ano, uz je lepsie akurat mu troska opuchla nozicka a nejako mi pokasliava. Pojdem kupit octanovu masticku, ta je super po ockovani a aj sa mi zda, ze sa vratil do svojho rezimu, lebo vcera bol uplne mimo svojho rezimu... Davali sme aj rotaviry, posledna davka, tak uz iba to tretie preockovanie nas bude cakat, ale ani neviem kedy sa to bude ockovat. Dr. mi vravela, ze zmenili tu tretiu davku a bude sa doplacat, i ked v TV hovorili, ze nakoniec nebude, tak ja som z toho jelen... Na poradnu nas objednala az vo februari, sme dostali pochvalu, ze na to, ze sme predcasne maly vyzera velmi dobre😀

@groka akkika maju zapal obliciek alebo oblicky, su v nemocnici☹

groka
17. dec 2010

@memory97 dakujem ☹ nevies dokedy tam budu?
pozdravte ich odo mna prosim

memory97
17. dec 2010

@groka neviem, ale tusim katulka pisala, ze ich cakaju este vysetrenia☹

liba78
17. dec 2010

@alure
@mirmaj ano cestovnu. Taká, čo sa dá aj ako ohrádka použiť. A budem ju mať dolu v obyvačke. MM barové stoličky ešte rok nedostane 😀 takúto, hodí sa mi k stoličkám http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7035905

@vladka84 tričko som vybrala z tejto ponuky http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=144364

@alure 😢

kahlan1
17. dec 2010

ahojte 🙂
jejda citam ze uz vsetky mate darceky pod stromcek - len my nic :( akosi nestihame

liba78
17. dec 2010

@memory97 ten tanier pre mamu určite dám 😉

vladka84
17. dec 2010

@liba78 jej, dakujem, tam su tricka aj pre ocinov a maminy 😵

inak, nasla som na internete medzi napadmi na darceky aj " Vecera s Martinkou z Farmara" 😀 😀 😀 😀

alure
17. dec 2010

@memory97 no tak Dávidko je šikovníček 😉 veľa krát predčasniatka dokonca predbehnú iné detičky,takže si fakt pochvalu zaslúži ..no mi ideme v januári na preočkovanie aj poradňu,že dovtedy nás Dr. nechce vidieť 😅

@liba78,@memory97... s tým tanierom je to krásna tradícia,a určite ju zavediem aj ja doma.....
tá postielka je super,my máme obdobnú,ale mám len jednu hlavne kôli cestám na východ.....doma mu ju chcem v lete dať na záhradu a bude to mať ako ohrádku...

elina313
17. dec 2010

Ahojte kočky, vy ste už požiadali o RP, je to tak, že ak požiadaš do konca roku, tak máš ten zvýšený ???

katulkaaaaaa
17. dec 2010

@memory97 may mal sople stale dokola som odsavala....no azrazu prisiel kasel ale taky dusivy,drazdivy,ked zacal kslat akoby ani dych nemohol pochitit,a ked sa kojil stale kaslal,nevedel sa utisit ☹ isla som dr a ta ked ho pocula kaslat hned povedale rengen a nemocnica,povedala ze ak by som to podcenila dalsiu noc sa mi uz mohol zadusit 😠 teraz uz budem chodit k dr s kazdym soplom,strasne sa o neho bojim drobecka
baby ola som v meste akoze koneeec,vsade milion ludi ☹ neznasam to,idem volat akike

memory97
17. dec 2010

@alure to mas pravdu, je to mamkín pokladik🙂 nas tiez nechcu vidiet skor a este mame doniest aj moc, len dufam, ze nezabudnem 😀

@elina313 ja nie, a asi ani nebudem. Nebolo tam jednoznacne povedane, ze tam nedaju nejaku vynimku🙂

elina313
17. dec 2010

@memory97 ty si o tom niekde počula, prosím ťa máš nejaké bližšie info, ja som z toho dosť zmätená, neviem, či mám požiadať, alebo nie...

katulkaaaaaa
17. dec 2010

@groka dakujem si zlata 🙂
no akika prave dovolala,malinkemu davaju kazdych 8 hodin antibiotikao stehna,malinky place su to tie hnusoby stiplave ako sme aj mi maly ☹
nedelu alebo pondelok budu brat moc aj krv a podla vysledkov sa uvidi ci ich pustia,potvrdil sa zapal obliciek ☹
vsetky vas pozdravuje 🙂

memory97
17. dec 2010

@katulkaaaaaa chudatko malinke, hlavne, ze uz mu je lepsie a ze mu pomohli v nemocnici.

@elina313 http://dennik.sme.sk/vydanie/20101213/ na str. 16-17 su pisane zmeny. Troska som citala o tom tu na konikovi, co pisali baby.

memory97
17. dec 2010

@katulkaaaaaa chudatko, dufam, ze akkika bude tiez coskoro doma a aj maly v poriadku 😒

katulkaaaaaa
17. dec 2010

@liba78 jej super napad uz som aj napisala,bude darcek pre mojich rodicov 🙂

katulkaaaaaa
17. dec 2010

☹ tak tricka nebudu nestihame uz do vianoc ☹ skusim u nas v meste

21
17. dec 2010

Dievcata, pozrite si na tvnoviny.sk spravy a tam krimi a nehody- poziar v malackach. Tak to vyhoreli priestory nad bytom mojej sestry... a teraz nemaju strechu a vsetko mokre...........atd...a nasa terezka ma fajn nadchu...., tak tak si zijeme. Ale ziju!!!

hajatanufus
17. dec 2010

ahojte maminky my sme sli spinkat asi o 23 a spinkali do pol6 a do siedmej sme cuckali prsko a potom znova zaspinkali a stale spinkame @katulkaaaaaa som rada ze si si dobre pospinkala a vo svojej postielke a blahozelame k 4 mesiacikom prajeme len to najlepsie a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela zdravicka pre vsetkych maly je krasny a ako si drzi tu hracku podareny

my sme malej kupili tuto hojdacku uz akoze na vianoce
@memory97 tie zvlhcovace su super alepotom som zistila ze su z americkej stranky ale aj tak si ich objednam lebo co maju tu v uk sa mi nepacia objednam si ten vlacik thomas a toho tucniaka a mozno aj nejaky pre segru aby som nelutovala za postovne
@liba78 taku postielku mam doma u nasich v ke a mala som tam lucinku od narodenia az kym sme neodisli do uk do 9 meiacov a je super dokonca ta moja mala aj vybrovanie svetielko a melodie ale to sme nevyuzili lebo sa tam blbo davalibaterky a nedoliehali na kontakty ale inak som ju fakt dobre vyuzila a ak bude mat segra babo tak ju este vyuzije aj ona tu som kupila od hauck ale je to smejd minule som sa posmykla na nejakej hracke a spadla som na postielku aasi sa tam nieco zlomilo lebo jedna strana uz nejde naskocit ale mala aj tak tam cez den spinka

elina313
17. dec 2010

@memory97 Ďakujem za článok 😉

liba78
17. dec 2010

....tak babulky a sme doma ☹ ani do DM som sa nedostala. Malý vrieskal ako o život 😠 tak som zvrtla auto v DCA a šla späť bez nákupov. 😠 😠 😠 😠 idem ho unaviť a skúsim ešte raz. 😝

memory97
17. dec 2010

@liba78 a kam si chcela ist do TN? maly je hladosko🙂

danulienka35
17. dec 2010

@memory97 pekny mrazivy den mamulinky

danulienka35
17. dec 2010

@katulkaaaaaa jej aky krasnucky je

danulienka35
17. dec 2010

@hajatanufus no to je krasna bamulka 😉

seagull2404
17. dec 2010

ahojte dievcence, ako sa mate? co drobcekovia? ani to tu cele nebudem citat, elbo by som to ani nestihla, my sme stastne dosli na vychod, uz sme sa snad aj trosku aklimatizovali a maminka sa tesi, ako si oddychne a co to aj pre seba urobi 🙂

liba78
17. dec 2010

@memory97 nie TN je teraz úplne zapchatý. Pred sviatkami preferujem Dubnicu nad Váhom. Ale to nieje o hlade, on jednoducho neznáša byť naobliekaný a ešte sa mu nepáči v aute mm. 😒

mirmaj
17. dec 2010

@liba78 ja vás obdivujem že sa na také nákupy aj drobcami vyberiete 😀 ja s Tamkou len do potravín čo máme asi 200m od baráku, inak s nou do obchodu nejdem nikde pre istotu 😝

seagull2404
17. dec 2010

@kahlan1 ako vam ide papanie?

mirmaj
17. dec 2010

@seagull2404 tak vy ste sa už aj presunuli, super 😉 ako si zvladla pobalenie? a Tamka cestu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre