♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
7. jan 2011

@akika722 no mala ale nie je, ved ani jedna ani v tom teste neprešla na výbornú, ale vraj stále su lepšie a lepšie, takže tak za 10 rokov už budú aj výborné 😀 😀

mirmaj
7. jan 2011

ale už idem do postele, dobru

akika722
7. jan 2011

@mirmaj dobru moja aj ja padam

memory97
8. jan 2011

@kvietok121 nie je zac, len nech ste skoro zdravucky a aj ostatne babatka 😉

@akika722 presne taka sa podarila vcera aj mne, som musela doliat vodu, lebo by si ju jedla mama a nie maly🙂

memory97
8. jan 2011

@mirmaj u nas je 4 hodinky dobre, kedze su dni, ked sme v noci hore kazde 2 😀 😀 😀

@akika722 ano, pisem az teraz. Je to ucinne a tu prekrojenu cibulu mozes mat hocikde v byte, ak je u vas virus chripky, nieco na tej cibuli bude vidno, ale uz sa nepamatam, co to ma byt🙂 Smrad, ale ked to pomoze, tak to bude na nezaplatenie🙂
Tak to je skvele, ze tak dobre spinkate, ved hadam aj nas to raz caka🙂 mozno, ked nam opat zmenia cas, vtedy prespal aj viac🙂

akika722
8. jan 2011

dobre ranno..
@memory97 mala som cibulu v izbe,mm necitil nič 😀

katulkaaaaaa
8. jan 2011

ahojte
@memory97 tak s tou cibulou to urcite vyskusam 🙂 maly ma stale sopliky,noci su ok ale ma tam stale toho vela...
@akika722 s tym spankom zavidim,ale prajem ti to
😉 mi stavame stle v noci po kupany za cca 6 hodin a potomuz klasika kazde 3 🙂

mirmaj
8. jan 2011

dobre ranko,
@memory97 aj my sme častejšie hore, to len hovorím ako často papáme ale prebudí sa samozrejme častejšie 😝 ale dnes v noci napr. vypila len o 23 cca 70ml a o pred 3 tiež len nejakých 70ml a potom až ráno po 7, vidím že ked vypije veľa mlieka cez deň v noci jej stačí menej a ked vypije cez deň menej dobieha to v noci 😀

akika722
8. jan 2011

@katulkaaaaaa ale on mi nechce spať cez deň ☹

katulkaaaaaa
8. jan 2011

@akika722 cudujes sa ked prespi celu noc? 😀 ale nie....inak moj maly mi pospi za den tri krat polhodinu,co je podla mna strasne malo...a vids v noci sa cez to vsetko zobudi tri krat najmenej a vzdy kojime...ja neviem ti nase decka moc spekuluju 😉 viki ta mi cez den prestala spavat uz od dvoch rokov,co budete dnes robit?mi mame zabijacku u babky,zachvilku tam pojdem esteze nieje vonku mraz

akika722
8. jan 2011

@katulkaaaaaa pati mi prespal od 3 mesiacov celu noc a cely deň

semi truba spapal mlieko o sekunk´du kakal mlieko sa mu lialo späť von aj s pusy aj z nošteka

akika722
8. jan 2011

čakam či grof nezaspi nech odzdobim stromček a dam do kopy byt a po obede pojdem do obchodu s nim,mm predsa šiel s Patim k svokre,vraj su uplne už zdravy...ak NAHODOU tam ochorie maly tak pride senorita a postara sa o neho 😠

katulkaaaaaa
8. jan 2011

@akika722 no moja viki stala,idem jej dat ranajky,oblecieme sa a ideme,mi este stromcek nechame,este neopadava...ta cibula bola v izbe citit?

akika722
8. jan 2011

@katulkaaaaaa nebolo ju citiť moja vobec...aspoň mm sa nestažoval ked prišiel z prace 😀
chcem ho dať dole aby som mala v obyvke miesto na cestovnu postielku 😎

eis4
8. jan 2011

@kvietok121 aj mne sa zdá že vyrastáme z vajíčka 🙂je tam tak na tesno a pomali jej budu vysieť aj nohy,ale mm a svokor hovoria že to nevadí .ale neviem si to predstaviť kedže je tam opierka sedadla.to by musela mať skrčené nožičky. ☹

akika722
8. jan 2011

@eis4 ou ou ou..nova profilovkaaa.pjeknééé 😵

seagull2404
8. jan 2011

ahojte, my sme stromcek ani nemali ☹ nebolo kde, ale aj tak sme boli vascinu casu u nasich a tam sme mali obrovsky 🙂 akurat to Tamarke nic nerobilo .-D som z nej trosku na nervy, nechce papat mrkvicku, nejde jej to, vypluva to az ju striasa a taki sa znervozni, ze uz potom nechce ani mliecko z flase ☹ ☹ ☹

akika722
8. jan 2011

@seagull2404 moja skušala si do mrkvičky dať mliečko ktore papa?ja robim takto:1zemiak1streda mrkva /zemiak varim v šupke vtedy ma viac vitaminov/uvarim,nechce popučene ☹ tak rozmixujem ponornym mixerom /dam aj vodičky trošičku čo sa v nej varila mrkva a dam ešte približne 30ml UM a spapka jedna radosť 😉

memory97
8. jan 2011

@akika722 super, chcem to dat dnes aj ja,len to musim pred mm schovat, lebo mi to vyhodi🙂 maly mi zacina pokasliavat, tak hadam to nebude nic vazne, ze ho to rychlo prejde.

@mirmaj ano presne to iste plati aj u nas, ak chodime po nakupoch, alebo nie sme doma a nestihne spapkat svoju davku, tak sme castejsie hore. Vcera sme mu kupili bebu, tak dufam, ze to vracanie uz prejde...

@seagull2404 neboj to su zaciatky, ono to potom prejde, len musis byt trpezliva pokial pride na to, ze si to musi do pusinky posuvat jazyckom 😉

kvietok121
8. jan 2011

@mirmaj tiez viac urcite chceme lepsiu
@eis4 ved to preto ma to napadlo ze sa tam uz nezmestime

danulienka35
8. jan 2011

pekny den bambulky 😉

eis4
8. jan 2011

@akika722 dík 🙂

eis4
8. jan 2011

@akika722 no krásnych chlapov más doma 🙂

akika722
8. jan 2011

@eis4 ďakujéééém 😵

seagull2404
8. jan 2011

@akika722 robim to presne tak, aj mliecko, aj vodicku z mrkvicky, rozmixujem, ale nejak ani neviem, ako tam tu lyzicku ma ☹ asi musim byt trpezlivejsia

akika722
8. jan 2011

@seagull2404 skus tu najmenšiu lyičku pre babo čo sa uči papať

21
8. jan 2011

ahojte, konecne mame dole stromcek, mam tak lepsi pristup k pc.

memory97
8. jan 2011

@21 ahojky, ako sa mate? Uz ste zdravucki?

jankasramka
8. jan 2011

@seagull2404 davas normalnu mrkvu? skus mozno karotku ta je sladka. ja som mu dala ako prve vyzivu z karotky- som to ochutnala a je to skvele-mnam (a to ja mrkvu neznasam....)

jankasramka
8. jan 2011

baby ja vam nechcem brat iluzie ale ten clanok je klamstvo od zaciatku dokonca. ten clanok neni odborny, su tam vymyslene "fakty".

keby to bola pravda tak by sme pri chripke uz davno miesto antibiotik pouzivali cibulove tabletky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre