♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
1. jan 2011

uz nech sme doma

akika722
1. jan 2011

@kvietok121 moj zatial vyspava,interier kočika som preprala tak spi v postielke,na gauči,v lehatku 😀 😀 😀 viem že je prveho,ale dosť grcol kočik 😒

hajatanufus
1. jan 2011

ahojte babenky prajem vam vsetkym vsetko najlepsie v novom roku nech ste vsetci zdravi a hlavne vela bozieho pozehnania

my sme mali noc v pohode rachel s nami cakalana novy rok a lucinka to prespala ale v uk nie su ani ohnostroje ani delobuchy tu bol celkom klud rachel potom sla spinkat s nami o tretej a spinkala do siedmej a potom este do desiatej a teraz este spinka ale uz sa mrvi tak jej idem pozehlit par plienok lebo uz sme pouzili poslednu 🙂
@akika722 z toho si nic nerob ja tiez musim dnes pustit pracku lebo potrebujem gatuse pre rachel a lucinke som nedala plienku tak sa mi pokakala do gatiek a mala to vsade tak sa rovno aj okupkala a sla spinkat 😀 😀

akika722
1. jan 2011

@hajatanufus to ti bude spinkať do rana? 😕 a ahooooooooooooj 😅

21
1. jan 2011

ahoj!!!!!!!!!!!!!!! a uz zas idem...

danulienka35
1. jan 2011

@hajatanufus u nas sa pralo vcera i dnes inak i tebe stastny novy rok prajem

akika722
1. jan 2011

baby večer ma pc mm 😖 tak pa zajtra

memory97
1. jan 2011

@danulienka35 parada, asi by mala Chiara preskolit Davidka, aby pekne v noci spinkal a nie vymyslal🙂 😝

danulienka35
1. jan 2011

@memory97 Davidko sa polepsi nebojkaj to nasa sa uz do nicoho neda ☹ musim jej kupit skoro vsetko bodinko nove uz 74 je jej mala ☹ a dens nejak zacala spiveat nadychne sa a zacne hmkat ale ako sa smejem nad nu cely den to robka 😀

danulienka35
1. jan 2011

@akika722 preco moja? tak papa

memory97
1. jan 2011

@danulienka35 ani nehovor, my uz tiez vyrastame zo 68 a od Jeziska dostal par veci c. 74 a oni su mu normalne dobre a ja ze este chvilu pockame🙂))) zajtra sa chystame na nakupi pre maleho a mozno aj mamina nieco dostane, ak sa do niecoho zmesti🙂

my sme tiez dnes prali a to som povedala, ze nebudem. Maly sa tak dokakal, ze kaka bola vsade, ale v plienke nic🙂

danulienka35
1. jan 2011

@memory97 no mi sme dnes asi 4 razy kakuasaly a teraz stiahla 270ml a spinka 😀

hajatanufus
1. jan 2011

@akika722 ahoj nie tak dve hodky pospi a potom ide spinkat az ked mm odide do prace o desiatej teda obidve idu spinkat o desiatej ale rachel este pospi aj medzitym 😀
inak ani nasa rachel nepatri medzi velke babatka ved uvidime co povedia na poradni 11.1. niekto tu pisal ze jeho mala ma 78 cm uz teraz a nasa lucinka bude mat 2 roky o dva tyzdne a ma ledva 10kg a 78 cm je fakt malinka a rachel ma okolo 6 -7 kg a okolo 63cm este vas idem docitat

hajatanufus
1. jan 2011

@danulienka35 ahoj ved ked mame babatka tak je to normalne ze sa vela perie no nie? aj vam vsetko najlepsie v novom roku

liba78
1. jan 2011

Ahojte .... ako čítam, tak každá prežíva nový rok inak. Môj malý dnes od rána kašle a moc. Sa mi to vôbec nepáči. ☹ Kvapky od kašlu nechce. Dúfam, že sa mu to do zajtra polepší.

hajatanufus
1. jan 2011

@danulienka35 prosim ta jak 270? ved flaska ma len 250 nie? 😀 😀 😀

hajatanufus
1. jan 2011

@liba78 neboj bude to dobre mozno je to len zo sucheho vzduchu aj my sme sa nevedli dostat zo soplikov 😒 3 tyzdne nas drzali ale my sme nebrali ziadne lieky ked nechce kvapky skus sirupcek hm? a radsej potom skoc k dr. nech ho popocuva aby si bola kludnejsia ze to nic neni 🙂

lucy1990
1. jan 2011

@hajatanufus to moja ma 78 cm 😉 ale neviem ci som zle nemerala, lebo teraz som premerala a zda sa mi ze ma ´len 76 cm 😅 ale 6.12. mala na poradni 75 cm 😉 tvoja Lucinka je take drobatko 😵

danulienka35
1. jan 2011

@hajatanufus no ved hej musela som jej ist dorobit mliecko 😉

janina09
1. jan 2011

Ahojte maminy...prajem všetko dobré,najmä zdravie pre detičky :D....chcem sa vás opýtať, s manželom plánujeme dovolenku (first moment) pravdepodobne začiatkom júna, do Tuniska, s 5-roč. a 10-mes. Soničkou, nemá s tým niektorá skúsenosti? či je to vhodné, pre bábo? na 11 dní...nie je to veľa? no vďaka...ak by niektorá pomohla....🙂

hajatanufus
1. jan 2011

@lucy1990 no veru je drobna lebo nechce papat normalne jedlo ale salonky laduje jedna radost 🙂 ale ona sa narodila len 46 cm a ked bola mensia tak mi spala cez den len pol hodinku az 40 min az teraz sa naucila spinkat dlhsie poobede tak snad to este dobehne 🙂 ved sa smejem ze za chvilu ju rachel dobehne a ja budem mat twins 🙂

vcera som skusila dat rachel trosku vyzivy zemiak s mrkvickou ale akosi este nevedela papat z lyzicky a ani jej to moc nechutilo a potom som zo srandy dala jednu lyzicku aj lucy a ta to hned vyplula a este prskala aby jej v pusinke nic nezostalo tak si skusime normalnu mrkvicku uvarit ked nam flaskove nechuti aj mm ochutnal a hovoril ze je to bez chuti 😀 😀 😀

lucy1990
1. jan 2011

@hajatanufus zlateee 😀 ze budes mat twinsky 😀 😀

hajatanufus
1. jan 2011

@danulienka35 aha ved som sa cudovala ze ako 🙂 to je riadny valibuk ci lomidrievko? "ej mamo ale musite ma vy po 7 rokov nadajat" "ej mamo ale ste ma dobre vydojcili ked ja by som duby rad trhal musite ma vy dalsich sedem rokov nadajat" 😀 😀 😀 mame doma rozpravku na cd to pocuvame na dobru noc aby sa nam lepsie spinkalo a nemysleli sme na starosti a ono to funguje 🙂

danulienka35
1. jan 2011

@hajatanufus to je riadny hladosko ti poviem na obed mala predsnidavku a mlieko 180ml

hajatanufus
1. jan 2011

@lucy1990 no ved keby si ich videla su ako dvojcata 😀 😀 😀 poslem foto

hajatanufus
1. jan 2011

ale nie len srandujem ony sa nepodobaju 🙂 🙂 🙂 😀 😀

hajatanufus
1. jan 2011

@danulienka35 to teda je ale za chvilu to vybeha no nie?

lucy1990
1. jan 2011

@hajatanufus 😀 chutnucke, pozerala som si aj album 😵 nahodou je milucky taky stuplik 😵

hajatanufus
1. jan 2011

@lucy1990 dakujem no musim ho aktualizovat ale je to nas drobcek a nas pokladik nezbedny

danulienka35
1. jan 2011

@hajatanufus jej ake su podarene krasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre