♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
9. feb 2011

@seagull2404 🙄 a uvarila si jej ho? ja dávam ešte varené ovocie, pár minút povarím a rozmixujem ... čerstvé je ešte ťažké na ich malé žalúdočky

sa pamätám ja, keď som pila každé ráno čerstvú jablkovú šťavu, to vtedy chodil po firmách a bytoch jeden chlapík a predával ... presne na čas chodil ... a pamätám sa, ako som sa aj ja povracala z tej šťavy 🙄

alure
9. feb 2011

@seagull2404 a dávala si surové alebo povarené jablčko?
@katulkaaaaaa 😀

katulkaaaaaa
9. feb 2011

baby tato dieta je tajna prosim vsetky aby ste to nezverejnovali len do ip jasne?dakujem 😵 ak chcete vediet preco napiste mi cmuk 😉

majka35
9. feb 2011

@katulkaaaaaa jasnéééé jak facka 😅

majka35
9. feb 2011

@alure vidím, že máme rovnaké myšlienky 😅

alure
9. feb 2011

@majka35 😀 no to hej,som sa v duchu zasmiala,keď som odoslal príspevok a v tom od teba tá istá otázka 😉

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@majka35 nepila si nahodou ten jablkovy ocot?fuj ja hej pri jednej diete pred kazdym jedlom....som vydrzala dva dni a potom som len videla tu flasku a uz sa mi chcelo grcat ☹

majka35
9. feb 2011

@katulkaaaaaa nie, to bola normálne čerstvá jablková šťava, vtedy to bola taká móda, že čerstvo lisované šťavy, ten chlapík chodil po bytoch skoro ráno a nosil na objednávky šťavy v takých sáčkoch, ja som pol roka pila mrkvovú a potom som prešla na jablkovú, no a výsledok bol taký, že nikdy viac ... ale tá mrkvová šťava mi pomohla pri opaľovaní ... som šla na dovolenku k otcovi a na druhý deň som bola taká čierna, že ma vlasný otec nespoznal ... som mala toľko karoténu v sebe, že som sa vracala domov totálne čierna

vladka84
9. feb 2011

no ja teda ten speci jedalnicek skusim po vikende...mame este nahlasenu navstevu, budeme robit same dobrotky,grilovane kridielka a kinder kolac, to si nemozem nechat ujst, ale hned v pondelok pojdem na nakup a zacnem... slubujeeeem! 😀
@majka35 no vidiiiis ako sa ta tvoja doprava vyriesila 😎
dobre, tak este pockam dnes, co kto napise, ako ide, s kym ide a vecer to uzatvorime 😉

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 cize v lete mam jest mrkvu ked chcem byt krasne opalena? 😝

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@vladka84 ja spravim na vikend kinder kolac a verim ze neodolam,ale zase musime si aj nejake potesenie dopriat nie? 😀

majka35
9. feb 2011

@katulkaaaaaa no mne to fakt pomohlo, aj ked oco sa mi smial, že aké hlúposti rozprávam 😀 al potom som sa pýtala na to kožnej lekárky a tá mi potvrdila, že áno, beta karotém má vplyv na opálenie pokožky

denisocka
9. feb 2011

caute baby,po 100rokoch sem nakukam. chcem sa opýtat,či sa už všetky babatka pretačaju z chrbatika na bruško ? bo mi ee 😖

akika722
9. feb 2011

@katulkaaaaaa mooja,ja mam tabletky jablčny ocot,je to to iste a ani nevieš že to maš v sebe 😀

akika722
9. feb 2011

@denisocka ahoj moj len na bok,z chrbatika na bruško eé ale z bruška na chrbatik hej

seagull2404
9. feb 2011

@majka35 @alure som davala surove, uplne rozmixovane ☹ z toho sa povracala, tak som otvorila tu domacu vyzivu, co som robila, ta asi lepsie, ale tam je zasa take kyslejsie jablcko, tak ju striasalo a este pol hodinu sa na mna divala s takou vycitkou v tvari, ja uz neviem, co mam robit, na vsetko mi 3x pusu otvori a potom sa uz len brani, mlieko vypije len sem-tam, aj to len max 90 ml, a pritom tak pekne papala

@katulkaaaaaa tak ono asi casom aj zachuti

ake ovocie este? hrusku? banan?

seagull2404
9. feb 2011

@denisocka mi vooooobec, ani tak ani tak ☹

akika722
9. feb 2011

a idem robiť palacinky pre mm 🙄 ale nadaaaaam si 😀 ja mam väčšiu dobrotku dnes na obed...kuracie prsičko so zeleninkou 😀 😀
ale keby som robila palacinky na slano no neveim neviem..mnam..preto ich nerobim 🤐 😀 na sladko moc nemusim

denisocka
9. feb 2011

ta už som kludnejšia 😅

akika722
9. feb 2011

@denisocka som videla vo fore,ty si mala kočik chicco lite way?mne včera došiel,nevieš kde na neho zoženiem lacne madlo???15eur za "paličku"je vela 🙄

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@denisocka moj maly sa sem tam pretoci ale ne moc casto

denisocka
9. feb 2011

@akika722 uj ha, ja som videla par madiel v tom čase na MMB,že preavaju iba madlo,skus pozrieť,ináč neporadim 😔 . a čo,si spokojna?

akika722
9. feb 2011

@denisocka pozerala som,nič som nenašla ☹ včera som ho skušala tak zatial som,len to madlo mi tam veelmi chyba ☹

denisocka
9. feb 2011

@akika722 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10520329&tab=1 a čo niečo take,lacne,sice nie origoš,ale je to madlo

denisocka
9. feb 2011

@akika722 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9802444&tab=9 žial,tie madla su drahe. čo stal kočik? a origoš madlo nato čo stoji?

21
9. feb 2011

@denisocka my sa pretacame zo dva tyzdne, aj to z nicoho nic, zrazu. a teraz nechceme prestat a musim davat vacsi pozor.. 😠

akika722
9. feb 2011

@denisocka díík ale ved aj to je supr,piše tam že može urobiť aj dlhšie a to sa ohne ako klasicke madlo,nie? 😀

eis4
9. feb 2011

@denisocka moja sa pretáča od 4 mesiaca,ale z bruška na chrbátik nie ,to radšej začne kričať a mamina príde a otočí ju 😀

akika722
9. feb 2011

@denisocka kočik novy ešte som vystihla za 89eur a madla stoja 15-16eur 😒

denisocka
9. feb 2011

@akika722 ved to je super cena, tak to madlo by som ešte dokupila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre